2022-2023 Sezonu Öncesi Gözlemci ve Hakem Klasman Belirleme Sınav Duyurusu

2022-2023 sezon öncesi gözlemcilere ve hakemlere (uluslararası ve ulusal) yönelik klasman belirleme sınavı 27 Ağustos 2022 Cumartesi günü 2 grup halinde yapılacaktır.

Sınav Yeri: Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi

Sınav Saati: Hakemler 12.00 ve Gözlemciler 16.00

Sınıf düzeninin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için gözlemci ve hakemlerimizin, klasman belirleme sınavına katılıp/katılmayacaklarını belirten katılımcı formunu 14 Temmuz 2022 tarihine kadar eksiksiz doldurarak e-mail ([email protected]) yoluyla göndermeleri zorunludur.

Bildirim yapmayan gözlemci ve hakemler söz konusu klasman belirleme sınavına alınmayacaktır.

Klasman sınavına girmeyen veya yapılan sınav sonucunda klasman dışı kalan gözlemci ve hakemler; 2022-2023 sezon öncesi hakem ve gözlemci gelişim-bilgilendirme Online seminerine katılamazlar.

Ancak Klasman sınavına katılmayan veya sınav sonucu klasman dışı kalan ulusal hakemler 2022-2023 sezonunda il müsabakaları (altyapı, okul, işitme engelliler ve üni lig maçları) ve özel turnuvalarda baş, yardımcı, masa ve çizgi hakemliği, Federasyon maçlarında ise ihtiyaç duyulması halinde yazı/ skor ve çizgi hakemi olarak, Gözlemcileri ise il müsabakaları (altyapı, okul, işitme engelliler ve üni lig maçları) ve özel turnuvalarda görev yapacaklardır.

Katılımcı formu için tıklayınız.

Not:

– Ulaşım ücretleri katılımcılar tarafından karşılanacaktır.

– Katılımcıların durumları, sınıf düzenleri ve Sınavın adres link’i daha sonra bildirilecektir.

 

Bu Yazıya Oy Verin