Galatasaray ve VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi Final Four’unda Sahaya Çıkıyor

5-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenecek CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finali’nde mücadele edecek temsilcilerimiz Galatasaray ve VakıfBank, Avrupa’nın bir numaralı kupasını Türkiye’ye getirebilmek için sahaya çıkacak.

Romanya’nın başkenti Bükreş’te bu hafta sonu düzenlenecek organizasyon, ev sahibi CSM Volei Alba Blaj ve İtalya’nın Imoco Volley takımlarıyla birlikte, Türkiye’den VakıfBank ile Galatasaray’ın katılımıyla yapılacak.

Temsilcilerimizden VakıfBank, CEV Şampiyonlar Lig Final Four yarı final maçında yarın (5 Mayıs 2018, Cumartesi), Türkiye saati ile 16.00’da İtalya’nın Imoco Volley Conegliano takımı ile karşı karşıya gelecek. Sala Polivalenta’da oynanacak müsabakayı, Smart Spor HD naklen yayınlayacak.

Diğer temsilcilerimizden Galatasaray ise; CEV Şampiyonlar Ligi Final Four yarı final maçında yarın (5 Mayıs 2018, Cumartesi), Türkiye saati ile 19.00’da ev sahibi CSM Volei Alba Blaj ile karşılaşacak. Sala Polivalenta’da oynanacak müsabakayı, Smart Spor HD naklen yayınlayacak.

Temsilcilerimiz, yarı finalde galip gelmesi halinde; Türk spor tarihinde bir ilke imza atarak finalde şampiyonluk için karşı karşıya gelecekler.

Final Four Programı

5 Mayıs 2018, Cumartesi
TSİ 16.00 VakıfBank – Imoco Volley Conegliano (Smart Spor HD)
TSİ 19.00 Galatasaray – CSM Volei Alba Blaj (Smart Spor HD)

6 Mayıs 2018, Pazar
TSİ 16.00 Üçüncülük Maçı (Smart Spor HD)
TSİ 19.00 Final Maçı (Smart Spor HD)

Bu Yazıya Oy Verin