Türkiye Voleybol Federasyonu
BÖLGESEL LİG ERKEKLER FİNAL MÜSABAKALARI

A GRUBU - NİĞDE Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN SİLİFKE İDMANYURDU 3 2 1 8 4 7.0 2.000 271 270 1.004 1 1 0 1 0 0
2 MERSİN TARSUS AKADEMİ 3 2 1 7 5 5.0 1.400 265 255 1.039 1 0 1 0 1 0
3 ADANA ÇUKUROVA EFES 3 1 2 5 7 3.0 0.714 276 272 1.015 0 1 0 0 2 0
4 AKSARAY 68 SPOR 3 1 2 3 7 3.0 0.429 223 238 0.937 0 1 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Niğde(Ünv.BESYO) 13:00 ADANA ÇUKUROVA EFES AKSARAY 68 SPOR 1-3 22-25 14-25 25-19 25-27
03.03.2017 Niğde(Ünv.BESYO) 15:00 MERSİN TARSUS AKADEMİ MERSİN SİLİFKE İDMANYURDU 3-2 23-25 21-25 25-18 25-18 15-13
04.03.2017 Niğde(Ünv.BESYO) 11:00 ADANA ÇUKUROVA EFES MERSİN SİLİFKE İDMANYURDU 1-3 21-25 25-17 26-28 19-25
04.03.2017 Niğde(Ünv.BESYO) 13:00 AKSARAY 68 SPOR MERSİN TARSUS AKADEMİ 0-3 13-25 21-25 23-25
05.03.2017 Niğde(Ünv.BESYO) 10:00 ADANA ÇUKUROVA EFES MERSİN TARSUS AKADEMİ 3-1 25-17 25-20 24-26 25-18
05.03.2017 Niğde(Ünv.BESYO) 12:00 MERSİN SİLİFKE İDMANYURDU AKSARAY 68 SPOR 3-0 25-22 26-24 26-24
B GRUBU - KAHRAMANMARAŞ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESİ 2 2 0 6 3 5.0 2.000 194 175 1.109 0 1 1 0 0 0
2 GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 2 1 1 5 4 4.0 1.250 200 187 1.070 0 1 0 1 0 0
3 MALATYA YEŞİLYURT KENT KONSEYİ SPOR 2 0 2 2 6 0.0 0.333 158 190 0.832 0 0 0 0 2 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Kahramanmaraş(Batıpark) 15:00 GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESİ 2-3 22-25 25-19 25-18 17-25 13-15
04.03.2017 Kahramanmaraş(Batıpark) 15:00 MALATYA YEŞİLYURT KENT KONSEYİ SPOR GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 1-3 23-25 25-23 23-25 14-25
05.03.2017 Kahramanmaraş(Batıpark) 15:00 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESİ MALATYA YEŞİLYURT KENT KONSEYİ SPOR 3-1 17-25 25-13 25-23 25-12
C GRUBU - AFYONKARAHİSAR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ESKİŞEHİR GENÇ UFUK SPOR 3 2 1 7 3 6.0 2.333 231 202 1.144 2 0 0 0 1 0
2 MANİSA H. HALİLLER 3 2 1 7 4 6.0 1.750 250 237 1.055 1 1 0 0 1 0
3 İZMİR TORBALI BLD. 3 2 1 6 4 6.0 1.500 232 213 1.089 1 1 0 0 0 1
4 KÜTAHYA KAZCIOĞLU OTO 3 0 3 0 9 0.0 MIN 167 228 0.732 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Afyon(Atatürk) 14:30 KÜTAHYA KAZCIOĞLU OTO MANİSA H. HALİLLER 0-3 13-25 21-25 26-28
03.03.2017 Afyon(Atatürk) 16:00 ESKİŞEHİR GENÇ UFUK SPOR İZMİR TORBALI BLD. 3-0 25-16 26-24 25-20
04.03.2017 Afyon(Atatürk) 14:00 KÜTAHYA KAZCIOĞLU OTO İZMİR TORBALI BLD. 0-3 13-25 19-25 20-25
04.03.2017 Afyon(Atatürk) 15:30 MANİSA H. HALİLLER ESKİŞEHİR GENÇ UFUK SPOR 3-1 25-18 25-21 12-25 25-16
05.03.2017 Afyon(Atatürk) 10:00 KÜTAHYA KAZCIOĞLU OTO ESKİŞEHİR GENÇ UFUK SPOR 0-3 20-25 14-25 21-25
05.03.2017 Afyon(Atatürk) 11:30 İZMİR TORBALI BLD. MANİSA H. HALİLLER 3-1 25-21 25-14 20-25 27-25
D GRUBU - AYDIN (KUŞADASI) Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERK. MENTEŞE 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 127 1.772 3 0 0 0 0 0
2 KÖYCEĞİZ GÖL. 3 2 1 6 5 5.0 1.200 218 218 1.000 1 0 1 0 0 1
3 ACIPAYAM 3 1 2 5 6 4.0 0.833 220 220 1.000 1 0 0 1 0 1
4 CAVİDİL 3 0 3 0 9 0.0 MIN 127 225 0.564 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Aydın(Kuşadası) 16:00 MERK. MENTEŞE ACIPAYAM 3-0 25-14 25-17 25-14
03.03.2017 Aydın(Kuşadası) 18:00 CAVİDİL KÖYCEĞİZ GÖL. 0-3 20-25 9-25 14-25
04.03.2017 Aydın(Kuşadası) 14:00 ACIPAYAM CAVİDİL 3-0 25-12 25-13 25-21
04.03.2017 Aydın(Kuşadası) 16:00 KÖYCEĞİZ GÖL. MERK. MENTEŞE 0-3 12-25 17-25 15-25
05.03.2017 Aydın(Kuşadası) 11:00 MERK. MENTEŞE CAVİDİL 3-0 25-11 25-15 25-12
05.03.2017 Aydın(Kuşadası) 13:00 KÖYCEĞİZ GÖL. ACIPAYAM 3-2 15-25 25-19 25-23 19-25 15-8
E GRUBU - BATMAN Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DİYARBAKIR KAYAPINAR BELEDİYESPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 249 153 1.627 2 1 0 0 0 0
2 MARDİN ARTUKLU GENÇLİK 3 2 1 7 3 6.0 2.333 232 198 1.172 2 0 0 0 1 0
3 MARDİN CEVHERTEPE SPOR 3 1 2 3 6 3.0 0.500 180 173 1.040 1 0 0 0 0 2
4 ŞIRNAK CİZRE NUH SPOR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 88 225 0.391 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Batman(19Mayıs) 13:00 MARDİN CEVHERTEPE SPOR MARDİN ARTUKLU GENÇLİK 0-3 16-25 16-25 22-25
03.03.2017 Batman(19Mayıs) 15:00 DİYARBAKIR KAYAPINAR BELEDİYESPOR ŞIRNAK CİZRE NUH SPOR 3-0 25-4 25-11 25-5
04.03.2017 Batman(19Mayıs) 13:00 MARDİN ARTUKLU GENÇLİK DİYARBAKIR KAYAPINAR BELEDİYESPOR 1-3 24-26 25-23 22-25 11-25
04.03.2017 Batman(19Mayıs) 15:00 ŞIRNAK CİZRE NUH SPOR MARDİN CEVHERTEPE SPOR 0-3 2-25 11-25 10-25
05.03.2017 Batman(19Mayıs) 10:00 MARDİN CEVHERTEPE SPOR DİYARBAKIR KAYAPINAR BELEDİYESPOR 0-3 20-25 16-25 15-25
05.03.2017 Batman(19Mayıs) 14:00 ŞIRNAK CİZRE NUH SPOR MARDİN ARTUKLU GENÇLİK 0-3 18-25 10-25 17-25
F GRUBU - YALOVA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA GEMLİK SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 246 177 1.390 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL VOLEYBOL 3 2 1 6 6 5.0 1.000 260 271 0.959 0 1 1 0 0 1
3 İSTANBUL ADAKENT SPOR 3 1 2 5 6 3.0 0.833 260 247 1.053 1 0 0 0 2 0
4 TEKİRDAĞ SAĞLAMTAŞ 3 0 3 2 9 1.0 0.222 190 261 0.728 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Yalova(90.Yıl) 15:00 İSTANBUL ADAKENT SPOR TEKİRDAĞ SAĞLAMTAŞ 3-0 25-17 25-22 25-19
03.03.2017 Yalova(90.Yıl) 17:00 İSTANBUL VOLEYBOL BURSA GEMLİK SPOR 0-3 16-25 22-25 18-25
04.03.2017 Yalova(90.Yıl) 18:30 İSTANBUL ADAKENT SPOR BURSA GEMLİK SPOR 1-3 23-25 24-26 25-19 24-26
04.03.2017 Yalova(90.Yıl) 20:30 İSTANBUL VOLEYBOL TEKİRDAĞ SAĞLAMTAŞ 3-2 23-25 25-22 20-25 25-19 18-16
05.03.2017 Yalova(90.Yıl) 18:00 İSTANBUL ADAKENT SPOR İSTANBUL VOLEYBOL 1-3 21-25 25-27 25-16 18-25
05.03.2017 Yalova(90.Yıl) 20:00 BURSA GEMLİK SPOR TEKİRDAĞ SAĞLAMTAŞ 3-0 25-18 25-7 25-0
G GRUBU - DİYARBAKIR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BATMAN PETROL SPOR 3 3 0 9 1 9.0 9.000 238 151 1.576 2 1 0 0 0 0
2 VAN ERCİŞ BELEDİYE 3 2 1 7 3 6.0 2.333 235 197 1.193 2 0 0 0 1 0
3 MUŞ YEŞİL VARTO 3 1 2 3 6 3.0 0.500 159 204 0.779 1 0 0 0 0 2
4 MUŞ LALEZAR 3 0 3 0 9 0.0 MIN 145 225 0.644 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 11:30 MUŞ LALEZAR VAN ERCİŞ BELEDİYE 0-3 21-25 22-25 18-25
03.03.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 13:00 MUŞ YEŞİL VARTO BATMAN PETROL SPOR 0-3 8-25 8-25 20-25
04.03.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 14:00 BATMAN PETROL SPOR MUŞ LALEZAR 3-0 25-8 25-12 25-10
04.03.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 15:30 VAN ERCİŞ BELEDİYE MUŞ YEŞİL VARTO 3-0 25-14 25-12 25-22
05.03.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 10:00 MUŞ LALEZAR MUŞ YEŞİL VARTO 0-3 19-25 14-25 21-25
05.03.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 11:30 BATMAN PETROL SPOR VAN ERCİŞ BELEDİYE 3-1 25-19 13-25 25-20 25-21
H GRUBU - TOKAT Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÜMÜŞHANE TÜRK TELEKOM 3 3 0 9 2 8.0 4.500 267 218 1.225 2 0 1 0 0 0
2 KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ 3 2 1 6 5 5.0 1.200 247 219 1.128 1 0 1 0 0 1
3 SİVAS ÇİMENTO SPOR 3 1 2 5 6 4.0 0.833 238 242 0.983 1 0 0 1 0 1
4 ORDU ÜNYE ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR 3 0 3 2 9 1.0 0.222 192 265 0.725 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Tokat(AliYücel) 12:00 GÜMÜŞHANE TÜRK TELEKOM ORDU ÜNYE ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR 3-2 24-26 25-17 25-15 23-25 15-7
03.03.2017 Tokat(AliYücel) 14:00 KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ SİVAS ÇİMENTO SPOR 3-2 23-25 25-16 23-25 25-19 15-8
04.03.2017 Tokat(AliYücel) 12:00 GÜMÜŞHANE TÜRK TELEKOM SİVAS ÇİMENTO SPOR 3-0 25-23 25-20 29-27
04.03.2017 Tokat(AliYücel) 14:00 ORDU ÜNYE ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ 0-3 9-25 15-25 26-28
05.03.2017 Tokat(AliYücel) 10:00 GÜMÜŞHANE TÜRK TELEKOM KAHRAMANMARAŞ SPOR LİSESİ 3-0 25-22 26-24 25-12
05.03.2017 Tokat(AliYücel) 12:00 SİVAS ÇİMENTO SPOR ORDU ÜNYE ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR 3-0 25-17 25-16 25-19
I GRUBU - ESKİŞEHİR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANKARA ÇANKAYA SPOR 2 2 0 6 0 6.0 MAX 152 96 1.583 2 0 0 0 0 0
2 ÇORUM BELEDİYESİ 2 1 1 3 5 2.0 0.600 141 179 0.788 0 0 1 0 0 1
3 ANKARA BAROSU 2 0 2 2 6 1.0 0.333 163 181 0.901 0 0 0 1 0 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.03.2017 Eskişehir(Porsuk) 14:00 ANKARA BAROSU ÇORUM BELEDİYESİ 2-3 25-21 24-26 25-17 20-25 10-15
04.03.2017 Eskişehir(Porsuk) 11:00 ANKARA ÇANKAYA SPOR ANKARA BAROSU 3-0 25-14 25-20 27-25
05.03.2017 Eskişehir(Porsuk) 11:30 ÇORUM BELEDİYESİ ANKARA ÇANKAYA SPOR 0-3 11-25 10-25 16-25

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.