TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finalleri’nin Teknik Toplantısı Yapıldı

Türkiye’de ve dünyada ilk kez, sadece kulüplerin katılımıyla oluşturulan ve dünyanın da en büyük plaj voleybolu kulüpler ligi olma özelliğini taşıyan TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Final Etabı’nın teknik toplantısı bugün (19 Temmuz 2018, Perşembe) yapıldı.

Toplantıya; TVF Plaj Voleybolu Kurul Üyesi Emel Meltem Öztürk, TVF Plaj Voleybolu Kurul Üyesi Murat Bostan, TVF Plaj Voleybolu Müsabaka Yöneticisi Mehmet Semiz ve Sinop Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmet Damaroğlu katıldı.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan TVF Plaj Voleybolu Kurul Üyesi Emel Meltem Öztürk; “Geçmiş yıllarda da Sinop’ta plaj voleybolu organizasyonuna ev sahipliği yaptık ve bu turnuvalarda gördük ki Sinop, potansiyel olarak çok üst düzey organizasyonların gerçekleştirilebileceği bir şehir. Bu nedenle plaj voleybolu liginin finali için Sinop Belediyesi Başkanı Baki Ergül’le görüşmelere başladık ve başından itibaren verdikleri destekle bu işe başladık. Geldiğimiz noktada çok üst düzeyde iş birliği ile güzel bir organizasyon hazırlık aşamasını gerçekleştirdik. Bu süreçte emeği geçen başta Belediye Başkanı Baki Ergül’e, Belediye’nin her düzeydeki çalışanlarına, Sinop Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmet Damaroğlu’na, TVF Plaj Voleybolu Kurul Üyesi Murat Bostan’a çok teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda da Dünya Şampiyonası gibi organizasyonları burada beraber gerçekleştirmek istiyoruz.” dedi.

TVF ve Sinop Belediyesi işbirliğinde düzenlenen final etabı, Sinop Kumkapı Halk Plajı’nda, yarın (20 Temmuz 2018, Cuma) oynanacak karşılaşmalar ile başlayacak.

22 Temmuz 2018, Pazar günü oynanacak final karşılaşmaları ise; S Sport’tan naklen ekranlara gelecek.

Bu Yazıya Oy Verin