Küçükler (Kız-Erkek) Türkiye Şampiyonası’nda Final ve Klasman Karşılaşmaları Devam Ediyor

TVF ile Selçuklu Belediyesi’nin iş birliğiyle Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Merkezi’nde devam eden Küçükler (Kız-Erkek) Türkiye Şampiyonası’nda final ve klasman etabı karşılaşmaları, bugün (10 Haziran 2018, Pazar) oynanan karşılaşmalar ile devam etti.

Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda bugün (10 Haziran 2018, Pazar) oynanan karşılaşmaların sonuçlarına, puan durumuna ve maç programına ulaşmak için tıklayınız.

Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda bugün (10 Haziran 2018, Pazar) oynanan karşılaşmaların sonuçlarına, puan durumuna ve maç programına ulaşmak için tıklayınız.

BİLGİ: Şampiyonaya katılmayan/şampiyonadan ihraç olan takımlar dolayısıyla müsabaka programlarında değişiklik yapılabilir. Tüm takımlarımızın müsabaka programlarını günlük olarak yukarıda yer alan linklerden takip etmeleri gerekmektedir.

BİLGİLENDİRME: 12 Haziran 2018 Salı günü Festival Voleybol Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası final müsabakaları saha 1 ve 2’de, klasman müsabakaları saha 6 ve 8’de; Festival Voleybol Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası final müsabakaları saha 3 ve 4’te, klasman müsabakaları saha 5 ve 7’de oynanacaktır.

Bu Yazıya Oy Verin