TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, U16 Bayan Voleybol Milli Takımımızı ziyaret etti

16 Yaş Altı Bayan Voleybol Milli Takımımız, hazırlık kampı çalışmalarını Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda sürdürüyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, bugün (25 Ocak 2018 Perşembe) millilerimize ziyarette bulundu.

TVF Altyapı Bayan Voleybol Milli Takımlar Koordinatörü Şahin Çatma’dan kamp çalışmaları hakkında bilgiler alan Mehmet Akif Üstündağ, “Bende sizler gibi oyunculuktan geldim ve antrenörlük yaptım. Hepimiz bir aileyiz, sizler bizim evladımızsınız. Bizlere emanetsiniz. Sömestr tatiline girdiniz, umuyorum ki hepinizi dersleri iyidir. Voleybol ve eğitiminizi çalışarak bir arada götürmenizi temenni ediyorum. Başarılı olmak için çok çalışmanız gerekiyor. Sizleri seviyoruz, bizim geleceğimizsiniz. Bayan veya erkek farketmez; buraya gelen herkes bizim için çok değerlidir. Sizlere en iyi imkanları sunmak için elimizden geleni yapacağız. Umuyoruz ki hepiniz “Filenin Sultanları” arasında yer alacaksınız.” şeklinde ifadelerde bulundu.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan sonra söz alan 16 Yaş Altı Bayan Milli Takımımız sporcularından Ece Hitayca; “Başkanım, öncelikle her şey için teşekkür ederiz. Burada yaptığımız üçüncü kampımız. Otelde konaklıyoruz, antrenman olanaklarımızdan çok memnunuz. Ülkemize Avrupa Şampiyonluğu kazandırmak istiyoruz. Size çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Altyapı Bayan Voleybol Milli Takımlar Koordinatörü Şahin Çatma yönetiminde, çalışmalarını sürdüren millilerimiz, 26 Ocak 2018 tarihine kadar kamp hazırlıklarını devam ettirecek.

Bu Yazıya Oy Verin