Bioderma Pro Beach Tour Erciyes Dağı Etabı Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş.’nin iş birliğiyle dünyada ilk kez bir dağda düzenlenen plaj turnuvası olan Biordema Pro Beach Tour Erciyes Dağı Etabı bugün oynanan yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmalarıyla sona erdi.

TVF Voleybol TV YouTube kanalından canlı olarak voleybol severlerle buluşan organizasyonda kadınlarda şampiyonluğa Mvp Realty (Buğra Eryıldız-Diana Lunina) takımı ulaşırken, ikinciliği Merve Çelebi-Esra Betül Çetin ikilisi, üçüncülüğü ise Ukrayna’dan Kseniia Mazur-Anna Kalchenko ikilisi elde etti.

Kadınlarda günün sonuçlarına ve maç programına ulaşmak için tıklayınız.

Erkekler kategorisinde şampiyonluğa Yusuf Özdemir-Batuhan Kuru ikilisi ulaşırken, ikinciliği İran’dan Arash Vakili-Abdolhamed Mirzaali ikilisi, üçüncülüğü ise Hasan Hüseyin Mermer-Sefa Urlu ikilisi elde etti.

Erkeklerde günün sonuçlarına ve maç programına ulaşmak için tıklayınız.

Final karşılaşmalarının ardından yapılan törende dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını, Kayseri Milletvekili Murad Cahid Cıngı, TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Kayseri İl Kültür Turizm Müdürü Dr. Şükrü Dursun, Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman, Erciyes A.Ş. Genel Müdürü Zafer Akşehirlioğlu, TVF Merkez Hakem Kurulu Üyesi İbrahim Tarun, TVF Voleybol Kayseri İl Temsilcisi Halil Dicle ve Huma Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hande Gemici takdim etti.

Törende, TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Erciyes A.Ş. YK Başkanı ve Kayseri B.Şehir Bld. Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman ve Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Erciyes A.Ş. YK Başkanı ve Kayseri B.Şehir Bld. Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman da, TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş’a teşekkür plaketi takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin