AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Madalya, Kupa ve Ödüller Sahiplerini Buldu

2021-2022 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

Halkbank-Ziraat Bankkart karşılaşmasının ardından düzenlenen törende; final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

Final etabının en iyi pasörü seçilen Ziraat Bankkart takımından Arslan Ekşi‘ye ödülünü AXA Sigorta Orta Anadolu Satış Müdürü Ebru Çağlar takdim etti.

En iyi smaçörü seçilen Ziraat Bankkart takımından Martin Atanasov’a ödülünü TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert takdim etti.

En iyi orta oyuncusu seçilen Ziraat Bankkart takımından Bedirhan Bülbül’e ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

En iyi pasör çaprazı seçilen Ziraat Bankkart takımından Wouter Ter Maat‘a ödülünü TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A. Nihan Karaçam Salkaya takdim etti.

En iyi liberosu seçilen Halkbank takımından Volkan Döne‘ye ödülünü TVF Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli takdim etti.

En değerli oyuncusu (MVP) seçilen Ziraat Bankkart takımından Arslan Ekşi‘ye ödülünü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Paidar Demir Özel Ödülünü kazanan Halkbank takımından Efe Bayram’a ödülünü TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Halkbank takımına madalyalarını; TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A. Nihan Karaçam Salkaya ile TRT Spor Kanal Koordinatörü Hakan Altürk, ikincilik şiltini ise TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Ziraat Bankkart takımına madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ile TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert, şampiyonluk kupasını ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile AXA Sigorta Orta Anadolu Satış Müdürü Ebru Çağlar takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin