Ziraat Bankası Spor Okulları Öğrencileri, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı Ziyaret Etti

Ziraat Bankası Spor Kulübü tarafından 10 ilde faaliyetlerini sürdüren spor okulları projesi kapsamında, gruplar halinde Ankara’da kampa giren sporcular bugün (23 Ocak 2018, Salı) Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı (TVF) Mehmet Akif Üstündağ’ı ziyaret etti.

Bartın, Adana, Kocaeli, Tekirdağ, Kahramanmaraş ve Hatay illerinden gelen 2004 ve 2005 doğumlu sporcular, iki gün boyunca Ziraat Bankası Spor Kulübü tesislerinde çeşitli konularda eğitimler aldılar.

Genç sporculara ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ; “İyi birer voleybolcu olma yolunda ilk adımı atmış sporcular olarak burada bulunmanızdan mutluluk duyuyorum. Anadolu’nun çeşitli illerinden buraya voleybol için geldiniz. Sizlerin üzerinde büyük emekleri olan antrenörlerinize, öğretmenlerinize ve ailelerinize teşekkür ediyoruz. Türkiye Voleybol Federasyonu olarak, Ziraat Bankası Spor Kulübü tarafından yapılan bu projeyi ve sizlere yapılan bu önemli yatırımı destekliyoruz. Voleybola bugün sporcu olarak başlayacaksınız, ileride iyi bir antrenör, iyi bir spor yöneticisi olacaksınız. Hepinize okul ve spor hayatınızda başarılar diliyorum. Umuyorum ki hepiniz gelecekte birer yıldız sporcu olacaksınız. Başarılı olmanın yolu çok çalışmaktan ve emek sarf etmekten geçiyor. Antrenörleriniz de burada, onlardan çok şey öğreneceksiniz ve voleybola katkı sağlayacaksınız. ” dedi.

Ziyaret sonrası sporcular, Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu ve içerisinde bulunan diğer bölümleri ziyaret ettiler.

Bu Yazıya Oy Verin