Plaj Voleybolu VW Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen Plaj Voleybolu VW Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası’nda dördüncü gün kadınlar ve erkekler kategorilerindeki yarı final ve final müsabakalarıyla sona erdi.

Erkekler kategorisinde turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Thomas Hartles – Alani Nicklin (Yeni Zelanda) ikilisine madalyalarını Ayvalık Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Şükrü Balkan ödül çeklerini Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Uğur Baysal takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Bradley Fuller-Sam O’dea (Yeni Zelanda) ikilisine madalyalarını Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ile Ayvalık İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Onur Yakan, ödül çeklerini Uğur Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gür verdi.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Djordje Klasnic -Lazar Kolaric (Sırbistan) ikilisine madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ile Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman, ödül çeklerini Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Yahya Akduman sundu.

Kadınlar kategorisinde turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Daniela Álvarez Mendoza – Tania Moreno Matveeva (İspanya) ikilisine madalyalarını Ayvalık Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Şükrü Balkan, ödül çeklerini CEV Teknik Delegesi Bence Bagics takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Brook Bauer – Katie Horton (Amerika Birleşik Devletleri) ikilisine madalyalarını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Uğur Baysal, ödül çeklerini Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu verdi.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Savannah Simo – Megan Kraft (Amerika Birleşik Devletleri) ikilisine madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ile Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman, ödül çeklerini Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman takdim etti.

Erkeklerde birinci olan Djordje Klasnic -Lazar Kolaric (Sırbistan) ikilisini desteklemek için çok sayıda Sırp seyirci Ayvalık’a geldi. Bin beş yüz kişinin tribünlerde takip ettiği final günü karşılaşmaları, D-Smart Spor ve EuroVolley TV’de canlı olarak yayınlandı.

 

Bu Yazıya Oy Verin