Temsilcilerimiz Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkıyor

Ülkemizi 2019 CEV Kupası erkekler kategorisinde temsil eden Galatasaray ile İstanbul BBSK ve 2019 CEV Challenge Kupası erkekler kategorisinde temsil eden Ziraat Bankası ile Maliye Piyango, 27-28 Kasım 2018 tarihlerinde, Avrupa sahnesinde sahaya çıkacaklar.

Bayanlar kategorisinde ise; ülkemizi 2019 CEV Kupası’nda temsil eden Galatasaray HDI Sigorta ve 2019 CEV Challenge Kupası’nda temsil eden Beşiktaş ile Aydın B.Şehir Bld., 27-28 Kasım 2018 tarihlerinde, Avrupa sahnesinde sahaya çıkacaklar.

İstanbul BBSK, Ajaccio Deplasmanında

2019 CEV Kupası erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden İstanbul BBSK, 16’lı Finaller Turu ilk maçında, yarın (27 Kasım 2018, Salı), Türkiye saati ile 22.00’da, Fransa’nın GFC Ajaccio takımına konuk olacak. Karşılaşma, Fransa’nın Ajaccio kentinde bulunan 3000 seyirci kapasiteli U Palatinu’da oynanacak.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Kupası 8’li Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 8’li Finaller Turu’ndaki yerini alacak. İstanbul BBSK, turu geçmesi durumunda ise; 8’li Finaller Turu’nda Olympiacos Piraeus (Yunanistan) – Shakhtior Soligorsk (Belarus) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Galatasaray’ın konuğu Mladost Zagreb

2019 CEV Kupası erkekler kategorisindeki bir diğer temsilcimiz Galatasaray ise; 16’lı Finaller Turu’ndaki ilk maçında, 28 Kasım 2018, Çarşamba günü, saat 19.00’da, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Hırvatistan’ın Mladost Zagreb takımını konuk edecek.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Kupası 8’li Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 8’li Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Galatasaray, turu geçmesi durumunda ise; 8’li Finaller Turu’nda Dukla Liberec (Çekya) – Posojilnica AICH/DOB (Avusturya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Galatasaray, 16’lı Finaller Turu İlk Maçına Çıkıyor

2019 CEV Kupası bayanlar kategorisindeki temsilcimiz Galatasaray HDI Sigorta, 16’lı Finaller Turu’ndaki ilk maçında, yarın (27 Kasım 2018,  Salı), Türkiye saati ile 19.00’da, Romanya’nın CSM Targoviste takımına konuk olacak. Karşılaşma, Romanya’nın Targoviste kentinde bulunan Targoviste Spor Salonu’nda oynanacak.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Kupası 8’li Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 8’li Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Galatasaray HDI Sigorta, turu geçmesi durumunda ise; 8’li Finaller Turu’nda Nova KBM Branik Maribor (Slovenya) – Yenisei Krasnoyarsk (Rusya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

CEV Challenge Kupası’nda Temsilcilerimiz Karşı Karşıya Geliyor

2019 CEV Challenge Kupası erkekler kategorisindeki iki temsilcimiz Ziraat Bankası ile Maliye Piyango, 28 Kasım 2018, Çarşamba günü, saat 19.00’da, TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak 16’lı Finaller Turu ilk maçında karşı karşıya gelecek.

Rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kuran taraf, adını 2019 CEV Challenge Kupası 8’li Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 8’li Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Turu geçen temsilcimiz, 8’li Finaller Turu’nda SC Portugal Lisboa (Portekiz) – Stroitel Minsk (Belarus) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

2019 CEV Challenge Kupası bayanlar kategorisindeki iki temsilcimiz Beşiktaş ile Aydın B.Şehir Bld. ise, 28 Kasım 2018, Çarşamba günü, saat 14.00’da, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak 16’lı Finaller Turu ilk maçında karşılaşacak.

Rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kuran taraf, adını 2019 CEV Challenge Kupası 8’li Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 8’li Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Turu geçen temsilcimiz, 8’li Finaller Turu’nda Hermes Oostende (Belçika) – Azerrail Bakü (Azerbaycan) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Bu Yazıya Oy Verin