3 Temsilcimiz, Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkacak

Ülkemizi 2023 CEV Şampiyonlar Ligi ve CEV Kupası’nda temsil eden kulüplerimiz, 1-2 Mart 2023 tarihlerinde Avrupa Kupaları’nda sahaya çıkacak.

Temsilcilerimizin maç programı şu şekilde:

TARİH MAÇ KUPA SAAT YAYIN
1 Mart Çarşamba Türk Hava Yolları-Volley Mulhouse (FRA) CEV Kupası Çeyrek Final 2. Maç 18.00 TRT Spor Yıldız
1 Mart Çarşamba VakıfBank-LKS Commercecon Lodz (POL) CEV Şampiyonlar Ligi Play-off Turu 2. Maç 20.00 Tivibu Spor 3
2 Mart Perşembe Fenerbahçe Opet-Grupa Azoty Chemik Police (POL) CEV Şampiyonlar Ligi Play-off Turu 2. Maç 18.30 Tivibu Spor

Türk Hava Yolları-Volley Mulhouse

Temsilcimiz Türk Hava Yolları, CEV Kupası çeyrek final ikinci maçında Fransa’nın Volley Mulhouse takımını konuk edecek. Fransa’da oynanan ilk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan Türk Hava Yolları’nın ikinci karşılaşmada alacağı her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set tur için yeterli olacak. Temsilcimiz, rakibine 3-0 veya 3-1’lik mağlup olması halinde ise turu geçecek rakip altın set sonunda belli olacak.

VakıfBank-LKS Commercecon Lodz

Temsilcimiz VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi play-off turu ikinci maçında Polonya temsilcisi LKS Commercecon Lodz takımını ağırlayacak. Polonya’da oynanan ilk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan VakıfBank’ın ikinci karşılaşmada alacağı her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set tur için yeterli olacak. Temsilcimiz, rakibine 3-0 veya 3-1’lik mağlup olması halinde ise turu geçecek rakip altın set sonunda belli olacak.

Fenerbahçe Opet-Grupa Azoty Chemik Police

Temsilcimiz Fenerbahçe Opet, CEV Şampiyonlar Ligi play-off turu ikinci maçında Polonya temsilcisi Grupa Azoty Chemik Police takımını konuk edecek. Polonya’da oynanan ilk karşılaşmadan 3-2’lik galibiyetle ayrılan Fenerbahçe Opet, ikinci karşılaşmada alacağı her türlü galibiyet tur için yeterli olacak. Temsilcimiz, rakibine 3-2 mağlup olması halinde turu geçecek rakip altın set belirleyecek. Fenerbahçe Opet’in rakibine 3-0 veya 3-1’lik mağlup olması halinde ise turu geçen taraf Polonya temsilcisi olacak.

Bu Yazıya Oy Verin