VOLEYBOL
FEDERASYONU
2005 YILI YURTİÇİ VE YURTDIŞI
ULUSLARARASI VOLEYBOL FAALİYETLERİ
FAALİYETİN ADI |
YERİ |
TARİHİ |
KATILACAK TAKIMLAR |
SONUÇ |
||
YILDIZ
ERKEK AVRUPA ŞAMPİYONASI GRUP (1987) |
YUNANİSTAN (LOUTRAKİ) |
05-09 OCAK 2005 |
05.01.05
17.00 TUR –
ITA
(0-3) 06.01.05 19.00
TUR – GRE (1-3) 07.01.05
17.00 TUR –
FİN
(0-3) 08.01.05
12.00 TUR –
ROM (3-1) 09.01.05
12.00 TUR –
FRA (0-3) 1. ve 2. olanlar Avr. Şamp |
1-İTALYA 2-FRANSA 3-FİNLANDİYA 4-YUNANİSTAN 5-TÜRKİYE 6-ROMANYA |
||
YILDIZ
KIZLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI GRUP (1988) |
SLOVAKYA (LEVICE) |
05-09 OCAK 2005 |
05.01.05
15.00 TUR –
İSR
(3-0) 06.01.06 15.00
TUR – FRA (3-0) 07.01.05
20.00 TUR –
ITA
(3-0) 08.01.05
17.30 TUR –
SVK (3-0) 09.01.05
15.00 TUR –
FİN
(3-1) 1. ve 2. olanlar Avr. Şamp |
1-TÜRKİYE 2-İTALYA 3-FRANSA 4-SLOVAKYA 5-FİNLANDİYA 6-İSRAİL |
||
2005 GENÇ
KIZLAR DÜNYA ŞAMPİYONASI KURA ÇEKİMİ |
ANKARA ( ETAP ALTINEL) |
22 MART 2005 |
A) TUR-CRO-SCG-USA-JPN-BRE B) ITA-RUS-EGY-PORTO-DOM-ÇİN |
|
||
YILDIZ
ERKEK AVRUPA ŞAMPİYONASI FİNAL (Kalınırsa) (1987) |
LATVIA (RIGA) |
29 MART – 03 NİSAN 2005 |
K A T I L M I Y O R U Z (ELENDİK) |
|||
YILDIZ KIZ
AVRUPA ŞAMPİYONASI FİNAL (Kalınırsa)
(1988) |
ESTONYA (TALLINN) |
29 MART – 03 NİSAN 2005 |
A)
EST-RUS-ITA
C) CRO-TUR-BLR B)
ÇEK-SCG-GER D) AUT-UKR-HUN 29.03.05
19.30
TUR-BLR
(0-3) 30.03.05
19,30
TUR-CRO
(0-3) 31.03.05
BAY 01.04.05
18.00
TUR-HUN
(3-1) 02.04.05
18.00
TUR-SCG
(2-3) |
1. UKRAYNA 2. RUSYA 3. İTALYA 4. HIRVATİSTAN 5. ALMANYA 6. BEYAZ RUSYA |
7. AVUSTURYA 8. ÇEK CUMHURİYETİ 9. SIBISTAN KARADAĞ 10.TÜRKİYE 11. ESTONYA 12. MACARİSTAN |
|
1. İSLAMİ
DAYANIŞMA OYUNLARI |
|
08-20 NİSAN 2005 |
K A T I L M I Y O R U Z |
|||
BAHAR
KUPASI (ERKEK) |
ÇEK CUMHURİYETİ (BRNO) |
30 NİSAN – 08 MAYIS 2005 |
A ) CZE-SWE-AUT-GRE B) TUR-LAT-SVK-BUL 01.05.05
15.00
TUR-BUL
(3-0) 02.05.05
17.00 TUR-LAT
(3-2) 03.05.05
15.00
TUR-SVK
(3-0) 1/8 FİNAL 05.05.05
15.00
TUR-CZE
(3-1) ¼ FİNAL 06.05.05
19.00
TUR-SWE
(3-1) FİNAL 07.05.05
TUR-GRE
(3-1) |
1. TÜRKİYE 2. YUNANİSTAN 3. İSVEÇ 4. BULGARİSTAN 5. ÇEK CUMHURİYEİ 6. SLOVAKYA 7. LATVİA 8. AVUSTURYA |
||
BAHAR
KUPASI (BAYAN) |
ÇEK CUMHURİYETİ (BRNO) |
30 NİSAN – 08 MAYIS 2005 |
İSVEÇ-TÜRKİYE-İSVİÇRE-DANİMARKA-FRANSA-YUNANİSTAN 01.05.05
15.00
TUR-GRE
(1-3) 02.05.05
19.00
TUR-SWE
(3-0) 03.05.05
19.00
TUR-FRA
(3-1) 04.05.05 ARA 05.05.05
17.00
TUR-SUI
(3-0) 06.05.05
19.00
TUR-DAN
(3-0) FİNAL 07.05.05
15.30
TUR-GRE
(3-1) |
1. TÜRKİYE 2. YUNANİSTAN 3. FRANSA 4. İSVEÇ 5. İSVİÇRE 6. DANİNARKA |
||
NESTEA
AVRUPA PLAJ VOLEYBOLU ŞAMPİYONASI TÜRKİYE
TURU-2005 (ERKEK-BAYAN) |
TÜRKİYE (ALANYA) |
11-15 MAYIS 2005 |
16-+16 TAKIM |
|
||
2006 DÜNYA
ŞAMPİYONASI AVRUPA KITA ELEMELERİ 2. RAUND
(ERKEK) (E GRUBU) |
BULGARİSTAN (VARNA) |
13-15 MAYIS 2005 |
BULGARİSTAN-TÜRKİYE-SLOVAKYA-ROMANYA 13.05.05
17.30
TUR-BUL
(0-3) 14.05.05
20.00
TUR-ROM
(3-0) 15.05.05
20.00
TUR-SVK
(3-1) |
1.BULGARİSTAN 2.TÜRKİYE 3. ROMANYA 4.
SLOVAKYA |
||
AVRUPA
ERKEKLER LİGİ 1. MAÇLAR |
ÇEK CUMHURİYETİ (PRAG) |
03 HAZİRAN
2005 04 HAZİRAN
2005 |
18.00
ÇEK CUM. – TÜRKİYE (3-2) 14.30
ÇEK CUM. – TÜRKİYE (3-1) |
|
||
AVRUPA
ŞAMPİYONASI ERKEKLER BKATEGORİSİ
2.DEVRESİ (POOL-3)(1.Devresi
11-13 Haziran 2004 ‘te Danimarka’da oynandı) 1.DEVRE
PUAN 1. DAN 6 Puan
(9-2) 2. TUR 5 Puan
(7-3) 3. AZE 4
Puan (4-8) 4.
CYP 3 Puan 2-9) |
TÜRKİYE (ANKARA) (ATATÜRK S.S) |
10-12 HAZİRAN 2005 |
DANİMARKA-TURKİYE-AZERBAYCAN-G.KIBRIS 10.06.05
17.00
DEN-CYP
(3-0)
19.00
TUR-AZB
(3-0) 11.06.05
17.00
AZB-DEN
(0-3)
19.00
CYP-TUR
(0-3) 12.06.05
17.00
AZB-CYP
(0-3)
19.00
TUR-DEN
(3-1) |
2.DEVRE
PUAN 1. TURKİYE 11
(16-4) 2. DANİMARKA 11 (16-5) 3.
KIBRIS
7 (5-15) 4. AZERBAYCAN 7 (4-17) |
||
ULUSLAR
ARASI 3.BORİS YELTSİN TURNUVASI (A
BAYAN) |
RUSYA (EKATERİNBURG-NİZHNİİ TAGİL) |
13-20
HAZİRAN 2005 |
AZERBAYCAN-KÜBA-HOLLANDA-TÜRKİYE-RUSYA-BULGARİSTAN 15.06.05
18.00
TUR-HOL
(2-3) 16.06.05
18.00
TUR-BUL
(3-0) 17.06.05
17.00
TUR-AZB
(3-2) 18.06.05
19.00
TUR-RUS
(1-3) 19.06.05
16.00
TUR-CUB
(3-0) |
1.
RUSYA 2.
HOLLANDA 3.
TÜRKİYE 4.
AZERBAYCAN 5.
BULGARİSTAN 6. KÜBA |
||
AVRUPA
ERKEKLER LİGİ 2. MAÇLAR |
İSPANYA (MADRİD) |
14 HAZİRAN
2005 15 HAZİRAN
2005 |
19.30
İSPANYA – TÜRKİYE
(3-1) 19.30
İSPANYA – TÜRKİYE
(1-3) |
|
||
AVRUPA
ERKEKLER LİGİ 3. MAÇLAR |
BURSA (ATATÜRK ) |
18 HAZİRAN
2005 19 HAZİRAN
2005 |
19.00
TÜRKİYE – SLOVAKYA (3-0) 19.00
TÜRKİYE –
SLOVAKYA (3-0) |
|
||
AVRUPA
ERKEKLER LİGİ 4.MAÇLAR |
SLOVAKYA (KOSICE) |
24 HAZİRAN
2005 25 HAZİRAN
2005 |
18.00
SLOVAKYA – TÜRKİYE (1-3) 17.00
SLOVAKYA – TÜRKİYE (3-2) |
|
||
AKDENİZ
OYUNLARI PLAJ VOLEYBOLU |
İSPANYA (ALMERIA) |
24-26
HAZİRAN 2005 |
El Palmeral Beach Volleyball
Stadium. |
|
||
AKDENİZ
OYUNLARI (ERKEK) |
İSPANYA (ALMERIA) |
24
HAZİRAN- 03 TEMMUZ
2005 |
A) ITALYA-SCG-CEZAYİR B) TUNUS-FRA-ARNAVUTLUK C) TÜRKİYE-YUNANİSTAN-FAS D) İSPANYA-CRO-MISIR-SAN MARİO 24.06.05 13.30 TUR –
FAS
(3-0) 28.06.05 20.30
TUR-YUNANİSTAN (0-3) 30.06.05 18.30
TUR-İSPANYA (0-3) 01.07.05 11.30
TUR-İTALYA
(0-3) 03.07.05 10.30
TUR-YUNANİSTAN (2-3) |
1. MISIR 2. İSPANYA 3.
S.KARADAĞ 4. TUNUS 5. İTALYA 6.FRANSA 7.
YUNANİSTAN 8. TÜRKİYE 9.-13.CEZAYİR-FAS-ARNAV-HIRV.-S.MARİ. |
||
AKDENİZ
OYUNLARI (BAYAN) |
İSPANYA (ALMERIA) |
24
HAZİRAN- 03 TEMMUZ
2005 |
A) ISP-TUR-GRE-ARNAV. B) ITA-FRA-CRO-CEZAYİR 25.06.05 18.00
TUR – YUNANİSTAN (3-0) 27.06.05 10.30
TUR – ARNAVUTLUK (3-0) 29.06.05 20.30
TUR – İSPANYA (3-2) 01.07.05 20.30
TUR –HIRVATİSTAN (3-0) 02.07.05
TUR –YUNANİSTAN (3-0) |
1. TÜRKİYE 2. YUNANİSTAN 3. İTALYA 4.
HIRVATİSTAN 5. İSPANYA 6. FRANSA 7.
ARNAVUTLUK |
||
YILDIZ KIZ
BALKAN ŞAMPİYONASI (1988-.......) |
SIRBİSTAN KARADAĞ
(POZAREVAC-BELGRAD) |
29 HAZİRAN
– 3 TEMMUZ
2005 |
A) TÜRKİYE-YUNANİSTAN-ROMANYA- B) SCG-MAKEDONYA-ARNAVUTLUK 29.06.05
20.00 TUR-GRE (3-0) 30.06.05
19.00 TUR-ROM (3-1) 02.07.05
TUR-ARNAV. (3-0) 03.07.05
TUR-ROM (2-3) |
1. ROMANYA 2. TÜRKİYE 3.
S.KARADAĞ 4.
ARNAVUTLUK 5.
YUNANİSTAN 6.
MAKEDONYA |
||
AVRUPA
ERKEKLER LİGİ 5.MAÇLAR |
ANKARA (ATATÜRK) |
02 TEMMUZ
2005 03 TEMMUZ
2005 |
19.00
TÜRKİYE –
İSPANYA (3-0) 19.00
TÜRKİYE –
İSPANYA (3-1) |
|
||
AVRUPA
ERKEKLER LİGİ 6. MAÇLAR (SON MAÇLAR) |
ANKARA (ATATÜRK) |
09 TEMMUZ
2005 10 TEMMUZ
2005 |
19.00
TÜRKİYE – ÇEK
CUM. (3-0) 19.00
TÜRKİYE – ÇEK
CUM. (3-2) Grup 1. ve 2.si Final
Müsabakalarına katılacak.23-24/07/05 RUSYA |
1. TÜRKİYE 2. İSPANYA 3.
SLOVAKYA 4. ÇEK
CUMHURİYETİ |
||
GENÇ KIZ
BALKAN ŞAMPİYONASI (1986-.......) |
TÜRKİYE (ANKARA) (ATATÜRK S.S) |
12-16 TEMMUZ 2005 |
A) TÜRKİYE-MAKEDONYA-ROMANYA B) SIR.KARADAĞ-ARNAVUT-YUNANİSTAN 12.07.05 19.00
TUR-MAKENDONYA (3-0) 13.07.05 19.00
TUR-ROMANYA (3-0) 15.07.05 19.00
TUR-ARNAVUTLUK (3-0) 16.07.05 17.00
TUR-S.KARADAĞ (3-2) |
1. TÜRKİYE 2.
S.KARADAĞ 3.
ARNAVUTLUK 4. ROMANYA 5.
YUNANİSTAN 6.
MAKEDONYA |
||
2006 DÜNYA
ŞAMPİYONASI AVRUPA KITA ELEMESİ 3.
RAUND (ERKEK) (J
GR) (E GR. 2.Sİ OLURSAK) |
YUNANİSTAN (LARİSSA) |
18-20 TEMMUZ 2005 |
YUNANİSTAN –SCG –TÜRKİYE-PORTEKİZ 18.07.05 18.30
TUR-S.KARADAĞ (1-3) 19.07.05 21.00
TUR-YUNANİSTAN (0-3) 20.07.05 18.30
TUR-PORTEKİZ (0-3) |
1.
YUNANİSTAN 2.
S.KARADAĞ 3.
PORTEKİZ 4. TÜRKİYE |
||
AVRUPA
ERKEKLER LİGİ FİNAL MÜSABAKALARI |
RUSYA (KAZAN) |
23-24
TEMMUZ 2005 |
RUSYA-FİNLANDİYA-TÜRKİYE-İSPANYA 23.07.05
15.30 TUR-FİNLANDİYA (1-3) 24.07.05
15.00 TUR-İSPANYA
(1-3) |
1. RUSYA 2.
FİNLANDİYA 3. İSPANYA 4. TÜRKİYE |
||
AVRUPA
ŞAMPİYONASI GRUP (A- BAYAN) (2004-2005
SEZONU) (2.DEVRE) (1.LİG) |
2003 YILI AVRUPA 2. OLAN BAYAN
MİLLİ TAKIMIMIZ 2005 YILINDA YAPILACAK FİNALLERE DOĞRUDAN KATILACAKTIR |
|||||
YILDIZ KIZ
DÜNYA ŞAMPİYONASI (Kalınırsa)
(1988) |
MACAU |
23-31 TEMMUZ 2005 |
MACOU-USA-PUR-ARG-BRA- ASYA 4 TK – AFRİKA 2 TK – AVRUPA 6
TK- NORCECEA 2 TK- G.AMERİKA 2 TK |
KATILMIYORUZ |
||
GENÇ KIZ
DÜNYA ŞAMPİYONASI
(1986) |
TÜRKİYE (ANKARA) (ATATÜRK)
(İSTANBUL) (H.ALAGAŞ) |
23-31 TEMMUZ 2005 |
A GR. (ANKARA) TUR-CRO-SCG-USA-JPN-BRA 23.07.05
19.00 TUR-CRO
(3-0) 24.07.05
19.00
TUR-JPN
(1-3) 25.07.05
19.00 TUR-SCG
(1-3) 27.07.05
19.00 TUR-BRA
(1-3) 28.07.05
19.00 TUR-USA
(3-1) 30.07.05
TUR-RUS
(3-1) 31.07.05
TUR-JPN
(1-3) B GR. İSTANBUL ITA-RUS-EGY-PUR-DOM-CHN |
1.
BREZİLYA 2.
S.KARADAĞ 3. ÇİN 4. İTALYA 5. JAPONYA 6. TÜRKİYE 7. RUSYA 8. PUERTO
RICO 9.
HIRVATİSTAN 10. DOM.
CUMHUR. 11. MISIR 12. USA |
||
GENÇ ERKEK
BALKAN ŞAMPİYONASI (1985-........) |
ROMANYA (BUZAU) |
26-30 TEMMUZ 2005 |
A)BULGARİSTAN-S.KARADAĞ-MOLDOVYA-TÜRKİYE B)ROMANYA-YUNANİS-MAKEDON. 26.07.2005
15.30 TUR-BULGARİSTAN (3-1) 27.07.2005
15.30
TUR-S.KARADAĞ (0-3) 28.07.2005
13.30
TUR-MOLDOVYA (3-0) 29.07.2005
17.30
TUR-ROMANYA (1-3) 30.07.2005
14.15 TUR-YUNANİSTAN (2-3) |
1.
S.KARADAĞ 2. ROMANYA 3.
YUNANİSTAN 4. TÜRKİYE 5.
BULGARİSTAN 6.
MAKEDONYA 7.
MOLDOVYA |
||
FIVB GRAND
PRIX ELEMESİ 2005 |
AZERBAYCAN (BAKÜ) |
26-31 TEMMUZ 2005 |
GRUP1 :
POLANYA-HOLLANDA-RUSYA-ROMANYA GRUP2 :
TÜRKİYE-ALMANYA-BULGARİS.-AZER. 26.07.05
16.00 TUR-GER (2-3) 27.07.05
14.00
TUR-BUL
(1-3) 28.07.05
18.30
TUR-AZE
(3-2) |
GRUP 1.
AZERBAYCAN 2. ALMANYA 3. TÜRKİYE 4.BULGARİSTAN
ELENDİ |
FİNALSIRALAMASI 1.
AZERBAYCAN 2. RUSYA 3. POLONYA 4. ALMANYA |
|
2006 DÜNYA
ŞAMPİYONASI AVRUPA KITA ELEMESİ (BAYAN) 3. RAUND (H GRUBU) |
TÜRKİYE (ANKARA) (ATATÜRK Spor Sl) |
05-07 AĞUSTOS 2005 |
Dünya Şampiyonası 2006’da
JAPONYA’da TÜRKİYE–HOLLANDA–BELÇİKA-UKRAYNA 05.08.05
19.00
TUR-BELÇİKA (3-1) 06.08.05
19.00 TUR-UKRAYNA
(3-2) 07.08.05
19.00 TUR-HOLLANDA (0-3) |
1.
HOLLANDA 2. TÜRKİYE 3. UKRAYNA 4. BELÇİKA Finale
kaldık |
||
YILDIZ
ERKEK BALKAN ŞAMPİYONASI (1987-.......) |
MOLDOVYA(CHİSİNAU) |
06-10 AĞUSTOS 2005 |
A) MOLDOVYA-ROMANYA-MAKEDONYA- B) S.KARADAĞ-BULGAR.-TÜRKİYE-YUNANİS. 06.08.05
15.00 TUR-BULGARİSTAN (1-3) 07.08.05
13.00 TUR-S.KARADAĞ
(2-3) 08.08.05
15.00 TUR-YUNANİSTAN
(3-0) 09.08.05
BAY 10.08.05
11.00 TUR- MOLDOVYA (3-0) |
1.
BULGARİSTAN 2.
S.KARADAĞ 3. ROMANYA 4.
MAKEDONYA 5. TÜRKİYE 6.
MOLDOVYA 7.
YUNANİSTAN |
||
UNİVERSİAD
OYUNLARI (ERKEK) |
TÜRKİYE (İZMİR) |
10-21 AĞUSTOS 2005 |
A) TUR-RUS-CAN-BUL-SUI-IRI 11.08.05
13.00
TUR-İRAN
(3-1) 12.08.05
18.00
TUR-RUSYA
(3-2) 13.08.05
18.00
TUR-KANADA (3-0) 14.08.05
13.00 TUR-BULGARİSTAN (3-1) 15.08.05
18.00
TUR-İSVİÇRE
(3-0) 17.08.05
15.00 TUR-POLONYA
(3-1) 18.08.05
18.00
TUR-İTALYA
(3-0) 20.08.05
16.00 TUR-JAPONYA
(3-2) B) KOR-BRA-GER-ITA-CYP-UAE C) JPN-SCG-DEN-POL-HKG D) USA-FRA-CHN-BEL-SVK-LIB |
1.
TÜRKİYE 2. JAPONYA 3. İTALYA 4.BREZİLYA 5.POLONYA 6.IRLANDA 7.FRANSA 8.SLOVAKYA 9.RUSYA 10.KANADA 11.USA |
12.BELÇİKA 13.KORE 14.DANİMARKA 15.UAE 16.SCG 17.BULGARİSTAN 18.SUI 19.ÇİN 20.GER
21.HKG 22.CYP
23.LIBYA |
|
UNİVERSİAD
OYUNLARI (BAYAN) |
TÜRKİYE (İZMİR) |
10-21 AĞUSTOS 2005 |
A) TUR-THA-CAN-CZE-EST-NZL 12.08.05
20.00 TUR-Y.ZELANDA (3-0) 13.08.05
15.00
TUR-TAYLAND (1-3) 14.08.05
15.00
TUR-KANADA (3-0) 15.08.05
20.00 TUR-ÇEK
CUM. (3-0) 16.08.05
20.00 TUR-ESTONYA
(3-0) 18.08.05
15.00
TUR-TAİPEİ
(1-3) 19.08.05
20.00
TUR-RUSYA (3-0) 20.08.05
15.00 TUR-TAYLAND
(1-3) B) CHN-ESP-BRA-SCG-ISR C) TPE-FRA-AUS-POL-POR- D) RUS-JPN-ITA-FIN-RSA |
1. TAYVAN 2. POLANYA 3. ÇİN 4.İTALYA 5.THA 6.TÜRKİYE 7.SCG 8.RUSYA 9.İSPANYA |
10.FIN 11.FRANSA 12.KANADA 13.BREZİLYA 14.JAPONYA 15.ÇEK 16.PORTEKİZ 17.EST.
18.ISR 19.AUS 20.RSA 21.NZR |
|
AVRUPA
ŞAMPİYONLAR LİGİ VE AVRUPA KUPALARI TOPLANTISI |
AVUSTURYA (VİYANA) |
11-14 AĞUSTOS 2005 |
Yasemin GÖK-Nafiz Ferit
PEKEL |
|
||
BÜYÜKLER
(BAYAN) BALKAN PLAJ VOLEYBOLU |
ROMANYA (Constanta) |
11-13 AĞUSTOS 2005 |
TÜRKİYE-YUNANİSTAN-ROMANYA-BULGARİSTAN-MOLDOVYA-MAKEDONYA-ARNAVUTLUK-YUGOSLAVYA (BUĞRA/EDA)
(MÜJGAN/ZÜLFİYE) |
1.
YUNANİSTAN 2. ROMANYA
1 3.
MOLDOVYA 4. TÜRKİYE (Buğra/Eda) |
||
BÜYÜKLER
(ERKEK) BALKAN PLAJ VOLEYBOLU |
ROMANYA (Constanta) |
11-13 AĞUSTOS 2005 |
TÜRKİYE-YUNANİSTAN-ROMANYA-BULGARİSTAN-MOLDOVYA-MAKEDONYA-ARNAVUTLUK-YUGOSLAVYA (BİLAL/ENGİN)
(SEMİH/HAKAN) |
1.
BULGARİSTAN 2. ROMANYA
2. 3. ROMANYA
1. 4.
YUNANİSTAN |
||
GENÇLER
(ERKEK) BALKAN PLAJ VOLEYBOLU |
ARNAVUTLUK (Dürres) |
18-20
AĞUSTOS 2005 |
TÜRKİYE-YUNANİSTAN-ROMANYA-BULGARİSTAN-MOLDOVYA-MAKEDONYA-ARNAVUTLUK-YUGOSLAVYA (VOLKAN/HAKAN)
(FURKAN/BARIŞ) |
1.YUNANİSTAN 2.ROMANYA 3.TÜRKİYE
(1) (VOLKAN-HAKAN) 4.ARNAVUTLUK
(1) |
||
GENÇLER
(BAYAN) BALKAN PLAJ VOLEYBOLU |
ARNAVUTLUK (Dürres) |
18-20
AĞUSTOS 2005 |
TÜRKİYE-YUNANİSTAN-ROMANYA-BULGARİSTAN-MOLDOVYA-MAKEDONYA-ARNAVUTLUK-YUGOSLAVYA (SELİME-DUYGU) |
1.
YUNANİSTAN 2. ROMANYA 3.
TÜRKİYE(SELİME-DUYGU) 4.
ARNAVUTLUK (2) |
||
ULUSLAR
ARASI BAYANLAR VOLEYBOL TURNUVASI |
İTALYA |
24-28
AĞUSTOS 2005 |
TÜRKİYE-İTALYA-RUSYA-HIRVATİSTAN 25.08.05
TUR-RUSYA
(1-3) 26.08.05
TUR-İTALYA (3-0) 27.08.05
TUR-HIRVATİSTAN (3-1) |
1. İTALYA 2. RUSYA 3.TÜRKİYE 4.HIRVATİSTAN |
||
ULUSLAR
ARASI BAYANLAR VOLEYBOL TURNUVASI
(KAMP) |
HIRVATİSTAN |
29 AĞUSTOS
– 04 EYLÜL 2005 |
TUR –
HIRVATİSTAN (3-2) TUR –
HIRVATİSTAN (3-2) TUR –
HIRVATİSTAN (3-2) |
|
||
AVRUPA
VOLEYBOL KONFEDERASYONU 26. GENEL KURUL TOPLANTISI |
İTALYA (ROMA) |
08-12 EYLÜL 2005 |
PROF.DR. HÜSNÜ CAN-LEVENT İLBAY |
|
||
2006 DÜNYA
ŞAMPİYONASI AVRUPA KITA PLAY-OFF (ERKEK) |
BULGARİSTAN (VARNA) |
19-21 AĞUSTOS 2005 |
K A T I L M I Y O R U Z Elendik |
|||
2006 DÜNYA
ŞAMPİYONASI AVRUPA KITA PLAY-OFF (BAYAN) |
BULGARİSTAN (VARNA) |
19-21 AĞUSTOS 2005 |
K A T I L M I Y O R U Z Finale Kalındı |
|||
YILDIZ
ERKEK DÜNYA ŞAMPİYONASI (Kalınırsa)
(1987) |
CEZAYİR (ALGIERS-BVIDA) |
24 AĞUSTOS-01 EYLÜL 2005 |
K A T I L M I Y O R U Z |
|||
GENÇ ERKEK
DÜNYA ŞAMPİYONASI (Kalınırsa)
(1985) |
HİNDİSTAN (VIZAKHEPALMEN) |
06-14 AĞUSTOS 2005 |
K A T I L M I Y O R U Z |
|||
AVRUPA
ŞAMPİYONASI FİNAL ERKEK |
İTALYA - SCG(YUG) |
02-11 EYLÜL 2005 |
K A T I L M I Y O R U Z |
|||
AVRUPA
ŞAMPİYONASI FİNAL BAYAN (Doğrudan
Katılıyoruz) |
HIRVATİSTAN (1. GRUP ZAGREB 2. GRUPPULA) |
17-25 EYLÜL 2005 |
1.Gr: POLONYA-ALMANYA-ROMANYA-
AZERBAYCAN-HIRVATİSTAN-
SIRBİSTAN KARADAĞ 2.Gr : TÜRKİYE-HOLLANDA-İTALYA-
İSPANYA-BULGARİSTAN-RUSYA 17.09.05
20.30
TUR-RUSYA
(0-3) 18.09.05
20.30 TUR-HOLLANDA
(1-3) 19.09.05
18.00
TUR-İTALYA
(0-3) 21.09.05
15.30
TUR-İSPANYA (3-0) 22.09.05
20.30 TUR-BULGARİSTAN (3-1) 24.09.05 13.00
TUR-HIRVATİSTAN (3-1) 25.09.05
15.00 TUR-HOLLANDA
(1-3) |
1. POLONYA 2. İTALYA 3. RUSYA 4.
AZERBAYCAN 5.
HOLLANDA 6. TÜRKİYE 7.
S.KARADAĞ 8.
HIRVATİSTAN 9-12.ALMANYA-ROMANYA-İSPANYA-BULGARİSTAN |
||