Türkiye Bayanlar 1. Voleybol Ligi’nde Baraj Etabı başladı
Erkekler Süper Kupa Dörtlü Finali teknik toplantısı yapıldı
İstanbul ili Birinci Kademe Yardımcı Antrenör Kursu ve bütünleme sınavı sonuçları
Erkekler Süper Kupa Dörtlü Finali basın toplantısı yapıldı
Ünilig’de Lig Etabı tamamlandı
Yıldızlar (kız-erkek) grup müsabakalarının oynanacağı yer ve tarihler belli oldu
Erkekler Süper Kupa Dörtlü Finali basın toplantısı duyurusu
Puan Durumları


Voleybol 1. Ligi (Erkek)
Sıra Takım O G M A VPGPTP
1 HALKBANK 22 22 0 66 11 65 2.1 67.1
2 ARKAS SPOR 22 18 4 58 21 53 2.1 55.1
3 ZİRAAT BANKASI 22 16 6 52 33 45 3.3 48.3
4 FENERBAHÇE 22 14 8 52 34 42 2.3 44.3
5 GALATASARAY FXTCR 22 13 9 47 43 35 2.8 37.8
6 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 47 44 34 1.9 35.9
7 M.MİLLİ PİYANGO 22 10 12 43 45 31 1.9 32.9
8 BEŞİKTAŞ 22 9 13 40 45 31 1.4 32.4
9 ŞAHİNBEY BLD. 22 6 16 37 54 21 0.7 21.7
10 PALANDÖKEN BLD. 22 5 17 18 56 15 0.0 15.0
11 İNEGÖL BLD. 22 3 19 26 60 14 1.0 15.0
12 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 22 4 18 22 62 10 0.3 10.3
TV'de Voleybol
Pazartesi
Adnan Paşaoğlu - Smaç
Smart Spor 14.00
Salı
Son Set - Burcu Hakyemez Dal
NTV Spor 17.30
5. Set - Metin Görgün
Sports TV 21.30
Çarşamba
Özlem Özçelik ile Tie Break
BJK TV 17.00
Perşembe
Smaçör - Aslı Duru
FB TV 10.00
Telesmaç - Faruk Mutkan
TRT Spor 21.00
Cumartesi
Metin Görgün ile Smaç
Sports TV 17.00
TV Canlı Yayın Programı
28 Mart 2015 Cumartesi
14:00 BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEŞİKTAŞ - ÇANAKKALE BLD.
14:00 Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
HALKBANK - GALATASARAY FXTCR
16:30 Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
ARKAS SPOR - ZİRAAT BANKASI
17:00 D-Smart
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - PGE Atom Trefl SOPOT(Polonya)
29 Mart 2015 Pazar
13:00 BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEŞİKTAŞ - BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT
17:30 Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
FİNAL TAKIMI 1 - FİNAL TAKIMI 2
03 Nisan 2015 Cuma
16:00 BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT - BEŞİKTAŞ
17:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. - ZİRAAT BANKASI
19:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
GALATASARAY FXTCR - FENERBAHÇE
04 Nisan 2015 Cumartesi
14:00 BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ÇANAKKALE BLD. - BEŞİKTAŞ
3. Lig Final İddaa Maçları
29 Mart 2015 Pazar
12:00  
İBA KİMYA TED KOLEJ. - BAHÇELİEVLER BLD.
14:00  
1907 DORA ART YAPI - PAMUKSPOR
16:00  
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - BEYKOZ BLD.
18:00  
NUMUNE DSİ - MERİNOS
30 Mart 2015 Pazartesi

13:00  
BAHÇELİEVLER BLD. - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
15:00  
PAMUKSPOR - NUMUNE DSİ
17:00  
BEYKOZ BLD. - İBA KİMYA TED KOLEJ.
19:00  
MERİNOS - 1907 DORA ART YAPI

 

İddaa Maçları
28 Mart 2015 Cumartesi
14:00BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEŞİKTAŞ - ÇANAKKALE BLD.
16:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT - İLBANK
14:00Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
HALKBANK - GALATASARAY FXTCR
16:30Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
ARKAS SPOR - ZİRAAT BANKASI
17:00D-Smart
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - PGE Atom Trefl SOPOT(Polonya)
29 Mart 2015 Pazar
15:00
2014 CEV Bayanlar Challenge Kupası (Bayan)
BURSA B. ŞEHİR BLD. - Schweriner SC(Almanya)
17:30Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
FİNAL TAKIMI 1 - FİNAL TAKIMI 2
14:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
ŞAHİNBEY BLD. - GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK
16:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
PALANDÖKEN BLD. - İNEGÖL BLD.
13:00BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEŞİKTAŞ - BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT
15:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ÇANAKKALE BLD. - İLBANK
30 Mart 2015 Pazartesi
16:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
İNEGÖL BLD. - ŞAHİNBEY BLD.
18:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK - PALANDÖKEN BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.