2023 CEV Avrupa Şampiyonası (Erkek-Kadın) Medya Akreditasyon Süreci Başladı

2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası’nı (Kadın-Erkek) yerinde takip etmek isteyen basın kuruluşları (gazete, televizyon, haber ajansları, voleybol siteleri, foto muhabiri vb.) için akreditasyon süreci başladı.

Organizasyonlara akredite olmak isteyen basın mensuplarının öncelikle Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV)’nun Medya Kulübü’ne üye olması gerekmektedir. CEV Medya Kulübü’ne üye olmak için tıklayınız.

NOT 1: CEV Media Kulübü’ne daha önce üye olduysanız, tekrar üye olmanıza gerek yoktur.

NOT 2: Kullanıcı adını veya şifresini hatırlamayanlar, [email protected] adresine e-posta gönderebilirler.

Akreditasyon süreci, Kadınlar Avrupa Şampiyonası için 31 Temmuz, Erkekler Avrupa Şampiyonası için 7 Ağustos’ta sona erecek.

Medya Kulübü’ne üyelik işlemleri tamamlanan basın mensuplarının http://mediaclub.cev.eu/login/cev adresinden giriş yaparak, akreditasyon taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

Nasıl Akredite Olurum ?

  • Öncelikle CEV Medya Kulübü’ne üye olunuz. CEV Medya Kulübü’ne üye olmak için tıklayınız.
  • Üyeliğinizin onaylanmasını bekleyin.
  • CEV Medya Kulübü’ne üye olduktan sonra sisteme giriş yapınız. Sisteme giriş yapmak için tıklayınız.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Request Accreditation ibaresine tıklayarak katılmak istediğiniz organizasyonu seçerek açılan formu doldurunuz, son olarak Send (Gönder) tuşuna basarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Her etap için ayrı ayrı akreditasyon başvurusu yapmanız gerekmektedir.
  • Akreditasyon süreciniz, CEV’in onaylamasının ardından tamamlanacaktır.
Bu Yazıya Oy Verin