Pro Beach Tour Basın Toplantısı Yapıldı

Pro Beach Tour basın toplantısı, Aydın Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı İbrahim Gürdal ile Türkiye Voleybol Federasyonu Plaj Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci’nin katılımıyla, bugün (17 Mayıs Çarşamba), Aydın Kent Meydanı’ndaki organizasyon alanında yapıldı.
Basın toplantısında Pro Beach Tour’u geçen sene ilk kez düzenlediklerini ve 2017’nin açılış etabı olan Aydın’da da ikincisini düzenlemekten mutlu olduklarını belirten Oğuz Değirmenci “Bu organizasyona Türkiye dahil, sekiz ülkeden 35 takım katıldı. Erkekler ve bayanlar kategorilerinde gerçekleştirilecek turnuvada, maçlar grup usulüne göre oynatılacak. Şimdiden söyleyebiliriz ki çok üst seviyede uluslararası kapsamda olmasının yanı sıra Avrupa ve Dünya turu seviyesinde bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. 21 Mayıs Pazar günü 13.00 ve 14.00’te NTV Spor’dan, tüm Türkiye izleyebilecek. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu başta olmak üzere, Aydın Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı İbrahim Gürdal’a, Belediye çalışanlarına ev sahipliklerinden ve organizasyona katkılarından dolayı çok” dedi.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı İbrahim Gürdal ise şunları söyledi: “Geçen yıl yine bu tarihlerde, Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun desteğiyle, Türkiye Voleybol Federasyonu’yla birlikte, Aydın Kent Meydanı’nda çok güzel bir organizasyon yaptık. Aydın’ın tanıtımı için çok önemli olan bu organizasyona, bu sene, geçen yılın iki katı katılım var. Türkiye Voleybol Federasyonu’na, böyle büyük bir organizasyonun ev sahipliğini ikinci kez verdikleri için çok teşekkür ediyorum.”
Basın toplantısından sonra Pro Beach Tour Aydın etabı eleme maçları ile başladı.
Bu Yazıya Oy Verin