Temsilcilerimiz Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkıyor

Ülkemizi 2019 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisinde temsil eden Eczacıbaşı VitrA, Fenerbahçe Opet ile VakıfBank ve 2019 CEV Challenge Kupası’nda temsil eden Aydın BBSK, 26 Şubat 2019 tarihinde Avrupa sahnesinde sahaya çıkacaklar.

Erkekler kategorisinde ise; ülkemizi 2019 CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Arkas Spor ile Halkbank, 27 Şubat 2019 tarihinde, 2019 CEV Kupası’nda temsil eden Galatasaray ise; 26 Şubat 2019 tarihinde Avrupa sahnesinde sahaya çıkacaklar.

VakıfBank, Beziers VB’yi Konuk Edecek

2019 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisindeki temsilcilerimizden VakıfBank; A Grubu’ndaki altıncı ve son maçında, yarın (26 Şubat 2019, Salı) sahasında saat 19.00’da, Fransa’nın Beziers VB takımını konuk edecek. VakıfBank Spor Sarayı’nda oynanacak karşılaşmayı Spor Smart HD naklen yayınlayacak.

Eczacıbaşı VitrA, Dinamo Kazan’ı Ağırlıyor

2019 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisindeki diğer temsilcilerimizden Eczacıbaşı VitrA, B Grubu’ndaki altıncı ve son maçında, yarın (26 Şubat 2019, Salı) sahasında saat 17.00’da, Rusya’nın Dinamo Kazan takımını ağırlayacak. TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak karşılaşmayı Spor Smart HD naklen yayınlayacak.

Fenerbahçe Opet, CSM Bükreş Karşısında

2019 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisindeki bir diğer temsilcilmiz Fenerbahçe Opet ise; E Grubu’ndaki altıncı ve son maçında, yarın (26 Şubat 2019, Salı) deplasmanda Türkiye saati ile 21.00’da, Romanya’nın C.S.M. Bükreş takımı ile karşılaşacak. Sala Polivalenta’da oynanacak karşılaşmayı Spor Smart HD naklen yayınlayacak.

Aydın BBSK, Yarı Final İlk Maçına Çıkıyor

2019 CEV Challenge Kupası bayanlar kategorisindeki temsilcimiz Aydın BBSK, yarı final ilk maçında, 27 Şubat 2019, Çarşamba günü deplasmanda Türkiye saatiyle 20.00’da, Slovenya’nın GEN-I Volley Nova Gorica takımına konuk olacak.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Challenge Kupası’nda finale yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, finaldeki yerini alacak. Aydın BBSK, turu geçmesi durumunda ise; finalde Volero Zurich (İsviçre) – Saugella Monza (İtalya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Halkbank, Kazan Deplasmanında

2019 CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden Halkbank, A Grubu’ndaki altıncı ve son maçında, 27 Şubat 2019, Çarşamba günü, Türkiye saatiyle 19.00’da, Rusya’nın Zenit Kazan takımına konuk olacak. Saint Petersburg Salonu’nda oynanacak karşılaşma Spor Smart HD kanalından naklen yayınlayacak.

Arkas Spor, Perugia’ya Konuk Olacak

2019 CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisindeki diğer temsilcilerimizden Arkas Spor ise, E Grubu’ndaki altıncı ve son maçında, 27 Şubat 2019, Çarşamba günü deplasmanda Türkiye saatiyle 22.30’da, İtalya’nın Sir Colussi Sicoma Perugia takımına konuk olacak. Palasport Evangelisti’de oynanacak karşılaşmayı Spor Smart HD naklen yayınlayacak.

Galatasaray, Kemerovo Deplasmanında

2019 CEV Kupası erkekler kategorisindeki temsilcimiz Galatasaray; yarı final ilk maçında, yarın (26 Şubat 2019, Salı) deplasmanda Türkiye saati ile 15.00’da, Rusya’nın Kuzbass Kemerovo takımına konuk olacak. Müsabakayı, GS TV naklen yayınlayacak.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Kupası’nda finale yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, finaldeki yerini alacak. Galatasaray, turu geçmesi durumunda ise; finalde Olympiacos (Yunanistan) – Trentino (İtalya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Bu Yazıya Oy Verin