Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley’de Madalya, Kupa ve Ödüller Sahiplerini Buldu

VakıfBank’ın şampiyonluğuyla tamamlanan 2023 Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu’nda madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

Final karşılaşmasının en değerli oyuncusu (MVP) seçilen VakıfBank takımından Paola Egonu’ya ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu’nu ikinci olarak tamamlayan Fenerbahçe Opet takımına ikincilik madalyalarını TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan, TVF Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ufuk Demirkılıç ve AXA Sigorta Hukuk, Uyum ve Kurumsal Sorumluluk Başkanı Onur Koçkar, ikincilik şiltini de AXA Sigorta Bireysel Teknik ve Sağlık Başkanı Sanem Çıngay Buçukoğlu takdim etti.

AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank takımına birincilik madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, AXA Sigorta Hasar Başkanı Eray Kangal ve İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, şampiyonluk kupasını TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve AXA Sigorta Mali İşler Başkanı Tuba Karataş Arıcan takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin