TVF Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası’nda Madalya ve Ödüller Sahiplerini Buldu

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından bu  yıl ilk kez Artvin Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kafkasör Yaylası’nda düzenlenen TVF Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası, bugün (11 Şubat 2018, Pazar), oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Aleyna Vence/Bugra Eryildiz ikilisine madalyalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Artvin Valisi Ömer Doğanay verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Öykü Kamuran Keskin – Aysu Ceylan ikilisi madalya ve kupalarını Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’den aldılar.

Turnuvanın üçüncüsü olan Belinay Sarı – Remziye Başak Uyanık ikilisine ise madalya ve kupalarını; TVF Plaj Voleybolu Komisyonu Üyesi İbrahim Dağıstanlı verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Murat Giginoğlu – Hasan Hüseyin Mermer ikilisine ise madalyalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Artvin Valisi Ömer Doğanay verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Yusuf Özdemir –  Ali Cebeci ikilisi madalya ve kupalarını Artvin Garnizon Komutanı Piyade Albay Abdurrahman Cengiz Çerçi’den aldılar.

Turnuvanın üçüncüsü olan Ali Berke Sağır – Sefa Urlu ikilisine ise madalya ve kupalarını; TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Üyesi İbrahim Tarun verdi.

TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Artvin Belediyesi ev sahipliğinde TVF tarafından ilk kez düzenlenen Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası’nda organizasyonun gerçekleşmesinde öncü olan ve büyük katkıları olan Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’e, organizasyona ev sahipliği yapan ve harika bir organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye ve organizasyonun gerçekleşmesi için her türlü katkıyı ve desteği esirgemeyen Artvin Valisi Ömer Doğanay’a günün anısına şükran plaketi takdim etti.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ise; organizasyonun gerçekleşmesinde öncü olan ve bizzat görev alan TVF Plaj Voleybolu Komisyonu Üyesi İbrahim Dağıstanlı’ya, organizasyonun gerçekleşmesinde öncü ve büyük katkıları olan Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’e, organizasyonun Artvin’e gelmesini ve organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş’a ve organizasyonun gerçekleşmesi için her türlü katkıyı ve desteği esirgemeyen  Artvin Valisi Ömer Doğanay’a günün anısına şükran plaketi takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin