TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, U17 Erkek Milli Takım Gelişim Kampını Ziyaret Etti

17 Yaş Altı (U-17) Erkek Milli Takım Gelişim Kampı, Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda, Erkekler Altyapı Koordinatörü Ümit Hızal yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, bugün (25 Ocak 2019, Cuma), millilerimize ziyarette bulundu. Ziyarette; TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu da yer aldı.

TVF Erkekler Altyapı Koordinatörü Ümit Hızal’dan gelişim kampı çalışmaları hakkında bilgiler alan TVF Başkanı Üstündağ, ‘’Sizler Türk voleybolunun geleceği olarak bugün buradasınız. Umuyoruz ki hepiniz başarılı voleybolcular olarak yetişeceksiniz. Federasyon olarak tesislerimiz, antrenörlerimiz ve tüm imkanlarımızı sizlerin başarılı olabilmesi için tüm çabamızla çalışıyoruz. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Sizler gibi değerli, Türk sporuna değer katacak sporcu adaylarına sahibiz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Bugün Dünya ve Avrupa Şampiyonaları’nda derece alıp, final oynayabiliyorsak bunun gerçek sebebi Türk Milli Takımı’nın alt yapılarının çok güçlü olmasındandır. Bu nedenle; alt yapı kamplarımızı çok önemsiyoruz. Voleybolun yanında eğitiminize de önem vermeniz gerekiyor. Derslerinizi ihmal etmeyin. Hepinize başarılar diliyorum.’’dedi

2005-2006 doğumlu sporculardan oluşan 37 kişilik oyuncu grubunun yer aldığı Gelişim Kampı, 26 Ocak 2019 tarihinde sona erecek.

Efeler Ligi 15.hafta karşılaşması için Ankara’da bulunan Arkas Spor Erkek Voleybol Takımı da antrenman sonunda millilerimizle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu Yazıya Oy Verin