Pakistan Erkek Milli Takımı Başantrenörü Hamid Movahedi ve Yöneticisi, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı Ziyaret Etti

8-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda, A Erkek Milli Takımımız ile ikili kamp yapan Pakistan Erkek Voleybol Milli Takımı başantrenörü Hamid Movahedi ve Pakistan Voleybol Mali Konulardan Sorumlu Yönetici Mashar Housein, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı makamında ziyaret etti.

Pakistan Erkek Voleybol Milli Takımı başantrenörü Hamid Movahedi; “Türkiye’de bulunduğumuz için çok mutluyuz. Kamp yaptığımız süre boyunca çok güzel bir şekilde ağırlandık. Misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ederiz. Burada çok güzel tesislere sahipsiniz. Yakın gelecekte Milli Takımınızın çok başarılı olacağına inanıyorum. Fiziksel olarak genç ve yetenekli oyuncularınız var. Bizleri burada ağırladığınızdan dolayı tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise; ”Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Sizleri burada ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduk. Pakistan Voleybolu’nun gelişmesi adına bizde katkılarımızı sunmaktan memnuniyet duyarız.” dedi.

Görüşmenin sonunda; Pakistan Erkek Voleybol Milli Takımı Başantrenörü Hamid Movahedi ve Mali Konulardan Sorumlu Yönetici Mashar Housein, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a teşekkür plaketi ve yerel halı takdim ettiler.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise; günün anısına Pakistan Erkek Voleybol Milli Takımı Başantrenörü Hamid Movahedi ve Mali Konulardan Sorumlu Yönetici Mashar Housein’e teşekkür plaketi takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin