Temsilcilerimiz Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkıyor

Ülkemizi 2019 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisinde temsil eden Eczacıbaşı VitrA, Fenerbahçe Opet ve VakıfBank, 2019 CEV Kupası bayanlar kategorisinde temsil eden Galatasaray HDI Sigorta ve 2019 CEV Challenge Kupası bayanlar kategorisinde ülkemizi temsil eden Aydın BBSK, 22-23 Ocak 2019 tarihinde, Avrupa sahnesinde sahaya çıkacaklar.

VakıfBank, Beziers VB Deplasmanında 

2019 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisindeki temsilcilerimizden VakıfBank, A Grubu’ndaki üçüncü maçında, 23 Ocak 2019, Çarşamba günü, deplasmanda Türkiye saati ile 22.00’da Fransa’nın Beziers VB takımına konuk olacak. Fransa’nın Montpellier şehrindeki Palais des Sports Pierre de Coubertin’de oynanacak karşılaşmayı Spor Smart HD naklen yayınlayacak.

Eczacıbaşı VitrA, Dinamo Kazan’a Konuk Olacak

2019 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisindeki temsilcilerimizden Eczacıbaşı VitrA, B Grubu’ndaki üçüncü maçında, yarın (22 Ocak 2019, Salı) deplasmanda Türkiye saati ile 19.00’da, Rusya’nın Dinamo Kazan takımına konuk olacak. Saint Petersburg Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma Spor Smart HD kanalından naklen yayınlayacak.

Fenerbahçe Opet, CSM Bucuresti’yi Ağırlayacak

2019 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisindeki bir diğer temsilcilerimizden Fenerbahçe Opet ise; E Grubu’ndaki üçüncü maçında, 23 Ocak 2019, Çarşamba günü, sahasında saat 18.30’da Romanya’nın C.S.M. Bucuresti takımını konuk edecek. İstanbul TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak karşılaşma Spor Smart HD kanalından naklen yayınlayacak.

Galatasaray, Yenisei Krasnoyarsk’ı Konuk Ediyor

2019 CEV Kupası bayanlar kategorisindeki temsilcimiz Galatasaray HDI Sigorta, 8’li Finaller Turu’ndaki ikinci maçında, yarın (22 Ocak 2019, Salı), saat 19.00’da, İstanbul TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda, Rusya’nın Yenisei Krasnoyarsk takımını konuk edecek.

Temsilcimiz, deplasmanda oynanan 8’li Finaller Turu ilk maçında konuk olduğu rakibine 3-2 mağlup olmuştu.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Kupası 4’lü Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 4’lü Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Galatasaray HDI Sigorta, turu geçmesi durumunda ise; 4’lü Finaller Turu’nda CSM Volei Alba Blaj (Romanya) – VK Prostejov (Çekya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Aydın BBSK, Oostende Deplasmanında

2019 CEV Challenge Kupası bayanlar kategorisindeki temsilcimiz Aydın BBSK, 8’li Finaller Turu’ndaki ikinci maçında, 23 Ocak 2019, Çarşamba günü, deplasmanda Türkiye saati ile 22.30’da, Mister V-Arena’da Belçika’nın Hermes Oostende takımına konuk olacak.

Temsilcimiz, Aydın’da oynanan 8’li Finaller Turu ilk maçında konuk ettiği rakibini 3-0 mağlup etmişti.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Challenge Kupası 4’lü Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 4’lü Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Aydın BBSK, turu geçmesi durumunda ise; 4’lü Finaller Turu’nda Pölkky Kuusamo (Finlandiya) – AO Thiras (Yunanistan) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Bu Yazıya Oy Verin