3. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

15-19 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 3.Kademe Antrenör Uygulama Eğitimi kursuna katılmayı hak kazanan antrenörler listesi ve ders programı aşağıda linkte yer almaktadır.

Söz konusu eğitim için ilk üç gün (15-16-17 Şubat 2021 ) uzaktan eğitim ile Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yüz yüze eğitimin gerçekleşeceği  (18-19 Şubat 2021) tarihlerinde katılımcıların, Karayolları Voleybol Spor Salonu (25 Mart Mahallesi Kaşifler Caddesi 134C 06560 Yenimahalle) adresinde saat 08:30’da hazır bulunmaları gerekmektedir.

Kurs süresince iletişim, Spor Bilgi Sistemine kaydettiğiniz e-posta adresi üzerinden sağlanacaktır. Bu süreçte e-posta adresinizi aktif olarak takip etmeniz gerekmektedir.

Uzaktan Eğitim ile gerçekleşecek Zoom uygulamasına giriş sırasında kullanılacak olan ID ve Password (Şifre), 12 Şubat 2021 Cuma günü e-posta olarak gönderilecektir.

Federasyonumuz tarafından gönderilecek e-postaları gereksiz ya da spam klasörlerinizden de kontrol etmeniz rica olunur.

Kurs programlarında yer alan uygulamalı derslere kursiyerlerimizin spor kıyafeti ile katılmaları zorunludur.

Kursa katılımınızla ilgili herhangi bir mazeret kabul edilmeyecek olup, katılım sağlamamanız durumunda ücret iadesi veya bir sonraki kursa ücretin aktarılma işlemi yapılmayacaktır.

Kursun ilk üç günü Uzaktan Eğitimle gerçekleşeceği için, bulunacağınız yerde yeterli hızda internet bağlantısı ve donanım olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde internet imkanlarından kaynaklı sorunlar mazeret olarak kabul edilmeyecektir.

NOT: COVID-19 salgını ile mücadele kapsamında 18-19 Şubat 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitimine katılacak adaylar “En az 3 gün önce yapılmış olmak kaydı ile covid-19 testi” ile kursa katılımı kabul edilecektir. Aksi takdirde kursa alınmayacaklardır.

Tüm soru ve cevaplarınız için; 0312 221 40 40 / 1402-1423 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Katılımcı listesini görüntülemek için tıklayınız.

Ders Programına ulaşmak için tıklayınız.

Bu Yazıya Oy Verin