Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

MİNİK ERKEKLER A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 227 109 2.083 3 0 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 4 6.0 1.500 216 183 1.180 1 1 0 0 0 1
3 İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3 1 2 4 6 3.0 0.667 166 201 0.826 1 0 0 0 1 1
4 SİLİFKE İDMAN YURDU 3 0 3 0 9 0.0 MIN 109 225 0.484 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 İSTANBUL BBSK İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-0 25-12 25-9 25-6
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 HALKBANK SİLİFKE İDMAN YURDU 3-0 25-16 25-11 25-15
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. HALKBANK 1-3 25-17 12-25 14-25 13-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 SİLİFKE İDMAN YURDU İSTANBUL BBSK 0-3 11-25 17-25 5-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 SİLİFKE İDMAN YURDU İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3 10-25 9-25 15-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 3-0 25-14 25-10 27-25
MİNİK ERKEKLER B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 2 2 0 6 1 6.0 6.000 175 112 1.563 1 1 0 0 0 0
2 ALTINYURT 3 2 1 7 3 6.0 2.333 233 147 1.574 2 0 0 0 1 0
3 SUNGURLU EĞİTİM GSK 2 0 2 0 6 0.0 MIN 76 150 0.507 0 0 0 0 0 2
4 BATMAN EĞİTİM SPOR 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 15:00 ALTINYURT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 BEŞİKTAŞ SUNGURLU EĞİTİM GSK 3-0 25-9 25-10 25-10
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) BATMAN EĞİTİM SPOR BEŞİKTAŞ -
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 SUNGURLU EĞİTİM GSK ALTINYURT 0-3 12-25 17-25 18-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) SUNGURLU EĞİTİM GSK BATMAN EĞİTİM SPOR -
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 1-3 19-25 27-25 22-25 15-25
MİNİK ERKEKLER C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 50 2.941 2 0 0 0 0 0
2 HATAY MİTHATPAŞA 2 1 1 3 3 3.0 1.000 125 75 1.645 1 0 0 0 0 1
3 KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1
4 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1 0 1 0 3 0.0 MIN 0 75 0.000 0 0 0 0 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 19:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ HATAY MİTHATPAŞA (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 13:00 HATAY MİTHATPAŞA OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK 0-3 17-25 17-25 16-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) HATAY MİTHATPAŞA KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA -
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ -
MİNİK ERKEKLER D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 1 9.0 9.000 245 167 1.467 2 1 0 0 0 0
2 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3 1 2 5 6 4.0 0.833 213 183 1.158 1 0 0 1 0 1
3 ANKARA TED KOLEJLİLER 3 1 2 3 6 3.0 0.500 118 204 0.578 1 0 0 0 0 2
4 ZİRAAT BANKASI 3 1 2 4 8 2.0 0.500 237 259 0.915 0 0 1 0 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 ZİRAAT BANKASI TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-2 25-17 19-25 24-26 25-13 15-8
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ANKARA TED KOLEJLİLER 3-0 25-13 25-10 25-20
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 15-25 15-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 ANKARA TED KOLEJLİLER ZİRAAT BANKASI 3-0 25-16 25-23 25-15
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 ANKARA TED KOLEJLİLER TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-20 17-25 21-25 12-25
MİNİK ERKEKLER E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 126 1.786 3 0 0 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 203 146 1.390 2 0 0 0 0 1
3 İZMİR BERGAMA BLD. 3 1 2 3 8 2.0 0.375 187 259 0.722 0 0 1 0 0 2
4 MUĞLA FETHİYE BLD. 3 0 3 2 9 1.0 0.222 180 264 0.682 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 ARKAS SPOR İZMİR BERGAMA BLD. 3-0 25-12 25-13 25-13
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK MUĞLA FETHİYE BLD. 3-0 25-10 25-13 25-13
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 İZMİR BERGAMA BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3 14-25 12-25 9-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 MUĞLA FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 0-3 15-25 11-25 9-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 MUĞLA FETHİYE BLD. İZMİR BERGAMA BLD. 2-3 21-25 27-25 25-23 24-26 12-15
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 ARKAS SPOR KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0 25-16 25-23 25-14
MİNİK ERKEKLER F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MELİKGAZİ BLD. 3 3 0 9 1 9.0 9.000 250 173 1.445 2 1 0 0 0 0
2 ANKARA EÜAŞ 3 2 1 7 4 6.0 1.750 269 207 1.300 1 1 0 0 1 0
3 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 4 6 3.0 0.667 224 217 1.032 1 0 0 0 1 1
4 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 79 225 0.351 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 ANKARA EÜAŞ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-18 25-21 23-25 33-31
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 MELİKGAZİ BLD. GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0 25-17 25-8 25-6
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3 18-25 20-25 16-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ ANKARA EÜAŞ 0-3 2-25 5-25 5-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 11-25 11-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 ANKARA EÜAŞ MELİKGAZİ BLD. 1-3 22-25 16-25 25-23 25-27
MİNİK ERKEKLER G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PALANDÖKEN BLD. 3 3 0 9 1 9.0 9.000 244 100 2.416 2 1 0 0 0 0
2 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3 2 1 7 3 6.0 2.333 231 168 1.375 2 0 0 0 1 0
3 İZMİR YENİ SİSTEMLİ SPOR 3 1 2 3 6 3.0 0.500 116 202 0.574 1 0 0 0 0 2
4 KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 104 225 0.462 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 İZMİR YENİ SİSTEMLİ SPOR PALANDÖKEN BLD. (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-11 25-12 25-10
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3-1 25-19 25-19 19-25 25-18
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR YENİ SİSTEMLİ SPOR 0-3 18-25 22-25 12-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ PALANDÖKEN BLD. 0-3 4-25 8-25 7-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 İZMİR YENİ SİSTEMLİ SPOR ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 0-3 9-25 13-25 19-25
MİNİK ERKEKLER H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA BOSCH 3 3 0 9 1 9.0 9.000 239 177 1.350 2 1 0 0 0 0
2 TOFAŞ SPOR 3 2 1 7 3 6.0 2.333 238 169 1.408 2 0 0 0 1 0
3 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 3 1 2 3 7 3.0 0.429 187 229 0.817 0 1 0 0 0 2
4 KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3 0 3 1 9 0.0 0.111 157 246 0.638 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 BURSA BOSCH TOFAŞ SPOR 3-1 25-23 14-25 25-21 25-19
11.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1-3 25-21 15-25 18-25 21-25
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 TOFAŞ SPOR KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0 25-11 25-16 25-10
12.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. BURSA BOSCH 0-3 17-25 10-25 21-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. TOFAŞ SPOR 0-3 6-25 15-25 22-25
13.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0 25-18 25-12 25-11

MİNİK ERKEKLER FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR 3-0 25-16 25-19 25-16
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 ARKAS SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0 25-18 25-16 25-15
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 15:00 OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK ANKARA EÜAŞ 0-3 23-25 19-25 21-25
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 PALANDÖKEN BLD. ALTINYURT 3-0 25-23 25-18 25-20
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 BEŞİKTAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0 28-26 25-17 25-23
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 13:00 MELİKGAZİ BLD. HALKBANK 3-2 19-25 25-22 25-19 18-25 15-11
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3-0 25-11 25-16 25-14
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 BURSA BOSCH HATAY MİTHATPAŞA 3-0 25-18 25-21 25-13
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 2-3 25-17 20-25 27-29 25-20 10-15
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 12:30 OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK ALTINYURT 3-1 25-18 25-20 23-25 25-21
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 14:30 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HALKBANK 1-3 18-25 25-27 25-18 19-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 16:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK HATAY MİTHATPAŞA 3-0 25-15 25-16 25-16
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-1 25-15 25-22 19-25 25-18
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:30 ANKARA EÜAŞ PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-23 25-13 25-13
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 14:30 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-2 16-25 25-13 25-10 21-25 15-12
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 3-1 21-25 25-18 25-14 25-17
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 ARKAS SPOR PALANDÖKEN BLD. 3-1 25-23 22-25 25-17 25-15
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 12:30 MELİKGAZİ BLD. BURSA BOSCH 0-3 12-25 24-26 16-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 14:30 İSTANBUL BBSK ANKARA EÜAŞ 3-0 25-11 25-12 25-14
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 16:00 BEŞİKTAŞ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 17-25 21-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 TOFAŞ SPOR ALTINYURT 3-1 29-27 25-19 22-25 25-18
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:30 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HATAY MİTHATPAŞA 3-1 25-18 22-25 25-18 25-18
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 14:30 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK 0-3 24-26 12-25 23-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 16:00 HALKBANK ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3-1 27-25 16-25 25-21 25-9
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 09:30 PALANDÖKEN BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3 24-26 22-25 24-26
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 ARKAS SPOR BURSA BOSCH 3-2 25-22 15-25 26-24 21-25 15-11
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 12:30 ANKARA EÜAŞ BEŞİKTAŞ 1-3 25-22 22-25 12-25 21-25
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 5) 14:00 İSTANBUL BBSK BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 23-25 25-16 22-25
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 09:30 ALTINYURT HATAY MİTHATPAŞA 3-0 25-19 25-14 25-14
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 TOFAŞ SPOR KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 2-3 25-10 20-25 25-21 21-25 14-16
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 6) 12:30 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 1-3 25-19 24-26 20-25 19-25
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK HALKBANK 3-1 25-17 21-25 25-18 25-18

MİNİK ERKEKLER KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0 25-14 25-13 25-10
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 İZMİR BERGAMA BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3 18-25 16-25 18-25
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 SUNGURLU EĞİTİM GSK MUĞLA FETHİYE BLD. 3-0 25-16 25-21 25-13
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SİLİFKE İDMAN YURDU 3-0 25-17 25-23 25-17
15.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 ANKARA TED KOLEJLİLER KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-4 25-7 25-15
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN İZMİR BERGAMA BLD. 1-3 25-22 24-26 24-26 21-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 12:30 ANKARA TED KOLEJLİLER OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 3-0 25-12 25-11 25-17
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. ZİRAAT BANKASI 0-3 11-25 18-25 16-25
16.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 12:30 SUNGURLU EĞİTİM GSK KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 16-25 16-25 25-23 16-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 12:30 SİLİFKE İDMAN YURDU KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 22-25 14-25 23-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 14:30 KONYA B.ŞEHİR BLD. ANKARA TED KOLEJLİLER 0-3 15-25 21-25 18-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 12:30 SUNGURLU EĞİTİM GSK OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 0-3 20-25 22-25 11-25
17.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 14:30 ZİRAAT BANKASI GÜLŞEHİR ANDOLU LİSESİ 3-0 25-10 25-14 25-20
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 09:30 GÜLŞEHİR ANDOLU LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 10-25 9-25
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 7) 12:30 İZMİR BERGAMA BLD. KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-16 25-16 25-9
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 09:30 İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 3-0 25-23 25-20 25-22
18.06.2017 Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 ZİRAAT BANKASI ANKARA TED KOLEJLİLER 1-3 25-13 20-25 23-25 24-26

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.