Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Büyük Jüri Toplantısı Gerçekleştirildi

P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette’in iş birliği ile bu yıl 65.si düzenlenecek dünyanın en uzun soluklu spor ödülleri projesi olan Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde, bu yıl halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye’nin en önemli spor adamları, spor müdürleri ve spor yazarları, bugün (25 Aralık 2018, Salı) Hyatt Centric Levent’te bir araya geldi.

Milliyet Spor Müdürü Tayfun Bayındır ve P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Büyük Jüri Toplantısı’na Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile medya ve spor dünyasından çok sayıda isim yer aldı.

Toplantıda, jüri tarafından bu yıl halk oylamasına sunulacak adaylar belirlendi. 65. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri, mart ayının ortasında yapılacak.

Birçok kategoride verilecek ödüllere aday olan isimler ve takımlar ise; Milliyet Gazetesi’nde halka duyurularak oylamaya açılacak.

Bu Yazıya Oy Verin