Ankara’da Açılacak 3. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

21-26 Haziran 2022 tarihinde Ankara ilinde üçüncü kademe kıdemli antrenör uygulama eğitim kursu düzenlenecektir.

Kurs Yeri: Ankara

Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 21-26 Haziran 2022

21-26 Haziran 2022 tarihleri arası yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

*Başvuru tarihi ve saati: 14 Haziran Saat: 14:00

*Son başvuru tarihi ve saati: 17 Haziran Saat: 18:00

*Katılımcı listesinin ilanı: 18 Haziran 2022

*Katılımcı sayısı: 400 Kişi

*Kurs başvuru sayısı 440 kişi olup; ilk başvuru yapan 400 kişi alınacaktır. (Tarih-saat-dakika ve saniyeler dikkate alınarak sıralama yapılacaktır.)

*Eğitim Programı:

*Kursa katılıma hak kazanan kursiyerlerin ve bütünlemeye katılacakların isim listesi ile ders programı aynı anda web sitemizde yayınlanacaktır.

*21-26 Haziran 2022 tarihlerinde yapılacak eğitimin salon ve sınav yeri için gerekli bilgi, katılımcı listesi web sayfamızdan yayınlanacaktır.

*Başvuru Şekli:

Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

*e-devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi/Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Antrenör/Kurs/Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor silgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

*Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 3. kademe uygulama eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 1400 (bin dört yüz) TL dir.

*Denklik işlemleri yaparak kursa katılmaya hak kazanan kursiyerler için kurs ücreti 350 (üç yüz elli) TL dir.

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden gönderilecek olan referans kodu ve TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak en geç 17 Haziran Cuma günü mesai bitimine kadar ödeme yapılması gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

*Bütünlemeye kalan kursiyerlerin başvuru süresi içerisinde Federasyonumuzun Garanti Bankası Anafartalar Caddesi Şubesinde bulunan TR20 0006 2000 7110 0006 2957 92 IBAN numaralı hesabına katılacakları her ders için yatıracakları 50TL ile Bütünleme Bilgi Formunu (Tıklayınız) [email protected] adresine en geç 17 Haziran 2022 tarihine kadar mail atmaları gerekmektedir. Belgelerin aslı sınav zamanında sınav yetkilisine elden teslim edilecektir.

Bütünlemeye girecek kursiyerlerin kalmış oldukları derslerden açılacak olan kursta derslere katılmaları zorunludur. Aksi takdirde derslere katılmayan kursiyerler bütünleme sınavına alınmayacaklardır.

Bu Yazıya Oy Verin