TVF Başkanı Üstündağ’dan A Bayan Milli Takımımıza 6’lı Finaller Öncesi Moral Yemeği

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, FIVB Voleybol Milletler Ligi 6’lı Finalleri’nde mücadele edecek olan A Bayan Voleybol Milli Takımımızın oyuncuları ve teknik heyetiyle yemekte bir araya geldi.

Düzenlenen yemeğe; TVF Asbaşkanı Suat Güler, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü  Kurtaran Mumcu, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar, TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A.Nihan Karaçam Salkaya, A Bayan Milli Takım Menajeri Pelin Emniyetli, Milli Takımlar Psikoloğu Deniz Aktosun ve TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Sezgin Eren de katıldı.

Neşeli bir ortamda gerçekleşen yemekte; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Bayan Milli Takımı oyuncuları ve teknik heyetine, FIVB Voleybol Milletler Ligi 6’lı Finalleri’nde başarılar dileyerek bir teşekkür konuşması yaptı.

TVF Başkanı Üstündağ konuşmasında; “Öncelikle hepinizi kutluyor ve gösterdiğiniz başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Sizler Türk Voleybolunun ve Türk  spor camiasının gururusunuz. Biz, bu gururu sizlerin sayesinde yaşıyoruz. Başta aileleriniz, kulüpleriniz; sizlerin buraya gelmesinde emeği olan antrenörleriniz, yöneticileriniz olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz. Yarın, (23 Haziran 2018, Cumartesi) itibariyle bir seyahatiniz var. Milletler Ligi’nde, 16 takım arasında ilk 5 girme başarısını gösterdiniz. Umuyorum ki Çin’de daha sonra da Japonya’da organze edilecek olan Dünya Şampiyonası’nda başarılar elde edeceğiz.

Dünya Şampiyonası’nın ardından ise; ligler başlayacak. Avrupa’nın ve Dünya’nın en iyi ligine sahibiz. Avrupa’da kulüplerimizin son yıllarda olduğu gibi bizlerin göğsünü kabartacak ve gururlandıracak başarılara imza atacağına inanıyorum.” dedi.

TVF Başkanı Üstündağ sözlerini; “Milletler Ligi’nde elde edilen başarıdan dolayı emeğe geçen teknik ekibe, oyuncularımıza hepinize şahsım ve ekibim adına teşekkür ediyorum.” diyerek noktaladı.

Gecenin sonunda ise; A Bayan Milli Takım kaptanı Eda Erdem Dündar’ın doğum günü olması nedeniyle takım arkadaşları ve teknik heyet tarafından bir pasta kesildi.

A Bayan Milli Takım kaptanı Eda Erdem Dündar ise; “Bu güzel yemekte bir araya geldikleri için TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a, TVF Yönetim Kuruluna, takım arkadaşları ve teknik heyete teşekkür etti.”

Düzenlenen yemek, TVF Başkanı, TVF Yönetim Kurulu, tüm takım ve teknik heyetinin yer aldığı hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Filenin Sultanları, FIVB Voleybol Milletler Ligi 6’lı Finalleri ilk mücadelesinde 27 Haziran 2018, Çarşamba günü Türkiye saati ile 10.00’da A.B.D. ile karşı karşıya gelecek.

Bu Yazıya Oy Verin