TVF Yeni Yıl Kutlaması Gerçekleşti

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ailesi, yeni yıl kutlaması için Ankara’daki TVF binasında bir araya geldi.

Yeni yıl kutlamasına, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, MHGK Başkanı Aziz Yener, TVF Genel Sekreteri Av. Nihal İşçi, TVF Hukuk Kurulu Başkanı Doç. Dr. Kadir Gürten, TVF personeli ve 17 Yaş Altı Bayan Voleybol Milli Takımımız katıldı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “2018 yılında federasyonumuz 60. yılını kutlayacak. 2017 yılında hem Milli takımlarımızla hem de kulüp takımlarımızla bir çok başarı yakaladık. Bu başarılarda sadece sahada oynayan oyuncuların değil, sizlerin de emekleri çok büyük. Maçlar için salonun hazırlanması, liglerin organize edilmesi ve diğer birçok işin arkasında sizler varsınız. Hepinize katkılarınızdan ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, yeni yılın da hepimiz için başarılarla dolu olmasını temenni ediyorum” dedi.

TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ise, “Herkese emekleri için teşekkür ediyorum. 2018 yılında da çalışmalarınıza büyük bir özveriyle devam edeceğinizden eminim. 2018’in aileleriniz ve sevdiklerinizle güzel bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Bu Yazıya Oy Verin