Temsilcilerimiz Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkıyor

Ülkemizi 2019 CEV Kupası erkekler kategorisinde temsil eden Galatasaray ile İstanbul BBSK ve 2019 CEV Challenge Kupası erkekler kategorisinde temsil eden Ziraat Bankası ile Maliye Piyango, 5 Aralık 2018 tarihinde, Avrupa sahnesinde sahaya çıkacaklar.

Bayanlar kategorisinde ise; ülkemizi 2019 CEV Kupası’nda temsil eden Galatasaray HDI Sigorta ve 2019 CEV Challenge Kupası’nda temsil eden Beşiktaş ile Aydın B.Şehir Bld., 04-05 Aralık 2018 tarihlerinde, Avrupa sahnesinde sahaya çıkacaklar.

İstanbul BBSK, Ajaccio’yu Konuk Ediyor

2019 CEV Kupası erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden İstanbul BBSK, 16’lı Finaller Turu rövanş maçında, 05 Aralık 2018, Çarşamba günü, saat 17.00’de, Hidayet Türkoğlu Spor Salonu’nda Fransa’nın GFC Ajaccio takımını konuk edecek.

Temsilcimiz, geçtiğimiz hafta oynanan 16’lı Finaller Turu ilk maçında deplasmanda konuk olduğu rakibini 3-0 mağlup etmişti.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Kupası 8’li Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 8’li Finaller Turu’ndaki yerini alacak. İstanbul BBSK, turu geçmesi durumunda ise; 8’li Finaller Turu’nda Olympiacos Piraeus (Yunanistan) – Shakhtior Soligorsk (Belarus) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Galatasaray, Mladost Zagreb Deplasmanında

2019 CEV Kupası erkekler kategorisindeki bir diğer temsilcimiz Galatasaray ise; 16’lı Finaller Turu’ndaki rövanş maçında, 05 Aralık 2018, Çarşamba günü, deplasmanda Türkiye saati ile 21.00’da, Hırvatistan’ın Mladost Zagreb takımına konuk olacak.

Temsilcimiz, geçtiğimiz hafta oynanan 16’lı Finaller Turu ilk maçında sahasında konuk ettiği rakibini 3-0 mağlup etmişti.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Kupası 8’li Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 8’li Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Galatasaray, turu geçmesi durumunda ise; 8’li Finaller Turu’nda Dukla Liberec (Çekya) – Posojilnica AICH/DOB (Avusturya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Galatasaray HDI Sigorta, CSM Targoviste’yi Ağırlayacak

2019 CEV Kupası bayanlar kategorisindeki temsilcimiz Galatasaray HDI Sigorta, 16’lı Finaller Turu’ndaki rövanş maçında, yarın (04 Aralık 2018,  Salı), saat 19.00’da TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Romanya’nın CSM Targoviste takımını ağırlayacak.

Temsilcimiz, geçtiğimiz hafta oynanan 16’lı Finaller Turu ilk maçında deplasmanda konuk olduğu rakibini 3-0 mağlup etmişti.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2019 CEV Kupası 8’li Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 8’li Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Galatasaray HDI Sigorta, turu geçmesi durumunda ise; 8’li Finaller Turu’nda Nova KBM Branik Maribor (Slovenya) – Yenisei Krasnoyarsk (Rusya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

CEV Challenge Kupası’nda Temsilcilerimiz Karşı Karşıya Geliyor

2019 CEV Challenge Kupası erkekler kategorisindeki iki temsilcimiz Ziraat Bankası ile Maliye Piyango, 05 Aralık 2018, Çarşamba günü, saat 18.00’da, TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak 16’lı Finaller Turu ikinci (rövanş) maçında karşı karşıya gelecek.

Geçtiğimiz hafta oynanan ve temsilcilerimizi karşı karşıya getiren 16’lı Finaller Turu ilk maçında Ziraat Bankası, Maliye Piyango’yu 3-2 mağlup etmişti.

Rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kuran taraf, adını 2019 CEV Challenge Kupası 8’li Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 8’li Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Turu geçen temsilcimiz, 8’li Finaller Turu’nda SC Portugal Lisboa (Portekiz) – Stroitel Minsk (Belarus) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

2019 CEV Challenge Kupası bayanlar kategorisindeki iki temsilcimiz Beşiktaş ile Aydın B.Şehir Bld. ise, 05 Aralık 2018, Çarşamba günü, saat 18.00’da, Aydın Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynanacak 16’lı Finaller Turu ikinci (rövanş) maçında karşılaşacak.

Geçtiğimiz hafta oynanan ve temsilcilerimizi karşı karşıya getiren 16’lı Finaller Turu ilk maçında Beşiktaş, Aydın B.Şehir Bld.’yi 3-1 mağlup etmişti.

Rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kuran taraf, adını 2019 CEV Challenge Kupası 8’li Finaller Turu’na yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 8’li Finaller Turu’ndaki yerini alacak. Turu geçen temsilcimiz, 8’li Finaller Turu’nda Belçika’nın Hermes Oostende takımı ile karşılaşacak.

Bu Yazıya Oy Verin