2013-2014 Sezonu 2. Lig Erkekler A Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 22 21 1 65 10 62 6.500 1831 1405 1.3032 16 3 2 1 0 0
2 BORNOVA AND.LİSESİ 22 18 4 58 28 51 2.071 1974 1781 1.1084 6 8 4 1 2 1
3 DÜZCE BLD. 22 16 6 52 30 46 1.733 1911 1741 1.0976 7 6 3 1 2 3
4 MALİYE OKULLARI 22 14 8 50 30 44 1.667 1828 1651 1.1072 9 4 1 3 2 3
5 T.F.L ALTEKMA 22 12 10 48 40 39 1.200 1924 1883 1.0218 4 6 2 5 2 3
6 BAHÇELİEVLER BLD. 22 13 9 45 33 37 1.364 1787 1667 1.0720 9 2 2 0 6 3
7 SEYDİŞEHİR BLD. 22 11 11 40 44 32 0.909 1854 1793 1.0340 3 5 3 2 3 6
8 TOFAŞ 22 9 13 40 41 32 0.976 1778 1692 1.0508 7 2 0 5 3 5
9 ANTALYA T.TELEKOM 22 8 14 29 47 23 0.617 1636 1742 0.9392 5 1 2 1 3 10
10 KORKUTELİ GENÇLİK 22 5 17 27 53 16 0.509 1651 1856 0.8895 4 0 1 2 8 7
11 KULA BLD. 22 5 17 23 56 14 0.411 1621 1847 0.8776 2 1 2 1 6 10
12 BEŞİKTAŞ 3 2 1 8 3 7 2.667 253 222 1.1396 2 0 0 1 0 0
13 PALANDÖKEN BLD. 3 2 1 6 6 5 1.000 244 259 0.9421 0 1 1 0 0 1
14 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 5 6 4 0.833 259 241 1.0747 1 0 0 1 0 1
15 MALİYE OKULLARI 3 1 2 4 8 2 0.500 249 283 0.8799 0 0 1 0 1 1
16 YENİŞEHİR BLD. 22 0 22 1 66 0 0.015 933 1670 0.5587 0 0 0 0 1 21




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.04.2014 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 BEŞİKTAŞ MALİYE OKULLARI 3-0 25-13 25-23 25-22 - -
07.04.2014 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-18 26-24 25-13 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.04.2014 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 MALİYE OKULLARI K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-2 18-25 29-27 13-25 25-18 26-24
08.04.2014 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 3-2 17-25 25-21 25-18 17-25 16-14
09.04.2014 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 PALANDÖKEN BLD. MALİYE OKULLARI 3-1 14-25 25-21 25-18 25-16 -
09.04.2014 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 BEŞİKTAŞ K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-23 25-21 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.10.2013 Antalya(Alanya) 14:00 ANTALYA T.TELEKOM TOFAŞ 3-2 23-25 25-23 17-25 25-20 17-15
20.10.2013 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK MALİYE OKULLARI 1-3 14-25 25-20 21-25 16-25 -
20.10.2013 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. T.F.L ALTEKMA 1-3 21-25 28-26 23-25 26-28 -
20.10.2013 İzmir(Atatürk) 14:00 BORNOVA AND.LİSESİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-1 22-25 25-23 25-18 27-25 -
20.10.2013 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. YENİŞEHİR BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20.10.2013 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 13-25 13-25 22-25 - -
11.01.2014 Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-11 25-11 25-14 - -
11.01.2014 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ ANTALYA T.TELEKOM 3-0 25-17 25-18 25-16 - -
11.01.2014 Bursa(Yenişehir) 14:00 YENİŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 1-3 14-25 14-25 25-20 7-25 -
11.01.2014 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ KULA BLD. 3-0 25-12 25-15 25-19 - -
11.01.2014 İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BORNOVA AND.LİSESİ 1-3 25-23 17-25 20-25 20-25 -
11.01.2014 İzmir(Atatürk) 15:00 T.F.L ALTEKMA DÜZCE BLD. 2-3 24-26 21-25 25-21 25-21 10-15
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.10.2013 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ ANTALYA T.TELEKOM 3-0 25-19 25-21 25-20 - -
27.10.2013 Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI DÜZCE BLD. 2-3 25-23 25-18 21-25 23-25 17-19
27.10.2013 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-16 26-24 - -
27.10.2013 Bursa(Yenişehir) 14:00 YENİŞEHİR BLD. BORNOVA AND.LİSESİ 0-3 12-25 15-25 12-25 - -
27.10.2013 İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-20 25-14 25-15 - -
27.10.2013 İzmir(Atatürk) 12:00 T.F.L ALTEKMA KULA BLD. 3-0 25-18 25-21 25-20 - -
18.01.2014 Antalya(Alanya75.Yıl) 14:00 ANTALYA T.TELEKOM BEŞİKTAŞ 0-3 28-30 18-25 16-25 - -
18.01.2014 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 21-25 27-29 21-25 - -
18.01.2014 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. MALİYE OKULLARI 0-3 18-25 22-25 22-25 - -
18.01.2014 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA AND.LİSESİ YENİŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-5 25-16 - -
18.01.2014 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. TOFAŞ 3-2 25-18 25-23 20-25 14-25 15-10
18.01.2014 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. T.F.L ALTEKMA 1-3 25-13 17-25 19-25 22-25 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.11.2013 Antalya(Alanya75.Yıl) 14:00 ANTALYA T.TELEKOM SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 28-26 25-23 28-26 - -
03.11.2013 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK YENİŞEHİR BLD. 3-0 25-15 25-17 25-15 - -
03.11.2013 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-18 27-25 25-18 - -
03.11.2013 İstanbul(Akatlar) 15:30 BEŞİKTAŞ T.F.L ALTEKMA 3-0 25-20 25-17 25-10 - -
03.11.2013 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA AND.LİSESİ TOFAŞ 3-0 25-22 25-22 25-20 - -
03.11.2013 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. MALİYE OKULLARI 1-3 19-25 19-25 25-21 11-25 -
25.01.2014 Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI KULA BLD. 3-0 25-23 25-20 28-26 - -
25.01.2014 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ BORNOVA AND.LİSESİ 1-3 18-25 25-10 25-27 12-25 -
25.01.2014 Bursa(Yenişehir) 14:00 YENİŞEHİR BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 0-3 20-25 18-25 20-25 - -
25.01.2014 İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. DÜZCE BLD. 0-3 21-25 18-25 22-25 - -
25.01.2014 İzmir(Atatürk) 13:00 T.F.L ALTEKMA BEŞİKTAŞ 0-3 15-25 11-25 19-25 - -
25.01.2014 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. ANTALYA T.TELEKOM 3-0 25-19 26-24 25-15 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.11.2013 Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI BEŞİKTAŞ 0-3 20-25 23-25 23-25 - -
10.11.2013 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-19 25-13 25-15 - -
10.11.2013 Bursa(Yenişehir) 14:00 YENİŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 0-3 12-25 15-25 7-25 - -
10.11.2013 İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. KULA BLD. 3-0 25-19 25-22 25-16 - -
10.11.2013 İzmir(Atatürk) 13:00 T.F.L ALTEKMA ANTALYA T.TELEKOM 1-3 22-25 25-23 22-25 23-25 -
10.11.2013 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. BORNOVA AND.LİSESİ 1-3 25-15 23-25 21-25 21-25 -
01.02.2014 Antalya(Alanya75.Yıl) 16:00 ANTALYA T.TELEKOM T.F.L ALTEKMA 1-3 25-22 22-25 19-25 15-25 -
01.02.2014 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK TOFAŞ 3-0 25-22 25-20 28-26 - -
01.02.2014 İstanbul(Akatlar) 17:00 BEŞİKTAŞ MALİYE OKULLARI 3-2 25-19 25-23 18-25 23-25 15-7
01.02.2014 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 1-3 23-25 18-25 25-22 19-25 -
04.02.2014 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. YENİŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-23 25-17 - -
05.02.2014 İzmir(Atatürk) 14:00 BORNOVA AND.LİSESİ SEYDİŞEHİR BLD. 3-1 22-25 25-16 25-19 25-18 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.11.2013 Antalya(Alanya75.Yıl) 14:00 ANTALYA T.TELEKOM BORNOVA AND.LİSESİ 3-2 27-25 25-18 21-25 19-25 15-11
17.11.2013 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK SEYDİŞEHİR BLD. 1-3 17-25 26-24 13-25 23-25 -
17.11.2013 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ 3-1 25-10 20-25 25-20 25-12 -
17.11.2013 İstanbul(Akatlar) 14:30 BEŞİKTAŞ BAHÇELİEVLER BLD. 3-1 25-17 18-25 26-24 25-18 -
17.11.2013 İzmir(Atatürk) 13:00 T.F.L ALTEKMA MALİYE OKULLARI 2-3 26-24 19-25 25-27 25-15 12-15
17.11.2013 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. YENİŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-22 25-16 - -
08.02.2014 Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI T.F.L ALTEKMA 1-3 25-13 19-25 22-25 19-25 -
08.02.2014 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ DÜZCE BLD. 2-3 25-17 21-25 25-23 16-25 15-17
08.02.2014 Bursa(Yenişehir) 14:00 YENİŞEHİR BLD. KULA BLD. 0-3 20-25 19-25 20-25 - -
08.02.2014 İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 18-25 15-25 19-25 - -
08.02.2014 İzmir(Atatürk) 14:00 BORNOVA AND.LİSESİ ANTALYA T.TELEKOM 3-1 25-17 22-25 29-27 25-20 -
08.02.2014 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-1 23-25 25-23 25-14 30-28 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.11.2013 Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI ANTALYA T.TELEKOM 3-0 25-17 28-26 25-19 - -
24.11.2013 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ KULA BLD. 3-0 25-21 25-22 25-23 - -
24.11.2013 Bursa(Yenişehir) 14:00 YENİŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 21-25 12-25 9-25 - -
24.11.2013 İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. T.F.L ALTEKMA 1-3 25-18 23-25 24-26 27-29 -
24.11.2013 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA AND.LİSESİ KORKUTELİ GENÇLİK 3-1 27-25 29-27 22-25 25-17 -
24.11.2013 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 3-2 23-25 25-20 23-25 25-23 15-10
15.02.2014 Antalya(Alanya) 14:00 ANTALYA T.TELEKOM MALİYE OKULLARI 0-3 21-25 26-28 19-25 - -
15.02.2014 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK BORNOVA AND.LİSESİ 2-3 25-16 25-18 21-25 18-25 8-15
15.02.2014 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-1 25-19 25-18 25-27 25-23 -
15.02.2014 İstanbul(Akatlar) 12:00 BEŞİKTAŞ YENİŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-13 25-11 - -
15.02.2014 İzmir(Atatürk) 14:00 T.F.L ALTEKMA BAHÇELİEVLER BLD. 3-1 25-17 25-23 19-25 26-24 -
15.02.2014 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. TOFAŞ 0-3 17-25 15-25 16-25 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
01.12.2013 Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI BAHÇELİEVLER BLD. 2-3 25-15 25-18 18-25 19-25 13-15
01.12.2013 Antalya(Alanya) 14:00 ANTALYA T.TELEKOM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-22 25-14 27-25 - -
01.12.2013 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. BORNOVA AND.LİSESİ 3-1 25-20 25-14 19-25 25-22 -
01.12.2013 İstanbul(Akatlar) 12:30 BEŞİKTAŞ TOFAŞ 3-0 25-22 25-10 26-24 - -
01.12.2013 İzmir(Atatürk) 15:00 T.F.L ALTEKMA YENİŞEHİR BLD. 3-0 25-10 25-9 25-10 - -
01.12.2013 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 2-3 25-23 20-25 25-19 20-25 7-15
22.02.2014 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK ANTALYA T.TELEKOM 3-0 25-23 25-15 25-20 - -
22.02.2014 Bursa(Yenişehir) 14:00 YENİŞEHİR BLD. T.F.L ALTEKMA 0-3 12-25 14-25 19-25 - -
22.02.2014 İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. MALİYE OKULLARI 3-0 25-22 25-21 25-16 - -
22.02.2014 İzmir(Atatürk) 14:00 BORNOVA AND.LİSESİ DÜZCE BLD. 3-1 23-25 25-21 25-15 25-19 -
22.02.2014 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. KULA BLD. 3-1 25-22 23-25 25-19 25-14 -
12.03.2014 Bursa(C.Göllü) 16:00 TOFAŞ BEŞİKTAŞ 0-3 19-25 17-25 18-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.12.2013 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK DÜZCE BLD. 0-3 18-25 17-25 18-25 - -
08.12.2013 Bursa(C.Göllü) 14:00 YENİŞEHİR BLD. MALİYE OKULLARI 0-3 8-25 18-25 16-25 - -
08.12.2013 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ T.F.L ALTEKMA 3-1 25-13 22-25 25-19 25-19 -
08.12.2013 İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ANTALYA T.TELEKOM 3-1 25-19 23-25 25-20 25-18 -
08.12.2013 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA AND.LİSESİ KULA BLD. 3-0 25-21 25-21 25-23 - -
08.12.2013 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 17-25 20-25 16-25 - -
01.03.2014 Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI YENİŞEHİR BLD. 3-0 25-15 25-17 25-11 - -
01.03.2014 Antalya(Alanya75.Yıl) 14:00 ANTALYA T.TELEKOM BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 21-25 16-25 23-25 - -
01.03.2014 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-1 25-19 20-25 25-21 25-17 -
01.03.2014 İstanbul(Akatlar) 12:00 BEŞİKTAŞ SEYDİŞEHİR BLD. 3-2 25-19 25-15 27-29 25-27 15-13
01.03.2014 İzmir(Atatürk) 14:00 T.F.L ALTEKMA TOFAŞ 3-2 27-25 25-27 14-25 25-17 15-11
01.03.2014 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. BORNOVA AND.LİSESİ 0-3 21-25 23-25 20-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.12.2013 Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI TOFAŞ 1-3 24-26 25-22 17-25 21-25 -
15.12.2013 Antalya(Alanya) 14:00 ANTALYA T.TELEKOM DÜZCE BLD. 0-3 25-27 15-25 16-25 - -
15.12.2013 İstanbul(Akatlar) 14:30 BEŞİKTAŞ BORNOVA AND.LİSESİ 3-0 25-19 25-17 25-18 - -
15.12.2013 İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. YENİŞEHİR BLD. 3-0 25-15 25-11 25-16 - -
15.12.2013 İzmir(Atatürk) 16:00 T.F.L ALTEKMA SEYDİŞEHİR BLD. 3-2 24-26 25-18 23-25 25-17 15-10
15.12.2013 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-1 25-23 18-25 25-23 25-18 -
08.03.2014 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK KULA BLD. 2-3 24-26 20-25 25-17 25-17 14-16
08.03.2014 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ MALİYE OKULLARI 1-3 25-27 25-7 17-25 21-25 -
08.03.2014 Bursa(Yenişehir) 14:00 YENİŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 12-25 8-25 9-25 - -
08.03.2014 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. ANTALYA T.TELEKOM 3-0 25-17 25-17 25-23 - -
08.03.2014 İzmir(Atatürk) 14:00 BORNOVA AND.LİSESİ BEŞİKTAŞ 3-2 25-23 21-25 25-20 23-25 15-12
08.03.2014 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. T.F.L ALTEKMA 3-0 26-24 25-18 25-19 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.12.2013 Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK BEŞİKTAŞ 1-3 25-22 9-25 17-25 17-25 -
22.12.2013 Bursa(C.Göllü) 14:00 YENİŞEHİR BLD. ANTALYA T.TELEKOM 0-3 12-25 13-25 10-25 - -
22.12.2013 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 18-25 20-25 21-25 - -
22.12.2013 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. KULA BLD. 3-1 25-19 32-34 25-18 25-17 -
22.12.2013 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA AND.LİSESİ T.F.L ALTEKMA 3-2 20-25 19-25 25-20 25-13 15-12
22.12.2013 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. MALİYE OKULLARI 0-3 13-25 21-25 21-25 - -
15.03.2014 Ankara(Beştepe) 14:00 MALİYE OKULLARI SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-16 25-21 - -
15.03.2014 Antalya(Alanya) 14:00 ANTALYA T.TELEKOM YENİŞEHİR BLD. 3-0 25-11 25-20 25-19 - -
15.03.2014 İstanbul(Akatlar) 14:30 BEŞİKTAŞ KORKUTELİ GENÇLİK 3-1 27-29 25-17 25-20 25-20 -
15.03.2014 İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. TOFAŞ 3-2 17-25 25-21 25-23 23-25 15-11
15.03.2014 İzmir(Atatürk) 14:00 T.F.L ALTEKMA BORNOVA AND.LİSESİ 2-3 28-26 20-25 25-20 19-25 9-15
15.03.2014 Manisa(Kula) 14:30 KULA BLD. DÜZCE BLD. 1-3 25-15 25-27 19-25 22-25 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.12.2013 Antalya(Alanya) 14:00 ANTALYA T.TELEKOM KULA BLD. 3-0 25-17 25-20 25-16 - -
29.12.2013 Bursa(Çekirge) 19:00 YENİŞEHİR BLD. TOFAŞ 0-3 14-25 21-25 12-25 - -
29.12.2013 İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-16 25-23 - -
29.12.2013 İzmir(Atatürk) 13:00 T.F.L ALTEKMA KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-18 25-20 26-24 - -
30.12.2013 Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI BORNOVA AND.LİSESİ 0-3 19-25 12-25 22-25 - -
09.01.2014 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ DÜZCE BLD. 3-0 25-17 25-21 26-24 - -
19.03.2014 Antalya(Korkuteli) 16:00 KORKUTELİ GENÇLİK T.F.L ALTEKMA 3-2 25-22 26-24 21-25 15-25 15-10
19.03.2014 Bursa(Çekirge) 16:00 TOFAŞ YENİŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-13 25-13 - -
19.03.2014 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 22-25 21-25 26-28 - -
19.03.2014 İzmir(Atatürk) 16:00 BORNOVA AND.LİSESİ MALİYE OKULLARI 1-3 30-32 16-25 25-21 18-25 -
19.03.2014 Konya(Seydişehir) 16:00 SEYDİŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 3-1 24-26 25-22 25-22 25-21 -
19.03.2014 Manisa(Kula) 16:00 KULA BLD. ANTALYA T.TELEKOM 3-2 25-20 25-18 20-25 19-25 15-11

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
İddaa Maçları
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.