2.Kademe Temel Antrenör Uygulama Kursu Duyurusu

20-24 Haziran 2021 tarihleri arasında Ankara ilinde 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Kursu Eğitim Kursu açılacaktır.

-Kursa BESYO denklik başvurusunu gerçekleştirip, SEABD tarafından onaylanan 2. kademe ile,

-Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitim Sınavında başarılı olan adaylar başvuru yapabilecektir.

20-22 Haziran 2021 tarihleri arası uzaktan eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılabilecektir)

23-24 Haziran 2021 tarihleri arası yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılabilecektir)

*Zoom uygulaması üzerinden yapılan uzaktan eğitim derslerin Teorik sınavı 24 Haziran 2021 Perşembe saat 09:00/10:30 da yapılacaktır.

*Uygulama eğitimi sınavı 24 Haziran Perşembe saat 18:00/20:30 da yapılacaktır.

*Başvuru Tarihi: 09 Haziran 2021- Saat: 14:00

*Bitiş Tarihi: 13 Haziran 2021 -Saat: 23:59

*Katılımcı Listesinin İlanı : 16 Haziran 2021

*Katılımcı Sayısı: 100 Kişi

*Başvuru sayısı fazla olduğu durumlarda Voleybol Federasyonu Antrenör Eğitimi Talimatında belirtilen şartları taşıyan kursiyerlere öncelik verilecektir.

(7.Madde’nin 3.fıkrası)

*Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızda duyurusu yayınlanacaktır.

*Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi internet sayfasından yayınlanacaktır. Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılmayacaklardır.

*Başvuru Şekli:

*Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar ve e-devlet spor bilgi sistemi üzerinden BESYO denklik başvurusunu gerçekleştirip, SEADB tarafından onaylanan kişiler uygulama eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir.

Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

*E-devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi/Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Antrenör/Kurs/Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor silgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

*Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 2.kademe temel antrenör uygulama eğitimi kursuna katılacaklar İçin kurs ücreti 750,00 TL

*BESYO denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 2.kademe temel antrenör uygulama eğitimi kurs ücreti 200 TL

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden 14 Haziran 2021 tarihinde gönderilecek olan referans kodu ve TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak en geç 16 Haziran Çarşamba günü mesai bitimine kadar ödeme yapılması gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Ödeme yöntem bilgisi haber sayfasında bulunan linkte yer almaktadır.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

*Eğitim Programı:

*Covid-19 salgını nedeniyle Uygulama eğitimi içerisinde yer alan derslerin bir bölümü 20-22 Haziran 2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim ile gerçekleştirilecektir.

*Zoom Uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan uzaktan eğitim hakkında detaylı bilgi katılmaya hak kazanan kişilere ait liste yayımlandığında, Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adreslerine bilgilendirme metni olarak gönderilecektir. Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adresinizin spam ve gereksiz posta kutularını kontrol etmeyi unutmayın.

*Kursa katılıma hak kazanan kursiyerlerin isim listesi ile ders programı aynı anda web sitemizde yayınlanacaktır.

*23-24 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitiminin yapılacağı saat ve salon için gerekli bilgi katılımcı listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

*Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında 23-24 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitimi katılacak adaylar “En geç 3 gün önce yapılmış olmak kaydı ile covid-19 testi” ile kursa katılımı kabul edilecektir. Aksi takdirde kursa alınmayacaklardır.

Bu Yazıya Oy Verin