2019 Küçükler Kategorisi Altyapı Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

22-29 Mayıs 2019 tarihleri arasında TVF ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliğiyle Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen 2018 – 2019 Voleybol Sezonu Küçükler Kategorisi (Kızlar-Erkek) Türkiye Şampiyonası, bugün (29 Mayıs 2019, Çarşamba), oynanan üçüncülük ve final karşılaşmaları ile tamamlandı.

Erkekler kategorisinde bugün oynanan karşılaşmaların ardından; rakibi İstanbul BBSK’yı, 25-18, 23-25, 25-15 ve 25-17’lik setlerle 3-1 mağlup eden Galatasaray şampiyon olurken; İstanbul BBSK ikinci oldu. Altınyurt’u 20-25, 22-25 ve 18-25‘lik setlerle 3-0 mağlup eden Ziraat Bankası ise; Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’nı 3. sırada tamamladı.

Karşılaşmaların ardından düzenlenen madalya ve kupa töreninde; Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’nı dördüncü sırada tamamlayan Altınyurt‘a; plaketlerini Kocaeli Voleybol İl Temsilcisi Zülkarni Gülhan verdi.

Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’nı üçüncü sırada tamamlayan Ziraat Bankası’na; kupa ve madalyalarını MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı verdi.

Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’nı ikinci sırada tamamlayan İstanbu BBSK‘ya; kupa ve madalyalarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Ziyaülhak Sarıgül ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İzmit Şube Müdürü Engin Sağyaşar verdi.

Küçükler Erkekler Türkiye Şampiyonası’nı şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray‘a kupa ve madalyalarını Kocaeli B.Şehir Bld. Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi ve TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz verdi.

Küçük Erkekler
1.Galatasaray
2.İstanbul BBSK
3.Ziraat Bankası
4.Altınyurt

Kızlar kategorisinde ise; rakibi VakıfBank’ı, 14-25, 18-25, 25-21, 25-20 ve 15-7‘lik setlerle 3-2 mağlup eden Eczacıbaşı şampiyon olurken; VakıfBank ikinci oldu. Galatasaray ise; TVF Spor Lisesi’ni 3-0 (25-19, 25-14, 25-18) mağlup ederek Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nı 3. sırada tamamladı.

Karşılaşmaların ardından düzenlenen madalya ve kupa töreninde; Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nı dördüncü sırada tamamlayan TVF Spor Lisesi‘ne, plaketlerini Kocaeli Voleybol İl Temsilcisi Zülkarni Gülhan verdi.

Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nı üçüncü sırada tamamlayan Galatasaray’a; kupa ve madalyalarını MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı verdi.

Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nı ikinci sırada tamamlayan VakıfBank’a; kupa ve madalyalarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Ziyaülhak Sarıgül ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İzmit Şube Müdürü Engin Sağyaşar verdi.

Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nı şampiyon olarak tamamlayan Eczacıbaşı‘na kupa ve madalyalarını Kocaeli B.Şehir Bld. Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi ve TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz verdi.

Küçük Kızlar
1.Eczacıbaşı
2.VakıfBank
3.Galatasaray
4.TVF Spor Lisesi

Bu Yazıya Oy Verin