Misli.com Sultanlar Ligi’nde Madalya, Kupa ve Ödüller Sahiplerini Buldu

2021-2022 voleybol sezonu Misli.com Sultanlar Ligi’nde madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

Fenerbahçe Opet-VakıfBank final serisi beşinci maçının ardından düzenlenen törende ilk olarak final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

Misli.com Özel Ödülünü kazanan Fenerbahçe Opet takımından Melissa Vargas’a ödülünü Misli.com Kurumsal İşbirlikleri ve Sponsorluk Müdürü Ilgım Çetin takdim etti.

En iyi liberosu seçilen Fenerbahçe Opet takımından Gizem Örge’ye ödülünü TVF Yönetim Kurulu Üyesi Bülend Atalar takdim etti.

Final etabının en iyi pasörü seçilen VakıfBank takımından Cansu Özbay’a ödülünü Misli.com Pazarlama Direktörü İnan Güzelgün takdim etti.

En iyi smaçörü seçilen VakıfBank takımından Gabi Guimares’e ödülünü TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan takdim etti.

En iyi orta oyuncusu seçilen Fenerbahçe Opet takımından Eda Erdem Dündar’a ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

En iyi pasör çaprazı seçilen VakıfBank takımından Isabelle Haak’a ödülünü TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

En değerli oyuncusu (MVP) seçilen VakıfBank takımından Zehra Güneş’e ödülünü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Misli.com Sultanlar Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe Opet takımına madalyalarını; TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan ile TVF Yönetim Kurulu Üyesi Bülend Atalar ikincilik şiltini ise TVF Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

Misli.com Sultanlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank takımına madalyalarını TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu ile Demirören Holding İcra Kurulu Üyesi Bülent Nur Özkan şampiyonluk kupasını ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Misli.com Genel Müdürü Burak Şimşek takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin