Türkiye Voleybol Federasyonu
2. LİG ERKEKLER FİNAL MÜSABAKALARI

2. Lig Erkekler Final 1. Grup Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FINDIKLI SPOR 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 109 1.376 2 0 0 0 0 0
2 AKKUŞ BLD. 2 2 0 6 1 6.0 6.000 170 125 1.360 1 1 0 0 0 0
3 ÜRGÜP KAPADOKYA 2 0 2 1 6 0.0 0.167 125 170 0.735 0 0 0 0 1 1
4 CİZRE BLD. 2 0 2 0 6 0.0 MIN 109 150 0.727 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 AKKUŞ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1 25-18 25-17 20-25 25-16
21.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 FINDIKLI SPOR CİZRE BLD. 3-0 25-23 25-20 25-17
22.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ÜRGÜP KAPADOKYA FINDIKLI SPOR 0-3 20-25 14-25 15-25
22.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 CİZRE BLD. AKKUŞ BLD. 0-3 18-25 13-25 18-25
23.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 CİZRE BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA -
23.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR -
2. Lig Erkekler Final 2. Grup Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARHAVİ BLD. 2 2 0 6 3 5.0 2.000 204 193 1.057 0 1 1 0 0 0
2 HALİLİYE BLD. 2 1 1 5 3 4.0 1.667 191 155 1.232 1 0 0 1 0 0
3 ALANYA BLD. 2 1 1 4 5 2.0 0.800 195 211 0.924 0 0 1 0 1 0
4 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 2 0 2 2 6 1.0 0.333 153 184 0.832 0 0 0 1 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ARHAVİ BLD. 2-3 25-23 24-26 25-17 15-25 12-15
21.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:00 ALANYA BLD. HALİLİYE BLD. 3-2 16-25 18-25 25-23 27-25 17-15
22.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 ARHAVİ BLD. ALANYA BLD. 3-1 25-23 23-25 25-22 25-22
22.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:00 HALİLİYE BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 25-13 28-26 25-13
23.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:30 HALİLİYE BLD. ARHAVİ BLD. -
23.03.2017 Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:30 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ALANYA BLD. -

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Mart 2017 Perşembe
18:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - FENERBAHÇE
22:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Volero ZURICH (İsviçre) - VAKIFBANK
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.