5.Kademe Teknik Direktör Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

12-16 Haziran 2023 tarihleri arasında 5. Kademe Teknik Direktör Antrenör Uygulama Eğitimi Kursu Ankara ilinde düzenlenecektir.

Kurs Yeri: Ankara

Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 12-16 Haziran 2023

12-16 Haziran 2023 tarihleri arasında yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

Başvuru tarihi ve saati: 29 Mayıs 2023- Saat: 14:00

Son başvuru tarihi: 05 Haziran 2023- Saat: 10:00

Kursa 40 kişi asil olarak başvuru yapacaktır.

Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu resmi internet sayfasından 05 Haziran 2023 tarihinde yayınlanacaktır.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 5.Kademe Teknik Direktör Antrenör Uygulama Eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 4000 TL’dir.

Ödemeyi sadece referans kodu gönderilen (spor bilgi sisteminden veya mail adresinden referans kodunun gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.) kişiler gerçekleştirecektir. Referans kodu gönderilen kursiyerlerin ücreti en geç 05 Haziran 2023 tarihinde saat 14:00’e kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) yatırmaları gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

Eğitim Programı:

*12-16 Haziran 2023 tarihlerinde yapılacak eğitim salonu ve sınav yeri için gerekli bilgi, katılımcı isim listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

Kursa Başvuru Şekli:

*Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

-e-devlet Giriş

-Gençlik ve Spor Bakanlığı

-Spor Bilgi Sistemi

-Uygulamaya Git

-Spor Elemanı

-Antrenör

-Kurs

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Bu Yazıya Oy Verin