Temsilcilerimiz Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkıyor

Ülkemizi 2019 CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisinde temsil eden Arkas Spor ile Halkbank, 2019 CEV Kupası erkekler kategorisinde temsil eden Galatasaray ile İstanbul BBSK ve 2019 CEV Challenge Kupası erkekler kategorisinde ülkemizi temsil eden Maliye Piyango, 15-16-17 Ocak 2019 tarihinde, Avrupa sahnesinde sahaya çıkacaklar.

Arkas Spor, Sir Colussi Sicoma Perugia’yı Ağırlayacak 

2019 CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisindeki diğer temsilcilerimizden Arkas Spor ise, E Grubu’ndaki üçüncü maçında, yarın (15 Ocak 2019, Salı), saat 19.00’da İtalya’nın Sir Colussi Sicoma Perugia takımını ağırlayacak. İzmir TVF Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşmayı Spor Smart HD naklen yayınlayacak.

Halkbank, Zenit Kazan’ı Konuk Edecek

2019 CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden Halkbank, A Grubu’ndaki üçüncü maçında, 16 Ocak 2019, Çarşamba günü, saat 17.30’da, Rusya’nın Zenit Kazan takımını konuk edecek. Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak karşılaşma Spor Smart HD kanalından naklen yayınlayacak.

İstanbul BBSK, Olympiacos Deplasmanında

2019 CEV Kupası erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden İstanbul BBSK, 8’li Finaller Turu ikinci maçında, 17 Ocak 2019, Perşembe günü, deplasmanda Türkiye saati ile 19.00’da, Melina Merkouri Rentis Salonu’nda Yunanistan’ın Olympiacos takımına konuk olacak.

Temsilcimiz, İstanbul’da oynanan 8’li Finaller Turu ilk maçında konuk ettiği rakibine 3-1 mağlup olmuştu.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Kupası 4’lü Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 4’lü Finaller Turu’ndaki yerini alacak. İstanbul BBSK, turu geçmesi durumunda ise; 4’lü Finaller Turu’nda Viking TIF Bergen (Norveç) – Neftohimic 2010 Burgas (Bulgaristan) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Galatasaray, Liberec’i Konuk Ediyor

2019 CEV Kupası erkekler kategorisindeki bir diğer temsilcimiz Galatasaray ise; 8’li Finaller Turu’ndaki ikinci maçında, yarın (15 Ocak 2019, Salı), saat 19.00’da İstanbul TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda, Çekya’nın Dukla Liberec takımına konuk edecek.

Temsilcimiz, deplasmanda oynanan 8’li Finaller Turu ilk maçında konuk olduğu rakibini 3-2 mağlup etmişti.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Kupası 4’lü Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 4’lü Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Galatasaray, turu geçmesi durumunda ise; 4’lü Finaller Turu’nda Lindemans Aalst (Belçika) – CV Teruel (İspanya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Maliye Piyango, Lizbon Deplasmanında

2019 CEV Challenge Kupası erkekler kategorisindeki temsilcimiz Maliye Piyango, 8’li Finaller Turu’ndaki ikinci maçında, 16 Ocak 2019, Çarşamba günü, deplasmanda Türkiye saati ile 23.00’da, Pavilhão João Rocha’da, Portekiz’in SC Portugal Lisboa takımına konuk olacak.

Temsilcimiz, Ankara’da oynanan 8’li Finaller Turu ilk maçında konuk ettiği rakibini 3-0 mağlup etmişti.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Challenge Kupası 4’lü Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 4’lü Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Maliye Piyango, turu geçmesi durumunda ise; 4’lü Finaller Turu’nda Fonte Bastardo Azores (Portekiz) – Draisma Dynamo Apreldoorn (Hollanda) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Bu Yazıya Oy Verin