4 Temsilcimiz, Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkacak

Ülkemizi 2021 CEV Şampiyonlar Ligi, CEV Kupası ve Challenge Kupası’nda erkekler ve kadınlar kategorilerinde temsil eden kulüplerimiz, 23-24 Mart 2021 tarihlerinde Avrupa sahnesinde sahaya çıkacak.

Temsilcilerimizin maç programı şu şekilde:

TARİH MAÇ KUPA SAAT YAYIN
23 Mart Turkey Galatasaray HDI Sigorta – Saugella Monza Italy CEV Kupası-Final 2.Maçı 20.00 TRT SPOR 2-GS TV
24 Mart Turkey Sistem9 Yeşilyurt – C.S.M. Volei Alba Blaj Romania Challenge Kupası-Final 2.Maçı 15.00 TRT SPOR 2
24 Mart Turkey Ziraat Bankkart – Allianz Powervolley Milano Italy Challenge Kupası-Final 2.Maçı 18.00 TRT SPOR 2
24 Mart Italy Unet e-work Busto Arsizio – VakıfBank Turkey Şampiyonlar Ligi-Yarı Final 2.Maçı 20.00 S Sport 2

Galatasaray HDI Sigorta-Saugella Monza: Temsilcimizin kupayı kazanabilmesi için öncelikle rövanş karşılaşmasından 3-0 veya 3-1’lik skorla galip ayrılması ardından kupayı kazanacak takımı belirleyecek olan altın seti kazanması gerekecek.

Sistem9 Yeşilyurt – C.S.M. Volei Alba Blaj: Temsilcimizin kupayı kazanabilmesi için rövanş karşılaşmasında elde edeceği her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set yeterli olacak.

Ziraat Bankkart – Allianz Powervolley Milano: Temsilcimizin kupayı kazanabilmesi için rövanş karşılaşmasından 3-0 veya 3-1’lik skorla galip ayrılması gerekecek. Ziraat Bankkart, 3-2 galip gelmesi halinde ise karşılaşma altın sete taşınacak.

VakıfBank – Unet e-work Busto Arsizio: Temsilcimizin turu geçebilmesi için rövanş karşılaşmasından 3-0 veya 3-1’lik skorla galip ayrılması gerekiyor. VakıfBank, 3-2 galip ayrılması halinde ise karşılaşma altın sete taşınacak.

Bu Yazıya Oy Verin