AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nda Madalya, Kupa ve Ödüller Sahiplerini Buldu

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nda madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

Halkbank-Ziraat Bankkart final serisi beşinci maçının ardından düzenlenen törende ilk olarak final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

Final etabının en iyi liberosu seçilen Halkbank takımından Volkan Döne’ye ödülünü TVF Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli takdim etti.

Final etabının en iyi pasörü seçilen Ziraat Bankkart takımından Arslan Ekşi’ye ödülünü AXA Sigorta Orta Anadolu Bölge Satış Müdürü Ebru Çağlar takdim etti.

Final etabının en iyi smaçörü seçilen Halkbank takımından Thomas Jaeschke’ye ödülünü TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A.Nihan Karaçam Salkaya takdim etti.

Final etabının en iyi orta oyuncusu seçilen Ziraat Bankkart takımından Faik Samet Güneş’e ödülünü TRT Spor Kanal Koordinatörü Hakan Altürk takdim etti.

Final etabının en iyi pasör çaprazı seçilen Ziraat Bankkart takımından Wouter Ter Maat’a ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

En çok gelişme gösteren Türk oyuncuya verilen Paidar Demir Özel Ödülü’nü kazanan Ziraat Bankkart takımından Berkay Bayraktar’a ödülünü TVF İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi Suat Baylan takdim etti.

En değerli oyuncusu (MVP) seçilen Ziraat Bankkart takımından Arslan Ekşi’ye ödülünü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nu ikinci sırada tamamlayan Halkbank takımına madalyalarını; TVF İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi Suat Baylan ve TRT Spor Kanal Koordinatörü Hakan Altürk, ikincilik şiltini TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A.Nihan Karaçam Salkaya takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan Ziraat Bankkart takımına madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, şampiyonluk kupasını ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve AXA Sigorta Orta Anadolu Bölge Koordinatörü Zafer Korkmaz takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin