Acıbadem Voleybol Ligi Erkekler

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.10.2013 İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY FXTCR ZİRAAT BANKASI 1-3 23-25 25-23 19-25 25-27 -
19.10.2013 - Ankara(Başkent) 13:00 M.MİLLİ PİYANGO İNEGÖL BLD. 3-1 25-22 25-20 27-29 25-21 -
19.10.2013 - İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-17 25-21 25-17 - -
19.10.2013 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK KONAK BLD. 3-0 25-18 27-25 25-23 - -
19.10.2013 - Ankara(Başkent) 15:00 ÇANKAYA BLD. ANKA İST. B. ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 23-25 14-25 - -
22.10.2013 - Tokat(H.Akbaş) 17:30 BELEDİYE PLEVNE FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 22-25 20-25 16-25 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
26.10.2013 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK GALATASARAY FXTCR 1-3 18-25 25-19 23-25 18-25 -
26.10.2013 - Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI M.MİLLİ PİYANGO 3-1 25-16 25-14 23-25 25-22 -
26.10.2013 - İzmir(Atatürk) 16:00 KONAK BLD. ARKAS SPOR 0-3 12-25 23-25 18-25 - -
26.10.2013 Bursa(İnegöl) 15:00 İNEGÖL BLD. BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-18 22-25 25-20 25-21 -
26.10.2013 İstanbul(H.Alagaş) 17:30 İST. B. ŞEHİR BLD. HALKBANK 0-3 25-27 22-25 22-25 - -
29.10.2013 İstanbul(B.Felek) 15:00 FENERBAHÇE GRUNDIG ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-14 28-26 25-14 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2013 İzmir(Atatürk) 13:00 KONAK BLD. İST. B. ŞEHİR BLD. 1-3 13-25 25-18 17-25 21-25 -
02.11.2013 - Tokat(H.Akbaş) 14:00 BELEDİYE PLEVNE ZİRAAT BANKASI 0-3 14-25 22-25 23-25 - -
02.11.2013 - Ankara(Başkent) 13:00 M.MİLLİ PİYANGO GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-2 17-25 25-15 25-23 22-25 15-11
02.11.2013 İzmir(Atatürk) 15:30 ARKAS SPOR GALATASARAY FXTCR 3-0 25-22 26-24 25-20 - -
02.11.2013 - Ankara(Başkent) 15:00 ÇANKAYA BLD. ANKA İNEGÖL BLD. 2-3 25-23 25-21 20-25 20-25 13-15
02.11.2013 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK FENERBAHÇE GRUNDIG 2-3 25-22 25-23 17-25 22-25 14-16
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2013 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-22 25-19 25-23 - -
09.11.2013 - Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-21 25-16 25-16 - -
09.11.2013 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE GRUNDIG KONAK BLD. 3-1 25-20 21-25 28-26 25-21 -
09.11.2013 - Bursa(İnegöl) 16:00 İNEGÖL BLD. HALKBANK 0-3 18-25 23-25 12-25 - -
09.11.2013 İstanbul(B.Felek) 16:00 GALATASARAY FXTCR M.MİLLİ PİYANGO 3-2 25-23 25-22 23-25 23-25 15-8
09.11.2013 İstanbul(H.Alagaş) 18:30 İST. B. ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-1 25-19 25-23 22-25 28-26 -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.11.2013 - İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR M.MİLLİ PİYANGO 3-1 25-18 21-25 27-25 25-23 -
12.11.2013 Ankara(Başkent) 15:00 ÇANKAYA BLD. ANKA GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 1-3 24-26 20-25 26-24 16-25 -
12.11.2013 - Tokat(H.Akbaş) 17:30 BELEDİYE PLEVNE GALATASARAY FXTCR 0-3 19-25 16-25 22-25 - -
12.11.2013 - İzmir(Atatürk) 16:00 KONAK BLD. İNEGÖL BLD. 3-2 25-18 25-23 23-25 23-25 15-7
12.11.2013 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-1 25-23 27-29 25-22 25-17 -
12.11.2013 İstanbul(H.Alagaş) 19:00 İST. B. ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 19-25 12-25 25-27 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.11.2013 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK HALKBANK 0-3 17-25 22-25 19-25 - -
16.11.2013 - Ankara(Başkent) 14:00 M.MİLLİ PİYANGO BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-22 25-21 25-15 - -
16.11.2013 İstanbul(B.Felek) 15:00 GALATASARAY FXTCR ÇANKAYA BLD. ANKA 3-1 25-17 25-17 23-25 25-23 -
16.11.2013 Bursa(İnegöl) 15:00 İNEGÖL BLD. İST. B. ŞEHİR BLD. 2-3 14-25 25-23 17-25 25-22 13-15
16.11.2013 - Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI KONAK BLD. 2-3 30-28 23-25 25-16 14-25 10-15
16.11.2013 İstanbul(B.Felek) 17:30 FENERBAHÇE GRUNDIG ARKAS SPOR 3-2 21-25 25-20 25-18 20-25 20-18
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2013 Ankara(Başkent) 13:30 ÇANKAYA BLD. ANKA M.MİLLİ PİYANGO 1-3 25-23 17-25 23-25 18-25 -
23.11.2013 - İzmir(Atatürk) 14:00 KONAK BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1 25-21 25-27 25-20 25-22 -
23.11.2013 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK GALATASARAY FXTCR 3-0 25-13 25-13 25-20 - -
23.11.2013 - İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-20 25-10 25-14 - -
23.11.2013 İstanbul(B.Felek) 17:30 FENERBAHÇE GRUNDIG İNEGÖL BLD. 3-0 25-18 25-23 25-17 - -
23.11.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İST. B. ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1 25-17 25-22 23-25 26-24 -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
26.11.2013 Ankara(Başkent) 16:00 M.MİLLİ PİYANGO HALKBANK 0-3 17-25 20-25 17-25 - -
26.11.2013 İstanbul(B.Felek) 17:00 GALATASARAY FXTCR KONAK BLD. 3-1 25-19 25-20 23-25 29-27 -
26.11.2013 - Tokat(H.Akbaş) 17:30 BELEDİYE PLEVNE ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-17 25-22 25-17 - -
26.11.2013 - Bursa(İnegöl) 18:00 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR 0-3 20-25 21-25 24-26 - -
03.12.2013 - Gümüşhane(Torul) 15:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK İST. B. ŞEHİR BLD. 3-2 26-24 20-25 19-25 25-20 15-11
04.12.2013 - Ankara(Başkent) 17:30 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE GRUNDIG 2-3 25-23 15-25 25-17 18-25 18-20
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2013 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE GRUNDIG GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-17 25-20 25-18 - -
30.11.2013 - Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-21 25-16 25-19 - -
30.11.2013 - İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-16 25-17 25-16 - -
30.11.2013 İstanbul(H.Alagaş) 14:30 İST. B. ŞEHİR BLD. GALATASARAY FXTCR 3-1 25-19 20-25 25-20 25-21 -
30.11.2013 - İzmir(Atatürk) 16:00 KONAK BLD. M.MİLLİ PİYANGO 0-3 22-25 16-25 12-25 - -
30.11.2013 - Bursa(İnegöl) 16:00 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 2-3 19-25 25-20 18-25 30-28 10-15
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.12.2013 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK İNEGÖL BLD. 3-1 25-20 18-25 27-25 25-18 -
07.12.2013 - Tokat(H.Akbaş) 14:00 BELEDİYE PLEVNE KONAK BLD. 3-2 25-21 22-25 23-25 25-16 15-12
07.12.2013 Ankara(Başkent) 13:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 2-3 26-24 22-25 26-24 22-25 12-15
07.12.2013 Ankara(Başkent) 15:00 M.MİLLİ PİYANGO İST. B. ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 22-25 23-25 - -
07.12.2013 İstanbul(B.Felek) 17:30 GALATASARAY FXTCR FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 13-25 21-25 23-25 - -
08.12.2013 - Ankara(Başkent) 16:00 ÇANKAYA BLD. ANKA HALKBANK 0-3 14-25 20-25 16-25 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2013 - Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-2 12-25 25-21 25-18 17-25 15-9
14.12.2013 İzmir(Atatürk) 15:00 KONAK BLD. ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-15 25-18 26-24 - -
14.12.2013 İstanbul(B.Felek) 16:30 FENERBAHÇE GRUNDIG M.MİLLİ PİYANGO 3-0 25-23 25-17 25-23 - -
14.12.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İST. B. ŞEHİR BLD. BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-13 25-14 25-19 - -
14.12.2013 İzmir(Atatürk) 17:30 ARKAS SPOR HALKBANK 1-3 25-18 23-25 22-25 25-27 -
14.12.2013 - Bursa(İnegöl) 19:00 İNEGÖL BLD. GALATASARAY FXTCR 1-3 27-25 21-25 16-25 22-25 -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.01.2014 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ARKAS SPOR 0-3 24-26 22-25 23-25 - -
12.01.2014 İstanbul(B.Felek) 14:00 FENERBAHÇE GRUNDIG BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-18 25-21 25-16 - -
12.01.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY FXTCR 1-3 23-25 24-26 29-27 16-25 -
12.01.2014 - Bursa(İnegöl) 16:00 İNEGÖL BLD. M.MİLLİ PİYANGO 1-3 25-22 15-25 24-26 14-25 -
12.01.2014 İstanbul(H.Alagaş) 17:30 İST. B. ŞEHİR BLD. ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-7 25-11 25-11 - -
12.01.2014 - İzmir(Atatürk) 17:30 KONAK BLD. HALKBANK 0-3 15-25 10-25 21-25 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 ÇANKAYA BLD. ANKA FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 22-25 20-25 13-25 - -
18.01.2014 - Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK İST. B. ŞEHİR BLD. 1-3 19-25 25-21 21-25 18-25 -
19.01.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY FXTCR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-2 20-25 17-25 25-18 25-23 22-20
19.01.2014 - Tokat(H.Akbaş) 15:00 BELEDİYE PLEVNE İNEGÖL BLD. 3-1 25-23 27-25 23-25 25-16 -
19.01.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR KONAK BLD. 3-0 25-20 25-22 25-21 - -
19.01.2014 - Ankara(Başkent) 17:00 M.MİLLİ PİYANGO ZİRAAT BANKASI 3-0 25-22 25-21 25-19 - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
26.01.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE GRUNDIG HALKBANK 0-3 22-25 22-25 20-25 - -
26.01.2014 - Ankara(Başkent) 13:00 ZİRAAT BANKASI BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-21 25-20 25-23 - -
26.01.2014 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK M.MİLLİ PİYANGO 3-2 28-30 18-25 25-19 25-23 15-12
26.01.2014 - Bursa(İnegöl) 16:00 İNEGÖL BLD. ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-13 25-19 25-15 - -
26.01.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İST. B. ŞEHİR BLD. KONAK BLD. 3-0 25-20 25-14 25-23 - -
26.01.2014 İstanbul(B.Felek) 17:30 GALATASARAY FXTCR ARKAS SPOR 1-3 23-25 24-26 25-18 21-25 -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.02.2014 İzmir(Atatürk) 13:00 KONAK BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 23-25 21-25 25-23 23-25 -
02.02.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK İNEGÖL BLD. 3-0 25-15 25-21 25-21 - -
02.02.2014 - Tokat(H.Akbaş) 15:00 BELEDİYE PLEVNE GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1 27-25 25-23 15-25 25-22 -
02.02.2014 İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR İST. B. ŞEHİR BLD. 0-3 26-28 18-25 16-25 - -
02.02.2014 - Ankara(Başkent) 17:30 M.MİLLİ PİYANGO GALATASARAY FXTCR 3-1 23-25 25-20 25-15 25-21 -
05.02.2014 - Ankara(Başkent) 19:30 ÇANKAYA BLD. ANKA ZİRAAT BANKASI 0-3 24-26 17-25 15-25 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.02.2014 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-22 25-22 28-26 - -
09.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY FXTCR BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-22 25-14 25-20 - -
09.02.2014 Ankara(Başkent) 13:00 M.MİLLİ PİYANGO ARKAS SPOR 2-3 25-20 19-25 23-25 25-20 10-15
09.02.2014 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 0-3 21-25 18-25 23-25 - -
09.02.2014 - Bursa(İnegöl) 16:00 İNEGÖL BLD. KONAK BLD. 3-2 25-22 25-15 17-25 20-25 15-11
09.02.2014 İstanbul(B.Felek) 17:30 FENERBAHÇE GRUNDIG İST. B. ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-17 25-18 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.02.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-16 25-22 25-21 - -
16.02.2014 - İzmir(Atatürk) 14:00 KONAK BLD. ZİRAAT BANKASI 3-2 22-25 25-18 15-25 25-23 15-12
16.02.2014 - Tokat(H.Akbaş) 15:00 BELEDİYE PLEVNE M.MİLLİ PİYANGO 1-3 25-22 22-25 19-25 20-25 -
16.02.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 ÇANKAYA BLD. ANKA GALATASARAY FXTCR 1-3 23-25 22-25 25-22 12-25 -
16.02.2014 İstanbul(H.Alagaş) 17:30 İST. B. ŞEHİR BLD. İNEGÖL BLD. 3-0 25-16 25-23 25-22 - -
16.02.2014 İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 18-25 17-25 25-21 16-25 -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.02.2014 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK KONAK BLD. 2-3 25-21 25-22 23-25 22-25 13-15
23.02.2014 - Tokat(H.Akbaş) 15:00 BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR 0-3 20-25 15-25 19-25 - -
23.02.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI İST. B. ŞEHİR BLD. 1-3 21-25 26-24 23-25 23-25 -
23.02.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 M.MİLLİ PİYANGO ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 26-24 25-18 25-20 - -
23.02.2014 İstanbul(B.Felek) 17:30 GALATASARAY FXTCR HALKBANK 3-2 25-14 21-25 21-25 25-16 15-11
23.02.2014 Bursa(İnegöl) 16:00 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 25-20 22-25 21-25 12-25 -
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.03.2014 - İzmir(Atatürk) 14:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-0 25-15 25-16 25-15 - -
02.03.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 ÇANKAYA BLD. ANKA BELEDİYE PLEVNE 3-1 27-25 13-25 25-19 25-17 -
02.03.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 KONAK BLD. GALATASARAY FXTCR 0-3 21-25 20-25 23-25 - -
02.03.2014 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK M.MİLLİ PİYANGO 3-2 25-22 25-17 24-26 21-25 15-12
05.03.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İST. B. ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-20 25-19 25-17 - -
05.03.2014 İstanbul(B.Felek) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG ZİRAAT BANKASI 3-0 25-21 25-22 25-23 - -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2014 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK FENERBAHÇE GRUNDIG 3-2 21-25 25-23 19-25 28-26 15-11
09.03.2014 Ankara(Başkent) 13:00 M.MİLLİ PİYANGO KONAK BLD. 3-1 23-25 25-21 25-22 25-18 -
09.03.2014 - Tokat(H.Akbaş) 15:00 BELEDİYE PLEVNE HALKBANK 0-3 22-25 19-25 22-25 - -
09.03.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 ÇANKAYA BLD. ANKA ARKAS SPOR 0-3 16-25 19-25 23-25 - -
09.03.2014 - Ankara(Başkent) 17:00 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 3-0 25-17 26-24 25-23 - -
09.03.2014 İstanbul(B.Felek) 17:30 GALATASARAY FXTCR İST. B. ŞEHİR BLD. 0-3 26-28 23-25 23-25 - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.03.2014 - İzmir(Atatürk) 15:00 KONAK BLD. BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-17 25-18 25-21 - -
12.03.2014 İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İST. B. ŞEHİR BLD. M.MİLLİ PİYANGO 3-0 25-14 25-14 25-18 - -
12.03.2014 - Bursa(İnegöl) 16:00 İNEGÖL BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-2 25-23 22-25 18-25 25-16 15-13
12.03.2014 - Ankara(Başkent) 18:00 HALKBANK ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-13 25-10 25-13 - -
12.03.2014 - İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-2 25-22 20-25 16-25 25-10 15-4
12.03.2014 İstanbul(B.Felek) 18:00 FENERBAHÇE GRUNDIG GALATASARAY FXTCR 3-1 19-25 25-23 25-16 25-23 -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.03.2014 - İstanbul(B.Felek) 14:00 GALATASARAY FXTCR İNEGÖL BLD. 3-0 25-19 25-22 25-23 - -
16.03.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 ÇANKAYA BLD. ANKA KONAK BLD. 1-3 25-22 17-25 17-25 18-25 -
16.03.2014 - Gümüşhane(Torul) 14:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 3-1 25-21 25-21 22-25 25-22 -
16.03.2014 - Tokat(H.Akbaş) 14:00 BELEDİYE PLEVNE İST. B. ŞEHİR BLD. 3-1 21-25 25-21 28-26 25-21 -
16.03.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 M.MİLLİ PİYANGO FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 19-25 23-25 18-25 - -
16.03.2014 - Ankara(Başkent) 18:00 HALKBANK ARKAS SPOR 3-1 25-19 22-25 25-19 25-18 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Mart 2017 Perşembe
18:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - FENERBAHÇE
22:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Volero ZURICH (İsviçre) - VAKIFBANK
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.