Antrenör Gelişim Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonunun birlikte düzenleyeceği 2019 -2020 Sezonu Gelişim Semineri 13.12.2019 Cuma günü Ankara’ da yapılacaktır.

2019-2020 sezonunda yapılan gelişim seminerlerine katılmayan antrenörler 2019 – 2020 sezonu içerisinde herhangi bir kategoride görev alamayacaklardır.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

I. ve II. KADEME ANTRENÖRLERİN BAŞVURULARI İÇİN:

*e-Devlet – Kurumlar – Gençlik ve Spor Bakanlığı – Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git) – Spor Elemanları – Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (250 TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat olarak yatırılacaktır.

KURUMSAL TAHSİLAT KODU: 3610

III. ve IV. KADEME ANTRENÖRLERİN BAŞVURULARI İÇİN:

*e-Devlet – Kurumlar – Gençlik ve Spor Bakanlığı – Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git) – Spor Elemanları – Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti olan (500 TL) aşağıdaki hesap numarasına yatıracak ve dekontlarını seminer sırasında teslim edeceklerdir.

GARANTİ BANKASI ANAFARTALAR CADDESİ ŞUBESİ-ANKARA

İBAN NO: TR20 0006 2000 7110 0006 2957 92

BAŞVURULAR 06.12.2019 TARİHİNDE BAŞLATILACAK VE 12.12.2019 GÜNÜ MESAİ BİTİMİNDE SONLANDIRILACAKTIR.

e-Devletten başvuru yapamayan yabancı uyruklu antrenörler, geçici belgeye sahip antrenörler ile altyapılarda çalışan yabancı uyruklu antrenörler yukarıda belirtilen hesap numarasına seminer ücretini yatırarak dekontlarını seminer günü kayıt masasına teslim edeceklerdir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu olarak görev yapan antrenörler seminer ücreti yatırmayacaklardır. ( Antrenörler, Kurumundan aldıkları ilgili yazıyı seminerlerde görevlilere beyan etmek zorundadırlar. )

SEMİNER YERİ:

VOLLEY OTEL TOPLANTI SALONU

Emniyet Mahallesi Milas Sokak

NO :9 Beşevler- Yenimahalle / Ankara

Bu Yazıya Oy Verin