Misli.com Sultanlar Ligi’nde Madalya, Kupa ve Ödüller Sahiplerini Buldu

2022-2023 voleybol sezonu Misli.com Sultanlar Ligi’nde madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

Eczacıbaşı Dynavit-Fenerbahçe Opet final serisi üçüncü maçının ardından düzenlenen törende ilk olarak final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

Final etabının en iyi liberosu seçilen Fenerbahçe Opet takımından Gizem Örge’ye ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

Final etabının en iyi pasörü seçilen Fenerbahçe Opet takımından Macris Carneiro’ya ödülünü TVF Organizasyon ve Pazarlama Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan takdim etti.

Final etabının en iyi smaçörü seçilen Fenerbahçe Opet takımından Arina Fedorovtseva’ya ödülünü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Final etabının en iyi orta oyuncusu seçilen Fenerbahçe Opet takımından Eda Erdem Dündar’a ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

Final etabının en iyi pasör çaprazı seçilen Fenerbahçe Opet takımından Melissa Vargas’a ödülünü Misli.com Genel Müdürü Zafer Reisoğlu takdim etti.

Misli.com Özel Ödülünü kazanan Eczacıbaşı Dynavit takımından Saliha Şahin’e ödülünü Misli.com Genel Müdürü Zafer Reisoğlu takdim etti.

En değerli oyuncusu (MVP) seçilen Fenerbahçe Opet takımından Melissa Vargas’a ödülünü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Misli.com Sultanlar Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Eczacıbaşı Dynavit takımına madalyalarını; TVF Organizasyon ve Pazarlama Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, ikincilik şiltini TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

Misli.com Sultanlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe Opet takımına madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, şampiyonluk kupasını ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Misli.com Genel Müdürü Zafer Reisoğlu takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin