Acıbadem Voleybol Ligi Bayanlar

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.10.2013 - Ankara(Başkent) 15:00 İLBANK HALKBANK 3-1 25-23 25-21 21-25 25-18 -
20.10.2013 - Bursa(C.Göllü) 14:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 3-0 25-21 25-15 25-14 - -
20.10.2013 İstanbul(Akatlar) 17:30 BEŞİKTAŞ ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 19-25 18-25 18-25 - -
20.10.2013 İstanbul(B.Felek) 15:00 VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-17 25-12 18-25 25-13 -
20.10.2013 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT GALATASARAY DAIKIN 1-3 18-25 25-23 22-25 16-25 -
20.10.2013 - Konya(Ereğli) 14:00 EREĞLİ BLD. FENERBAHÇE 0-3 10-25 9-25 16-25 - -
15.10.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-2 26-24 22-25 15-25 28-26 15-11
15.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR VAKIFBANK 3-0 25-23 25-20 25-15 - -
15.10.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MALTEPE YALI SPOR 0-3 21-25 19-25 16-25 - -
15.10.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ IŞIKKENT 3-0 25-19 25-20 25-21 - -
15.10.2016 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-1 25-20 25-22 17-25 27-25 -
15.10.2016 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-22 22-25 20-25 22-25 -
15.10.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-2 25-20 25-17 23-25 23-25 15-12
15.10.2016 - Ankara(Başkent) 13:00 İLBANK GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1 25-23 25-17 17-25 25-16 -
15.10.2016 - Ankara(Başkent) 15:00 NUMUNE DSİ SAKARYA HENDEK 3-0 25-23 25-23 25-11 - -
15.10.2016 - Ankara(Beştepe) 14:00 KARAYOLLARI SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 25-9 15-25 17-25 17-25 -
15.10.2016 - Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 17-25 12-25 24-26 - -
15.10.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. ELAZIĞ DSİ 3-0 25-12 25-19 25-15 - -
15.10.2016 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS MSK URFA 3-0 25-17 25-16 25-22 - -
15.10.2016 - Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 21-25 25-17 25-22 25-21 -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.10.2016 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KAZAN BLD. 1-3 25-17 11-25 10-25 23-25 -
22.10.2016 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KARAYOLLARI 2-3 15-25 25-23 13-25 25-21 11-15
22.10.2016 - Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 18-25 12-25 16-25 - -
22.10.2016 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BOLU BLD. 3-0 25-17 25-19 25-19 - -
22.10.2016 - Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK İLBANK 1-3 26-24 16-25 13-25 17-25 -
22.10.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-8 25-12 25-16 - -
22.10.2016 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA NUMUNE DSİ 2-3 25-18 21-25 26-24 25-27 13-15
22.10.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-21 16-25 25-20 25-21 -
22.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 MALTEPE YALI SPOR BURSASPOR 1-3 19-25 21-25 26-24 22-25 -
22.10.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 13:00 VAKIFBANK SALİHLİ BLD. 3-1 25-23 22-25 25-20 25-17 -
22.10.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT ALAŞEHİR BLD. 2-3 23-25 10-25 25-18 25-21 7-15
22.10.2016 - İzmir(Atatürk) 16:00 IŞIKKENT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 17-25 14-25 - -
22.10.2016 - İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-20 25-17 17-25 25-20 -
23.10.2016 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA ROTA KOLEJİ 3-2 22-25 25-23 25-21 21-25 24-22
26.10.2013 - Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-2 17-25 25-21 14-25 25-21 15-9
26.10.2013 - İstanbul(B.Felek) 14:00 FENERBAHÇE BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-9 25-16 25-11 - -
27.10.2013 - Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. İLBANK 1-3 23-25 25-23 19-25 21-25 -
27.10.2013 İstanbul(B.Felek) 15:00 GALATASARAY DAIKIN VAKIFBANK 0-3 17-25 25-27 22-25 - -
27.10.2013 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. BEŞİKTAŞ 2-3 25-23 25-20 18-25 22-25 7-15
27.10.2013 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA EREĞLİ BLD. 3-0 25-10 25-16 25-16 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.11.2013 - Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK GALATASARAY DAIKIN 0-3 21-25 18-25 18-25 - -
03.11.2013 - Bursa(C.Göllü) 14:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-18 25-23 25-15 - -
03.11.2013 İstanbul(Akatlar) 13:30 BEŞİKTAŞ EREĞLİ BLD. 3-1 25-15 23-25 25-18 26-24 -
03.11.2013 İstanbul(B.Felek) 18:00 VAKIFBANK FENERBAHÇE 3-0 25-10 25-19 25-21 - -
03.11.2013 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. HALKBANK 3-0 27-25 25-21 25-20 - -
03.11.2013 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 6-25 11-25 10-25 - -
29.10.2016 - Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ARKAS SPOR 3-0 25-15 25-19 25-16 - -
29.10.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ IŞIKKENT 3-0 25-12 25-18 25-21 - -
29.10.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 17-25 18-25 - -
29.10.2016 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA YEŞİLYURT 3-0 25-21 25-18 25-18 - -
30.10.2016 - Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 25-14 25-22 16-25 25-22 -
29.10.2016 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-16 25-23 25-20 - -
29.10.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 3-0 25-17 25-16 25-14 - -
29.10.2016 - Ankara(Beştepe) 18:00 İLBANK BOLU BLD. 3-0 25-13 25-20 26-24 - -
29.10.2016 - Ankara(Beştepe) 12:00 KARAYOLLARI GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 23-25 15-25 22-25 - -
29.10.2016 - Ankara(Beştepe) 14:00 NUMUNE DSİ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-9 25-20 25-21 - -
29.10.2016 - Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-18 25-21 25-22 - -
29.10.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 26-28 23-25 26-28 - -
29.10.2016 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-21 25-22 25-15 - -
29.10.2016 - Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK MSK URFA 3-2 22-25 20-25 25-19 25-17 15-12
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
05.11.2016 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER NUMUNE DSİ 3-0 25-21 25-23 25-11 - -
05.11.2016 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KAZAN BLD. 1-3 20-25 25-18 15-25 23-25 -
05.11.2016 - Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. KARAYOLLARI 2-3 25-17 25-17 17-25 19-25 9-15
05.11.2016 - Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ SAKARYA HENDEK 0-3 23-25 20-25 22-25 - -
05.11.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 15:30 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-23 25-17 25-16 - -
05.11.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 25-17 25-12 25-17 - -
05.11.2016 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA İLBANK 0-3 23-25 11-25 18-25 - -
05.11.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-23 25-19 19-25 25-22 -
05.11.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KARŞIYAKA 3-0 25-15 25-14 25-23 - -
05.11.2016 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 12-25 21-25 - -
05.11.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 12:00 VAKIFBANK ALAŞEHİR BLD. 1-3 15-25 15-25 25-20 20-25 -
05.11.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT ROTA KOLEJİ 3-1 25-27 26-24 25-15 25-13 -
05.11.2016 - İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT BURSASPOR 0-3 22-25 15-25 26-28 - -
05.11.2016 - İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR SALİHLİ BLD. 3-1 25-15 25-18 20-25 25-19 -
06.11.2013 - Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 1-3 18-25 25-19 16-25 12-25 -
06.11.2013 - Çanakkale(Anafartalar) 18:00 ÇANAKKALE BLD. SARIYER BLD. 2-3 19-25 25-19 14-25 27-25 13-15
06.11.2013 İstanbul(B.Felek) 15:00 FENERBAHÇE İLBANK 3-0 25-18 25-19 25-16 - -
06.11.2013 İstanbul(B.Felek) 18:00 GALATASARAY DAIKIN BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-2 22-25 23-25 25-21 25-10 15-12
06.11.2013 - Konya(Ereğli) 17:00 EREĞLİ BLD. BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 1-3 25-23 19-25 13-25 23-25 -
07.11.2013 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA VAKIFBANK 0-3 22-25 17-25 20-25 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.11.2013 - Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-22 25-20 25-22 - -
10.11.2013 - Ankara(Başkent) 16:00 İLBANK ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 11-25 14-25 21-25 - -
10.11.2013 Bursa(C.Göllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 1-3 25-23 14-25 23-25 15-25 -
10.11.2013 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-2 25-15 15-25 20-25 31-29 16-14
10.11.2013 İstanbul(B.Felek) 17:30 VAKIFBANK EREĞLİ BLD. 3-0 25-12 25-12 25-9 - -
10.11.2013 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. GALATASARAY DAIKIN 0-3 11-25 17-25 23-25 - -
08.11.2016 - Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-13 25-17 - -
08.11.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 11-25 11-25 24-26 - -
08.11.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-19 25-22 25-17 - -
08.11.2016 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA VAKIFBANK 3-1 25-15 25-15 21-25 25-20 -
08.11.2016 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-22 25-9 25-17 - -
08.11.2016 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. IŞIKKENT 3-0 25-14 25-22 25-22 - -
08.11.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-1 25-21 26-24 24-26 25-22 -
08.11.2016 - Ankara(Beştepe) 17:00 İLBANK KARAYOLLARI 3-1 23-25 25-22 25-19 27-25 -
08.11.2016 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BOLU BLD. 1-3 18-25 25-20 21-25 25-27 -
08.11.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 21-25 23-25 22-25 - -
08.11.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 24-26 26-24 19-25 25-19 16-14
08.11.2016 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-21 25-22 25-21 - -
08.11.2016 - Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-2 25-22 18-25 16-25 25-23 15-12
08.11.2016 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA ELAZIĞ DSİ 3-1 25-20 25-13 24-26 25-17 -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.11.2016 - Ankara(Başkent) 14:00 KARAYOLLARI TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-17 25-18 27-25 - -
12.11.2016 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER MSK URFA 3-1 22-25 25-15 25-20 25-18 -
12.11.2016 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ NUMUNE DSİ 1-3 23-25 28-26 24-26 19-25 -
12.11.2016 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. KAZAN BLD. 3-1 25-17 24-26 25-20 25-20 -
12.11.2016 - Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ İLBANK 0-3 16-25 14-25 17-25 - -
12.11.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 12:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 25-22 25-19 25-16 - -
12.11.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT SAKARYA HENDEK 3-0 25-13 25-8 25-9 - -
12.11.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-1 25-18 23-25 25-20 25-23 -
12.11.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BURSASPOR 1-3 18-25 25-23 17-25 20-25 -
12.11.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ROTA KOLEJİ 3-1 22-25 25-14 25-17 25-17 -
12.11.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 13:00 MALTEPE YALI SPOR KARŞIYAKA 3-2 17-25 25-17 25-23 10-25 16-14
12.11.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 17:30 VAKIFBANK YEŞİLYURT 3-2 21-25 25-17 15-25 25-22 15-12
12.11.2016 - İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 21-25 19-25 - -
12.11.2016 - İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3 18-25 19-25 21-25 - -
13.11.2013 - Çanakkale(Anafartalar) 18:00 ÇANAKKALE BLD. BEŞİKTAŞ 1-3 24-26 29-27 17-25 16-25 -
13.11.2013 İstanbul(B.Felek) 16:00 GALATASARAY DAIKIN HALKBANK 3-2 25-19 16-25 23-25 25-20 15-11
13.11.2013 İstanbul(B.Felek) 19:00 FENERBAHÇE SARIYER BLD. 3-1 25-15 23-25 25-12 25-22 -
13.11.2013 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-12 23-25 25-16 25-15 -
13.11.2013 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT VAKIFBANK 0-3 12-25 15-25 20-25 - -
13.11.2013 - Konya(Ereğli) 17:00 EREĞLİ BLD. İLBANK 0-3 22-25 14-25 21-25 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.11.2013 Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-18 25-20 25-22 - -
17.11.2013 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK FENERBAHÇE 0-3 11-25 22-25 21-25 - -
17.11.2013 - Bursa(C.Göllü) 14:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. EREĞLİ BLD. 3-0 25-16 25-12 25-22 - -
17.11.2013 - Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. GALATASARAY DAIKIN 0-3 14-25 12-25 10-25 - -
17.11.2013 İstanbul(Akatlar) 17:30 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3 10-25 14-25 20-25 - -
17.11.2013 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 24-26 17-25 17-25 - -
19.11.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS VAKIFBANK 3-1 25-23 25-12 26-28 25-15 -
19.11.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-17 25-19 25-12 - -
19.11.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BURSASPOR 3-2 25-13 15-25 25-18 14-25 16-14
19.11.2016 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 14:00 KARŞIYAKA ARKAS SPOR 3-1 23-25 25-19 25-16 25-17 -
19.11.2016 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-1 25-16 17-25 25-13 25-16 -
19.11.2016 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-21 25-17 25-19 - -
19.11.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-22 25-21 31-33 25-22 -
19.11.2016 - Ankara(Beştepe) 15:00 İLBANK TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-19 23-25 25-21 25-21 -
19.11.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 22-25 14-25 22-25 - -
19.11.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. KARAYOLLARI 3-2 25-21 23-25 25-22 17-25 17-15
19.11.2016 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BOLU BLD. 3-1 25-27 25-13 25-21 25-13 -
19.11.2016 - Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 20-25 13-25 10-25 - -
19.11.2016 - Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 25-18 18-25 25-23 20-25 9-15
19.11.2016 - Şanlıurfa(GAPArena) 12:00 MSK URFA SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 13-25 18-25 17-25 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2016 - Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ KAZAN BLD. 2-3 25-23 25-22 9-25 22-25 8-15
23.11.2016 - Ankara(Beştepe) 18:00 KARAYOLLARI PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 31-29 25-20 25-20 - -
23.11.2016 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 16:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER İLBANK 1-3 25-21 14-25 20-25 23-25 -
23.11.2016 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ MSK URFA 3-1 27-25 23-25 25-13 25-17 -
23.11.2016 - Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. NUMUNE DSİ 3-2 24-26 25-13 25-16 22-25 19-17
23.11.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAKARYA HENDEK 3-2 25-17 22-25 25-22 20-25 15-11
23.11.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ELAZIĞ DSİ 3-0 25-15 25-12 25-11 - -
23.11.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3 21-25 21-25 20-25 - -
23.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR SALİHLİ BLD. 3-0 25-17 25-15 25-23 - -
23.11.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 11-25 17-25 20-25 - -
23.11.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 18:00 MALTEPE YALI SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-21 17-25 8-25 16-25 -
23.11.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 13:00 VAKIFBANK ROTA KOLEJİ 0-3 10-25 28-30 11-25 - -
23.11.2016 - İzmir(Atatürk) 13:00 ARKAS SPOR YEŞİLYURT 3-2 25-12 25-15 16-25 15-25 16-14
23.11.2016 - İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT KARŞIYAKA 0-3 21-25 15-25 16-25 - -
23.11.2013 İstanbul(B.Felek) 15:00 VAKIFBANK İLBANK 3-0 25-15 25-22 25-16 - -
24.11.2013 İstanbul(B.Felek) 13:30 GALATASARAY DAIKIN BEŞİKTAŞ 3-0 25-14 25-19 25-17 - -
24.11.2013 İstanbul(B.Felek) 17:00 FENERBAHÇE ÇANAKKALE BLD. 3-0 26-24 25-19 25-14 - -
24.11.2013 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA HALKBANK 3-0 25-22 25-19 25-23 - -
24.11.2013 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-2 16-25 25-22 25-23 8-25 15-5
24.11.2013 - Konya(Ereğli) 14:00 EREĞLİ BLD. SARIYER BLD. 0-3 20-25 21-25 26-28 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2013 İstanbul(B.Felek) 17:30 GALATASARAY DAIKIN FENERBAHÇE (H)0-3 0-25 0-25 0-25 - -
01.12.2013 - Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK EREĞLİ BLD. 3-1 25-22 25-22 15-25 25-21 -
01.12.2013 - Bursa(C.Göllü) 14:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 1-3 25-20 17-25 17-25 16-25 -
30.11.2013 - Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 13-25 21-25 20-25 - -
01.12.2013 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ İLBANK 2-3 23-25 25-21 13-25 34-32 11-15
01.12.2013 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-2 25-23 25-13 17-25 23-25 15-11
26.11.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ARKAS SPOR 3-0 27-25 25-17 25-21 - -
26.11.2016 - İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK MALTEPE YALI SPOR 0-3 21-25 25-27 19-25 - -
26.11.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT IŞIKKENT 3-0 25-20 25-19 25-7 - -
26.11.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ SALİHLİ BLD. 3-1 25-23 27-29 25-13 25-19 -
26.11.2016 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 26-24 22-25 25-14 30-28 -
26.11.2016 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-18 25-19 28-26 - -
26.11.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BURSASPOR 3-1 21-25 26-24 25-15 25-19 -
26.11.2016 - Ankara(Başkent) 18:00 İLBANK KAZAN BLD. 3-0 25-15 25-15 25-13 - -
26.11.2016 - Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ KARAYOLLARI 0-3 17-25 23-25 22-25 - -
26.11.2016 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-20 25-17 - -
26.11.2016 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-2 26-24 17-25 21-25 25-13 15-11
26.11.2016 - Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ DSİ BARTIN POLİSGÜCÜ 1-3 21-25 23-25 25-22 14-25 -
26.11.2016 - Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK BOLU BLD. 1-3 13-25 13-25 26-24 13-25 -
26.11.2016 - Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 18-25 16-25 17-25 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.12.2016 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ NUMUNE DSİ 0-3 11-25 24-26 22-25 - -
03.12.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI SAKARYA HENDEK 3-0 25-13 25-13 25-10 - -
03.12.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-20 19-25 18-25 14-25 -
03.12.2016 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 1-3 24-26 21-25 25-18 20-25 -
03.12.2016 - Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. MSK URFA 3-0 25-12 25-8 25-19 - -
03.12.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-20 25-12 25-16 - -
03.12.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT İLBANK 1-3 23-25 25-17 23-25 23-25 -
03.12.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-18 29-27 25-23 - -
03.12.2016 - Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-22 26-24 25-16 - -
03.12.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ KARŞIYAKA 1-3 25-21 15-25 19-25 23-25 -
03.12.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 14:00 MALTEPE YALI SPOR ROTA KOLEJİ 3-2 16-25 25-15 20-25 25-16 16-14
03.12.2016 - İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR VAKIFBANK 3-1 26-24 25-20 23-25 25-14 -
04.12.2016 - İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 17-25 20-25 9-25 - -
03.12.2016 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-20 15-25 21-25 25-22 7-15
07.12.2013 - Ankara(Başkent) 17:30 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 24-26 13-25 25-22 22-25 -
08.12.2013 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 3-0 25-14 25-19 25-17 - -
08.12.2013 İstanbul(B.Felek) 15:00 VAKIFBANK SARIYER BLD. 3-0 25-17 25-13 25-18 - -
08.12.2013 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA GALATASARAY DAIKIN 2-3 25-22 25-18 23-25 17-25 8-15
08.12.2013 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT HALKBANK 3-0 25-9 25-20 26-24 - -
08.12.2013 - Konya(Ereğli) 14:00 EREĞLİ BLD. ÇANAKKALE BLD. 0-3 15-25 17-25 21-25 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2013 - Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK VAKIFBANK 0-3 24-26 14-25 15-25 - -
14.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY DAIKIN EREĞLİ BLD. 3-0 25-17 25-17 25-13 - -
14.12.2013 İstanbul(B.Felek) 19:00 FENERBAHÇE ECZACIBAŞI VİTRA 3-2 25-20 22-25 25-21 20-25 15-11
15.12.2013 - Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 1-3 20-25 27-29 25-18 20-25 -
15.12.2013 İstanbul(Akatlar) 17:30 BEŞİKTAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-23 25-22 - -
15.12.2013 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. İLBANK 0-3 26-28 14-25 15-25 - -
10.12.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-20 25-13 22-25 25-14 -
10.12.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 14:30 MALTEPE YALI SPOR ARKAS SPOR 3-2 23-25 25-21 25-27 25-16 15-6
10.12.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 12:30 VAKIFBANK IŞIKKENT 1-3 25-20 22-25 14-25 22-25 -
10.12.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 14:00 YEŞİLYURT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 15-25 25-20 25-16 26-24 -
10.12.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 25-27 12-25 8-25 - -
10.12.2016 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA BURSASPOR 3-0 25-23 25-15 25-16 - -
10.12.2016 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-2 25-14 18-25 25-22 21-25 15-13
10.12.2016 - Ankara(Beştepe) 18:00 İLBANK PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 24-26 27-25 25-21 25-22 -
10.12.2016 - Ankara(Beştepe) 16:00 NUMUNE DSİ KAZAN BLD. 3-2 28-26 25-23 17-25 17-25 15-8
10.12.2016 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 19-25 26-28 12-25 - -
10.12.2016 - Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ DSİ BOLU BLD. 0-3 18-25 21-25 18-25 - -
10.12.2016 - Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-23 25-18 - -
10.12.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT BARTIN POLİSGÜCÜ 3-2 23-25 25-13 23-25 25-22 15-7
10.12.2016 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA KARAYOLLARI 0-3 22-25 24-26 17-25 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.12.2016 - Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ MSK URFA 0-3 20-25 20-25 20-25 - -
17.12.2016 - Ankara(Beştepe) 10:00 KARAYOLLARI ELAZIĞ DSİ 3-0 25-12 25-7 25-14 - -
17.12.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. SAKARYA HENDEK 3-1 25-20 26-24 19-25 25-23 -
17.12.2016 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS NUMUNE DSİ 3-0 29-27 25-16 25-14 - -
17.12.2016 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İLBANK 0-3 21-25 20-25 15-25 - -
17.12.2016 - Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-23 29-27 17-25 25-17 -
17.12.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 18-25 16-25 25-16 21-25 -
17.12.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 3-0 25-22 25-10 25-11 - -
17.12.2016 - Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR YEŞİLYURT 3-0 25-19 25-22 25-13 - -
17.12.2016 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 9-25 19-25 15-25 - -
17.12.2016 - İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 2-3 25-10 15-25 25-21 21-25 5-15
17.12.2016 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT MALTEPE YALI SPOR 2-3 22-25 25-21 14-25 35-33 10-15
17.12.2016 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. KARŞIYAKA 1-3 23-25 25-14 17-25 15-25 -
17.12.2016 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 2-3 23-25 25-13 25-23 17-25 8-15
11.01.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK İLBANK 2-3 28-26 20-25 25-23 19-25 14-16
11.01.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. VAKIFBANK 0-3 20-25 14-25 13-25 - -
11.01.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE EREĞLİ BLD. 3-0 25-20 25-11 25-14 - -
11.01.2014 İstanbul(B.Felek) 16:00 GALATASARAY DAIKIN BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-15 25-21 25-22 - -
11.01.2014 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 22-25 23-25 - -
11.01.2014 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA BEŞİKTAŞ 2-3 17-25 22-25 25-19 25-15 11-15
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.12.2016 İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS BURSASPOR 3-2 25-21 15-25 21-25 25-21 15-9
24.12.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 14:00 MALTEPE YALI SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-16 17-25 22-25 27-25 13-15
24.12.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 12:00 VAKIFBANK YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 17-25 25-14 22-25 20-25 -
24.12.2016 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT SALİHLİ BLD. 1-3 22-25 20-25 25-14 20-25 -
24.12.2016 - İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR IŞIKKENT 3-1 27-25 22-25 25-21 25-18 -
23.12.2016 - İzmir(Gaziemir) 17:00 ROTA KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 2-3 25-14 25-22 21-25 19-25 12-15
24.12.2016 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 14:00 KARŞIYAKA MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-22 24-26 25-22 25-15 -
24.12.2016 - Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK NUMUNE DSİ 3-0 25-18 25-17 25-19 - -
24.12.2016 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KARAYOLLARI 0-3 22-25 20-25 21-25 - -
24.12.2016 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3 25-19 15-25 18-25 20-25 -
24.12.2016 - Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ DSİ TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-20 14-25 25-14 25-21 -
24.12.2016 - Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 13-25 21-25 15-25 - -
24.12.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT BOLU BLD. 1-3 21-25 25-19 18-25 21-25 -
24.12.2016 - Şanlıurfa (Harran Üniv. Sl.) 13:00 MSK URFA KAZAN BLD. 0-3 22-25 24-26 22-25 - -
18.01.2014 - Ankara(Başkent) 13:00 İLBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-15 25-15 25-16 - -
18.01.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 3-0 25-21 25-18 25-15 - -
18.01.2014 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ SARIYER BLD. 1-3 20-25 25-22 22-25 25-27 -
18.01.2014 İstanbul(B.Felek) 17:30 VAKIFBANK GALATASARAY DAIKIN 3-2 21-25 25-23 22-25 25-14 15-11
19.01.2014 İstanbul(Yeşilyurt) 15:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT FENERBAHÇE 0-3 19-25 15-25 24-26 - -
23.01.2014 - Konya(Ereğli) 14:00 EREĞLİ BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 18-25 21-25 15-25 - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK SARIYER BLD. 3-1 15-25 25-19 25-23 25-15 -
25.01.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 12-25 25-21 21-25 13-25 -
25.01.2014 İstanbul(B.Felek) 17:30 GALATASARAY DAIKIN İLBANK 3-2 19-25 26-24 27-25 18-25 15-10
25.01.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 3-0 25-22 25-22 25-19 - -
26.01.2014 - İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-1 27-25 25-15 19-25 25-12 -
26.01.2014 - Konya(Ereğli) 14:00 EREĞLİ BLD. BEŞİKTAŞ 1-3 25-21 21-25 19-25 23-25 -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.02.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 İLBANK FENERBAHÇE 0-3 21-25 21-25 14-25 - -
05.02.2014 - Bursa(C.Göllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY DAIKIN 1-3 25-20 10-25 15-25 23-25 -
01.02.2014 - İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 3-1 28-26 25-14 24-26 25-17 -
01.02.2014 İstanbul(B.Felek) 18:00 VAKIFBANK ECZACIBAŞI VİTRA 3-2 25-20 25-18 22-25 22-25 15-11
01.02.2014 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. ÇANAKKALE BLD. 2-3 19-25 25-22 25-27 25-23 15-17
01.02.2014 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT EREĞLİ BLD. 3-0 25-20 25-17 28-26 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.02.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. HALKBANK 3-2 25-22 20-25 25-21 15-25 17-15
08.02.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-17 25-17 - -
08.02.2014 İstanbul(B.Felek) 17:30 GALATASARAY DAIKIN SARIYER BLD. 3-0 25-19 27-25 25-18 - -
09.02.2014 - İstanbul(Eczacıbaşı) 16:30 ECZACIBAŞI VİTRA İLBANK 3-1 25-9 18-25 25-19 26-24 -
09.02.2014 - İstanbul(Yeşilyurt) 13:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ 3-2 19-25 22-25 25-17 25-18 16-14
19.02.2014 - Konya(Ereğli) 14:00 EREĞLİ BLD. VAKIFBANK 0-3 11-25 19-25 19-25 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.02.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK EREĞLİ BLD. 3-0 25-15 25-21 25-23 - -
15.02.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK GALATASARAY DAIKIN 2-3 25-22 12-25 15-25 25-18 7-15
16.02.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 21-25 14-25 22-25 - -
16.02.2014 - İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ ÇANAKKALE BLD. 1-3 23-25 24-26 25-23 24-26 -
15.02.2014 İstanbul(B.Felek) 14:00 VAKIFBANK BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-23 25-9 25-20 - -
15.02.2014 İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 17:30 SARIYER BLD. FENERBAHÇE 0-3 15-25 13-25 21-25 - -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 15:00 GALATASARAY DAIKIN ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-16 25-22 25-14 - -
22.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 15:00 VAKIFBANK BEŞİKTAŞ 3-1 18-25 25-19 27-25 25-16 -
22.02.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE HALKBANK 3-0 25-21 25-16 25-10 - -
22.02.2014 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA SARIYER BLD. 3-0 25-22 25-12 25-16 - -
22.02.2014 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT İLBANK 3-1 25-14 19-25 25-22 25-21 -
22.02.2014 - Konya(Ereğli) 14:00 EREĞLİ BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 23-25 23-25 25-22 15-25 -
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2014 Ankara(Başkent) 13:00 HALKBANK ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 22-25 24-26 14-25 - -
01.03.2014 Ankara(Başkent) 15:00 İLBANK VAKIFBANK 0-3 26-28 17-25 18-25 - -
01.03.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 2-3 23-25 25-22 25-20 17-25 13-15
11.03.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 18:00 ÇANAKKALE BLD. FENERBAHÇE 0-3 16-25 16-25 13-25 - -
05.03.2014 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY DAIKIN 0-3 21-25 16-25 12-25 - -
01.03.2014 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. EREĞLİ BLD. 3-0 25-11 25-14 25-16 - -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2014 - Ankara(Başkent) 19:00 İLBANK BEŞİKTAŞ 3-2 16-25 25-19 25-23 21-25 15-12
08.03.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 VAKIFBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-12 25-13 - -
08.03.2014 İstanbul(B.Felek) 16:00 FENERBAHÇE GALATASARAY DAIKIN 3-1 25-18 23-25 25-15 25-17 -
08.03.2014 - İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-21 25-14 21-25 25-23 -
08.03.2014 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT SARIYER BLD. 2-3 25-20 29-27 16-25 12-25 11-15
08.03.2014 - Konya(Ereğli) 14:00 EREĞLİ BLD. HALKBANK 0-3 18-25 21-25 22-25 - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.03.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-1 25-17 23-25 25-17 29-27 -
15.03.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İLBANK 3-1 25-19 19-25 25-14 25-15 -
15.03.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. EREĞLİ BLD. 3-0 25-20 25-10 25-18 - -
15.03.2014 İstanbul(Akatlar) 17:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 2-3 25-17 24-26 22-25 25-22 17-19
11.03.2014 İstanbul(B.Felek) 18:00 GALATASARAY DAIKIN ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 20-25 25-22 17-25 15-25 -
26.02.2014 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 17:30 SARIYER BLD. VAKIFBANK 0-3 14-25 19-25 23-25 - -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.03.2014 - Ankara(Başkent) 18:00 İLBANK SARIYER BLD. 2-3 25-21 10-25 25-23 22-25 12-15
20.03.2014 - Bursa(C.Göllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-1 25-22 22-25 25-23 25-20 -
20.03.2014 İstanbul(B.Felek) 18:00 VAKIFBANK HALKBANK 3-1 25-27 25-13 25-17 25-20 -
20.03.2014 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE 2-3 21-25 27-25 22-25 25-16 23-25
20.03.2014 - İstanbul(Yeşilyurt) 18:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT ÇANAKKALE BLD. 2-3 16-25 27-25 17-25 25-20 19-21
20.03.2014 - Konya(Ereğli) 16:00 EREĞLİ BLD. GALATASARAY DAIKIN 0-3 22-25 17-25 26-28 - -
 
25. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2017 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SALİHLİ BLD. 3-0 25-17 25-22 25-19 - -
18.01.2017 - İstanbul(BurhanFelek) 13:00 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3 10-25 18-25 14-25 - -
18.01.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 16:00 VAKIFBANK BURSASPOR 1-3 13-25 13-25 26-24 17-25 -
01.02.2017 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 23-25 25-23 19-25 16-18
08.01.2017 - İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT ROTA KOLEJİ 1-3 16-25 19-25 26-24 21-25 -
18.01.2017 - İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 23-25 25-23 25-19 30-32 15-9
11.01.2017 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA ALAŞEHİR BLD. 3-2 25-23 26-24 25-27 18-25 15-10
01.02.2017 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 17:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-14 25-17 - -
08.01.2017 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD. 1-3 17-25 11-25 25-19 19-25 -
08.01.2017 - Elazığ(Fırat Üniv. Sl.) 13:00 ELAZIĞ DSİ KAZAN BLD. 0-3 15-25 23-25 22-25 - -
15.02.2017 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İLBANK 3-0 29-27 25-21 25-14 - -
18.01.2017 - Sakarya(Hendek) 16:00 SAKARYA HENDEK NUMUNE DSİ 1-3 13-25 25-19 20-25 12-25 -
11.01.2017 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT KARAYOLLARI 3-0 25-22 25-23 25-16 - -
08.01.2017 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 14-25 15-25 16-25 - -
 
26. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.01.2017 - Ankara(Beştepe) 17:00 İLBANK SAKARYA HENDEK 3-0 25-12 25-17 25-11 - -
15.01.2017 - Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ MSK URFA 3-0 25-20 25-17 25-20 - -
15.01.2017 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-7 25-15 25-11 - -
15.02.2017 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 9-25 10-25 8-25 - -
15.01.2017 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 18-25 21-25 29-31 - -
15.01.2017 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS ELAZIĞ DSİ 3-0 25-19 25-10 25-9 - -
15.01.2017 - Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 18-25 19-25 17-25 - -
15.01.2017 - Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-1 25-19 26-28 25-9 25-17 -
15.01.2017 - Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR MALTEPE YALI SPOR 3-2 25-20 25-9 24-26 15-25 15-5
15.01.2017 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARKAS SPOR 1-3 25-23 18-25 16-25 19-25 -
15.01.2017 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ KARŞIYAKA 0-3 23-25 16-25 16-25 - -
15.01.2017 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-21 25-15 25-18 - -
15.01.2017 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. VAKIFBANK 3-1 16-25 25-15 25-19 25-22 -
15.01.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 14-25 25-20 25-22 25-19 -
 
27. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.01.2017 - Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-2 22-25 26-24 25-23 21-25 15-12
22.01.2017 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-22 25-21 - -
21.01.2017 - İstanbul(BurhanFelek) 14:00 MALTEPE YALI SPOR SALİHLİ BLD. 0-3 16-25 22-25 20-25 - -
22.01.2017 - İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 28-26 21-25 7-25 12-25 -
22.01.2017 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT KARŞIYAKA 2-3 25-18 21-25 25-14 20-25 11-15
22.01.2017 - İzmir(Atatürk) 14:00 IŞIKKENT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-2 25-21 25-16 16-25 22-25 18-16
22.01.2017 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR BURSASPOR 2-3 26-24 16-25 25-13 11-25 10-15
21.01.2017 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-27 23-25 25-23 25-27 -
22.01.2017 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-13 25-15 - -
22.01.2017 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. İLBANK 3-0 25-23 27-25 25-23 - -
22.01.2017 - Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ NUMUNE DSİ 0-3 14-25 19-25 17-25 - -
22.01.2017 - Gümüşhane(AydınDoğan) 14:30 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ KARAYOLLARI 3-0 25-20 25-22 25-16 - -
22.01.2017 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT KAZAN BLD. 3-1 25-16 25-16 23-25 25-13 -
22.01.2017 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA SAKARYA HENDEK 3-0 27-25 29-27 25-18 - -
 
28. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2017 - Ankara(Başkent) 16:00 İLBANK MSK URFA 3-0 25-22 25-20 25-19 - -
25.01.2017 - Ankara(Başkent) 18:00 KARAYOLLARI BOLU BLD. 3-2 22-25 18-25 25-23 25-19 15-13
25.01.2017 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 20-25 19-25 11-25 - -
25.01.2017 - Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-20 30-28 25-23 - -
25.01.2017 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 1-3 26-28 23-25 25-19 22-25 -
25.01.2017 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 19-25 25-16 24-26 17-25 -
25.01.2017 - Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK ELAZIĞ DSİ 3-1 25-21 25-13 22-25 28-26 -
25.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR IŞIKKENT 3-0 25-15 25-12 25-21 - -
25.01.2017 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 18-25 20-25 - -
25.01.2017 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLYURT 3-0 25-21 25-19 25-23 - -
25.01.2017 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 25-19 19-25 25-21 25-22 -
25.01.2017 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. VAKIFBANK 3-2 20-25 18-25 25-19 25-23 15-4
25.01.2017 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ARKAS SPOR 2-3 25-17 25-18 21-25 24-26 13-15
25.01.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-22 20-25 25-14 26-24 -
 
29. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.01.2017 Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSASPOR 3-0 25-21 26-24 25-16 - -
29.01.2017 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ROTA KOLEJİ 1-3 16-25 20-25 26-24 19-25 -
29.01.2017 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS YEŞİLYURT 3-0 25-18 25-17 25-20 - -
29.01.2017 - İstanbul(BurhanFelek) 15:00 MALTEPE YALI SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3 17-25 22-25 14-25 - -
29.01.2017 - İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK KARŞIYAKA 0-3 22-25 23-25 25-27 - -
29.01.2017 - İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT SALİHLİ BLD. 0-3 21-25 14-25 18-25 - -
29.01.2017 - İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 21-25 17-25 - -
29.01.2017 - Ankara(Başkent) 18:00 KARAYOLLARI İLBANK 1-3 25-21 15-25 12-25 20-25 -
28.01.2017 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAKARYA HENDEK 3-0 25-20 25-11 25-11 - -
29.01.2017 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-2 25-19 25-13 24-26 23-25 15-7
29.01.2017 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-11 25-11 25-13 - -
29.01.2017 - Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ DSİ MSK URFA 0-3 22-25 10-25 21-25 - -
29.01.2017 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ KAZAN BLD. 3-1 25-27 25-16 25-10 25-15 -
29.01.2017 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT NUMUNE DSİ 3-0 25-18 25-17 25-19 - -
 
30. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
05.02.2017 - Ankara(Beştepe) 13:00 İLBANK ELAZIĞ DSİ 3-0 25-8 25-11 25-9 - -
05.02.2017 - Ankara(Beştepe) 17:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 0-3 21-25 14-25 17-25 - -
05.02.2017 - Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-2 25-9 9-25 25-16 22-25 23-21
05.02.2017 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BOLU BLD. 1-3 25-27 27-25 14-25 20-25 -
05.02.2017 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1 25-19 25-23 24-26 25-21 -
05.02.2017 - Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 15-25 17-25 13-25 - -
05.02.2017 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 1-3 20-25 19-25 25-18 15-25 -
05.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-14 25-10 25-13 - -
05.02.2017 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT VAKIFBANK 3-2 25-21 22-25 13-25 25-14 15-10
05.02.2017 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 26-24 17-25 17-25 12-25 -
05.02.2017 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-15 25-19 25-16 - -
05.02.2017 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-0 25-20 25-22 25-15 - -
05.02.2017 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-18 18-25 12-25 16-25 -
05.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-0 25-17 25-20 25-14 - -
 
31. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.02.2017 - Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-18 25-20 15-25 21-25 15-17
08.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 14:00 BURSASPOR ROTA KOLEJİ 3-0 25-12 25-17 25-15 - -
08.02.2017 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ SALİHLİ BLD. 1-3 25-21 27-29 18-25 14-25 -
08.02.2017 - İstanbul(50.Yıl) 18:00 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLYURT 3-1 25-20 20-25 25-19 26-24 -
08.02.2017 - İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 17:00 VAKIFBANK BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 11-25 21-25 21-25 - -
08.02.2017 - İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR KARŞIYAKA 3-0 25-16 27-25 25-23 - -
08.02.2017 - İzmir(Atatürk) 16:00 IŞIKKENT ALAŞEHİR BLD. 2-3 27-25 21-25 15-25 25-20 14-16
08.02.2017 - Ankara(Beştepe) 18:00 TVF SPOR LİSESİ İLBANK 0-3 19-25 19-25 15-25 - -
08.02.2017 - Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI KAZAN BLD. 3-1 30-28 24-26 25-22 25-19 -
06.02.2017 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 17:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ELAZIĞ DSİ 3-0 25-13 25-5 25-11 - -
08.02.2017 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAKARYA HENDEK 3-1 25-23 25-23 22-25 25-17 -
08.02.2017 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 25-15 25-20 16-25 29-27 -
08.02.2017 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ NUMUNE DSİ 3-0 25-15 25-19 25-11 - -
01.02.2017 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 16:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT MSK URFA 3-1 25-22 25-15 22-25 25-15 -
 
32. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.02.2017 - Ankara(Beştepe) 18:00 İLBANK İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-20 25-18 28-30 25-20 -
12.02.2017 - Ankara(Beştepe) 16:00 NUMUNE DSİ BOLU BLD. 0-3 17-25 17-25 14-25 - -
12.02.2017 - Ankara(Kazan) 12:00 KAZAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-22 25-23 - -
12.02.2017 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KARAYOLLARI 3-1 20-25 31-29 25-14 25-18 -
12.02.2017 - Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ DSİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 15-25 9-25 6-25 - -
12.02.2017 - Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 19-25 14-25 21-25 - -
12.02.2017 - Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 19-25 23-25 25-21 30-28 10-15
12.02.2017 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-17 25-16 25-22 - -
12.02.2017 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT ARKAS SPOR 3-2 27-29 25-22 15-25 25-22 15-11
12.02.2017 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ VAKIFBANK 3-2 25-21 25-17 22-25 22-25 15-6
12.02.2017 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA IŞIKKENT 3-0 25-12 27-25 25-17 - -
12.02.2017 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-21 22-25 25-19 20-25 15-11
12.02.2017 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BURSASPOR 0-3 27-29 24-26 23-25 - -
12.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-12 19-25 26-24 25-16 -
 
33. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.02.2017 - Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-0 27-25 25-18 25-20 - -
19.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-2 21-25 18-25 25-22 25-15 15-11
19.02.2017 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ALAŞEHİR BLD. 0-3 13-25 24-26 14-25 - -
19.02.2017 - İstanbul(BurhanFelek) 16:00 MALTEPE YALI SPOR VAKIFBANK 2-3 25-23 25-17 19-25 21-25 8-15
19.02.2017 - İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 12-25 15-25 14-25 - -
19.02.2017 - İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT YEŞİLYURT 3-1 20-25 25-21 25-13 25-15 -
19.02.2017 - Manisa(Salihli) 16:00 SALİHLİ BLD. ROTA KOLEJİ 3-2 20-25 25-9 25-18 30-32 15-7
19.02.2017 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 14-25 16-25 20-25 - -
19.02.2017 - Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI NUMUNE DSİ 2-3 25-19 25-14 17-25 19-25 13-15
19.02.2017 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. İLBANK 0-3 15-25 20-25 21-25 - -
19.02.2017 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-9 25-11 25-6 - -
19.02.2017 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. SAKARYA HENDEK 3-0 25-21 25-14 25-8 - -
19.02.2017 - Gümüşhane(AydınDoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ MSK URFA 3-0 25- 25- 25- - -
19.02.2017 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-11 25-16 25-14 - -
 
34. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.02.2017 - Ankara(Beştepe) 15:00 İLBANK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-0 25-21 25-21 25-20 - -
22.02.2017 - Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-10 25-18 25-21 - -
22.02.2017 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KAZAN BLD. 3-2 19-25 25-14 20-25 25-14 15-11
22.02.2017 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 16:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-23 25-14 25-17 - -
22.02.2017 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ DSİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 11-25 8-25 10-25 - -
22.02.2017 - Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK KARAYOLLARI 0-3 9-25 21-25 23-25 - -
22.02.2017 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA BOLU BLD. 0-3 22-25 15-25 20-25 - -
22.02.2017 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS IŞIKKENT 3-0 25-13 25-18 25-14 - -
22.02.2017 - İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK ARKAS SPOR 2-3 9-25 25-19 25-19 11-25 11-15
22.02.2017 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 9-25 26-24 10-25 -
23.02.2017 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-16 25-27 25-22 25-21 -
22.02.2017 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-22 25-18 25-13 - -
22.02.2017 Manisa(Alaşehir) 12:00 ALAŞEHİR BLD. BURSASPOR 2-3 21-25 25-23 25-23 15-25 11-15
22.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-1 25-14 22-25 25-14 25-11 -
 
35. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
26.02.2017 - Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 13-25 10-25 23-25 - -
26.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR KARŞIYAKA 1-3 23-25 25-15 23-25 16-25 -
26.02.2017 - Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ YEŞİLYURT 3-1 25-23 23-25 25-19 25-20 -
24.02.2017 - İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-18 20-25 25-17 25-16 -
27.02.2017 - İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 3-1 22-25 25-14 30-28 26-24 -
26.02.2017 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ALAŞEHİR BLD. 2-3 25-23 25-19 15-25 18-25 12-15
26.02.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-14 25-13 25-20 - -
26.02.2017 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ SAKARYA HENDEK 3-2 19-25 25-17 20-25 25-12 15-10
26.02.2017 - Ankara(Beştepe) 12:00 KARAYOLLARI MSK URFA 3-0 25-9 25-21 25-14 - -
26.02.2017 - Ankara(Beştepe) 18:00 KAZAN BLD. NUMUNE DSİ 2-3 27-25 18-25 27-25 16-25 10-15
26.02.2017 - Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İLBANK 3-1 25-22 25-22 20-25 25-20 -
26.02.2017 - Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 23-25 22-25 23-25 - -
26.02.2017 - Bolu(17Temmuz) BOLU BLD. ELAZIĞ DSİ 3-0 25- 25- 25- - -
26.02.2017 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 24-26 25-20 25-19 25-17 -
 
36. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
05.03.2017 - Ankara(Beştepe) 13:00 İLBANK BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 25-23 18-25 25-10 25-9 -
05.03.2017 - Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 16-25 22-25 22-25 - -
04.03.2017 - Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BOLU BLD. 3-2 24-26 16-25 26-24 25-20 18-16
05.03.2017 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ DSİ KARAYOLLARI 0-3 13-25 17-25 11-25 - -
05.03.2017 - Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK KAZAN BLD. 3-1 25-15 25-22 22-25 25-13 -
05.03.2017 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 18-25 20-25 13-25 - -
05.03.2017 - Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA TVF SPOR LİSESİ 1-3 25-20 25-27 22-25 22-25 -
05.03.2017 - İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-18 25-14 25-15 - -
05.03.2017 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 MALTEPE YALI SPOR IŞIKKENT 3-0 25-18 25-23 25-19 - -
05.03.2017 - İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 15-25 23-25 - -
05.03.2017 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT BURSASPOR 0-3 16-25 22-25 19-25 - -
05.03.2017 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR 1-3 20-25 20-25 25-23 11-25 -
05.03.2017 - İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA SALİHLİ BLD. 3-1 16-25 25-19 25-15 25-19 -
05.03.2017 - Manisa(Alaşehir) 12:00 ALAŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 22-25 25-23 19-25 -
 
37. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
11.03.2017 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 26-24 25-13 25-21 - -
11.03.2017 - Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 2-3 18-25 25-22 25-17 20-25 9-15
11.03.2017 - Çanakkale(Bayramiç) 17:00 YEŞİLBAYRAMİÇ VAKIFBANK 2-3 20-25 25-23 19-25 25-13 17-19
11.03.2017 - İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT ARKAS SPOR 2-3 25-22 25-21 19-25 16-25 15-17
11.03.2017 - Manisa(Alaşehir) 17:00 ALAŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-16 28-26 25-14 - -
11.03.2017 - Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. YEŞİLYURT 3-1 23-25 25-13 25-18 25-17 -
11.03.2017 Manisa(TarıkAlmuşSl.) 17:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 1-3 23-25 20-25 25-19 18-25 -
11.03.2017 - Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ İLBANK 0-3 23-25 20-25 10-25 - -
11.03.2017 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3 25-23 20-25 25-17 5-25 12-15
08.03.2017 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-20 25-18 25-13 - -
12.03.2017 - Ankara(Kazan) 18:00 KAZAN BLD. MSK URFA 3-0 25- 25- 25- - -
11.03.2017 - Ankara(Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SAKARYA HENDEK 3-0 25- 25- 25- - -
11.03.2017 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 25-18 19-25 14-25 21-25 -
11.03.2017 - Gümüşhane(AydınDoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25- 25- 25- - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
18:00 FB TV
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
06 Mayıs 2017 Cumartesi
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
07 Mayıs 2017 Pazar
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
İddaa Maçları
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00
ARKAS SPOR - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
02 Mayıs 2017 Salı
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
14:00
BEŞİKTAŞ - HALKBANK
17:00
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
03 Mayıs 2017 Çarşamba
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
30 Nisan 2017 Pazar
13:00
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.