Türkiye Voleybol Federasyonu
1. LİG ERKEKLER YARI FİNAL MÜSABAKALARI

1. Lig Erkekler Yarı Final 1. Grup Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 JEOPARK KULA BLD. 3 3 0 9 2 9.0 4.500 269 225 1.196 1 2 0 0 0 0
2 KONYA B.ŞEHİR BLD. 3 2 1 7 6 5.0 1.167 275 279 0.986 0 1 1 0 1 0
3 SOLHAN SPOR 3 1 2 5 6 3.0 0.833 240 248 0.968 1 0 0 0 2 0
4 PALANDÖKEN BLD. 3 0 3 2 9 1.0 0.222 227 259 0.876 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.03.2017 Ankara(Başkent) 12:00 JEOPARK KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-18 25-18 20-25 25-17
21.03.2017 Ankara(Başkent) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR 0-3 17-25 23-25 21-25
22.03.2017 Ankara(Başkent) 12:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-2 17-25 25-21 25-18 23-25 15-10
22.03.2017 Ankara(Başkent) 14:00 SOLHAN SPOR JEOPARK KULA BLD. 1-3 22-25 25-20 19-25 14-25
23.03.2017 Ankara(Başkent) 12:00 SOLHAN SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-17 19-25 19-25
23.03.2017 Ankara(Başkent) 14:00 JEOPARK KULA BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-18 25-22 29-27
1. Lig Erkekler Yarı Final 2. Grup Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 3 0 9 3 8.0 3.000 285 236 1.208 1 1 1 0 0 0
2 HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 5 6 4.0 0.833 249 239 1.042 1 0 0 1 0 1
3 DÜZCE BLD. 3 1 2 5 6 4.0 0.833 220 235 0.936 1 0 0 1 0 1
4 TFL ALTEKMA 3 1 2 4 8 2.0 0.500 248 292 0.849 0 0 1 0 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-20 25-23
21.03.2017 Ankara(Başkent) 18:00 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. 0-3 19-25 19-25 16-25
22.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 2-3 31-29 25-13 22-25 22-25 13-15
22.03.2017 Ankara(Başkent) 18:00 DÜZCE BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 2-3 16-25 25-20 13-25 25-21 9-15
23.03.2017 Ankara(Başkent) 16:00 DÜZCE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 18-25 17-25
23.03.2017 Ankara(Başkent) 18:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK TFL ALTEKMA 3-1 32-30 25-15 22-25 25-17

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
İddaa Maçları
26 Mayıs 2017 Cuma
21:30
TÜRKİYE - FRANSA
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.