Festival Voleybol Midi Kızlarda Şampiyon: VakıfBank

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Mersin Yenişehir Belediyesi’nin iş birliğiyle düzenlenen Festival Voleybol Midi Kızlar Türkiye Şampiyonası bugün sona erdi. 18-25 Mayıs 2022 tarihleri arasında CNR EXPO Fuar Merkezinde oynanan şampiyonada; Antalya Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi voleybol takımı 3’üncü, Ankara Aydınlık Gençlik voleybol takımı 2’nci, VakıfBank voleybol takımı 1’inci oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Fair Play Adil Oyun Beyaz Kart uygulamasında “Adil Oyun” davranışı gösteren, dereceye giren takımların sporcularına ödülleri takdim edildi.

VakıfBank takımından 3 numaralı oyuncu Güz Özerol’a ödülünü Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Üyesi Ahmet Çelik takdim etti.

Müsabakalarda 3. olan Antalya Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi voleybol takımına madalyalarını Yenişehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü İnan Günal, kupalarını Mersin Voleybol İl Temsilcisi Nurten Keskin takdim etti.

Müsabakalarda 2. olan Ankara Aydınlık Gençlik voleybol takımına madalya ve kupalarını Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Üyesi Ahmet Çelik takdim etti.

Müsabakalarda 1. olan VakıfBank takımına madalya ve kupalarını Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ile  Yenişehir Belediyesi Başkan Vekili Sevgi Uğurlu takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin