2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası Başlıyor

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından bu yıl ilk kez organize edilen Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası, 23-25 Mart 2018 tarihleri arasında Avusturya’nın Wagrain şehrinde bulunan Wagrain-Kleinarl & Flachau Kayak Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Erkeklerde ve bayanlarda, yarın (23 Mart 2018, Cuma) oynanacak grup karşılaşmaları ile başlayacak olan 2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası’nda toplamda 18 ülkeden 48 takım mücadele edecek.

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası bayanlar kategorisinde ülkemizi; Aleyna Vence/Buğra Eryıldız çifti; erkekler kategorisinde ise; Murat Giginoglu/Hasan Hüseyin Mermer çifti temsil edecek.

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası bayanlar kategorisindeki temsilcimiz Aleyna Vence/Buğra Eryıldız çifti, B Grubu’nda; Hırvatistan’dan Drvis/Milin ve İsviçre’den Leemann/Schmid çifti ile mücadele edecek.

Erkekler kategorisindeki temsilcimiz Murat Giginoglu/Hasan Hüseyin Mermer ikilisi ise; A Grubu’nda Rusya’dan Daianov/Myskiv ve İsviçre’den Chevallier/Strasser çifti ile mücadele edecek.

Bu Yazıya Oy Verin