Efeler Ligi Final Etabı’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2016 – 2017 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Halkbank, ligi ikinci sırada bitiren Arkas Spor, Final Etabı’nın en iyi oyuncuları seçilen voleybolcular, Paidar Demir Özel Ödülü ve En Değerli Oyuncu (MVP) ödüllerini kazanan sporcular ödüllerini TVF Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Arena’da düzenlenen törenle aldılar.

 

En çok gelişme gösteren Türk oyuncuya verilen, “Paidar Demir Özel Ödülü”nü kazanan Halkbank’tan Faik Samet Güneş‘e ödülünü Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Üyesi Akın İra takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Smaçörü seçilen Arkas Spor’dan Michael Sánchez Bozhulev‘e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Pasörü seçilen Halkbank’tan Dejan Vinčič‘e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Gözlemcisi Uğur Karakaş takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Orta Oyuncusu seçilen Arkas Spor’dan Hakkı Çapkınoğlu‘na ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Üyesi Ersin Altıparmak takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Liberosu seçilen Halkbank’tan Hasan Yeşilbudak‘a ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) İzmir İl Temsilcisi Hakan Gürsu takdim etti.

 

Final Etabı’nın En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen Halkbank’tan Burutay Subaşı’na ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

 

Ligi ikinci sırada tamamlayan Arkas Spor’a madalyalarını ve ikincilik şiltini Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

 

2016 – 2017 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Halkbank‘a madalyalarını ve şampiyonluk kupasını Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

 

 

Bu Yazıya Oy Verin