Türkiye Voleybol Federasyonu
ÜNİLİG ERKEKLER GRUP MÜSABAKALARI

ÜNİLİG ERKEK A GRUBU-İSTANBUL Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 113 1.991 3 0 0 0 0 0
2 İSTANBUL PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 5 5.0 1.200 219 234 0.936 1 0 1 0 0 1
3 İSTANBUL SABANCI ÜNİVERSİTASİ 3 1 2 5 6 4.0 0.833 218 219 0.995 1 0 0 1 0 1
4 İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 130 226 0.575 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 14:00 İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0-3 6-25 19-25 7-25
06.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:00 İSTANBUL PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL SABANCI ÜNİVERSİTASİ 3-2 24-26 25-21 25-14 18-25 15-12
07.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 14:00 İSTANBUL SABANCI ÜNİVERSİTASİ İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-14 25-10 25-13
07.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-12 25-11 25-13
08.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 14:00 İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ 0-3 19-25 18-25 24-26
08.12.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:00 İSTANBUL SABANCI ÜNİVERSİTASİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0-3 14-25 13-25 18-25
ÜNİLİG ERKEK B GRUBU-TOKAT Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 142 1.585 3 0 0 0 0 0
2 SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 6 5.0 1.000 260 261 0.996 0 1 1 0 0 1
3 SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 5 8 3.0 0.625 261 282 0.926 0 0 1 1 0 1
4 ORDU ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 3 9 1.0 0.333 221 282 0.784 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:00 ORDU ÜNİVERSİTESİ SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 1-3 22-25 17-25 25-22 20-25
06.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 16:00 SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 17-25 16-25
07.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ ORDU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-12 25-19
07.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 16:00 SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-16 25-23 23-25 24-26 15-12
08.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:00 ORDU ÜNİVERSİTESİ SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 2-3 20-25 25-23 18-25 25-22 7-15
08.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 16:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-22 25-18
ÜNİLİG ERKEK C GRUBU-GİRESUN(ESPİYE) Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TRABZON KTÜ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 118 1.907 3 0 0 0 0 0
2 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 4 6.0 1.500 218 184 1.185 1 1 0 0 0 1
3 GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 6 3.0 0.667 200 211 0.948 1 0 0 0 1 1
4 TUNCELİ MUNZUR ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 95 225 0.422 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 14:00 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ TRABZON KTÜ 0-3 16-25 20-25 13-25
06.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 16:00 GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ TUNCELİ MUNZUR ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-10 25-17 25-15
07.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 14:00 TUNCELİ MUNZUR ÜNİVERSİTESİ ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ 0-3 5-25 12-25 16-25
07.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 16:00 TRABZON KTÜ GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-18 25-18
08.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 12:00 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-20 25-16 19-25 25-15
08.12.2016 Giresun(Espiye S.S.) 13:30 TUNCELİ MUNZUR ÜNİVERSİTESİ TRABZON KTÜ 0-3 5-25 6-25 9-25
ÜNİLİG ERKEK D GRUBU-ANKARA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 157 1.433 3 0 0 0 0 0
2 ANKARA ODTÜ 3 2 1 6 5 6.0 1.200 249 233 1.069 0 2 0 0 0 1
3 ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 6 3.0 0.667 209 236 0.886 1 0 0 0 1 1
4 ANKARA TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 196 253 0.775 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 ANKARA ODTÜ ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 3-1 18-25 25-18 25-14 25-23
06.12.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 ANKARA TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 9-25 20-25
07.12.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ANKARA ODTÜ 3-0 25-17 25-22 25-19
07.12.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ANKARA TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 29-27 26-24
08.12.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-22 25-18 25-9
08.12.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 ANKARA ODTÜ ANKARA TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ 3-1 23-25 25-18 25-16 25-19
ÜNİLİG ERKEK E GRUBU-KAHRAMANMARAŞ Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 2 2 0 6 0 6.0 MAX 150 85 1.765 2 0 0 0 0 0
2 HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ 2 1 1 3 3 3.0 1.000 123 109 1.128 1 0 0 0 0 1
3 KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 2 0 2 0 6 0.0 MIN 71 150 0.473 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 0-3 12-25 10-25 15-25
07.12.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-10 25-7 25-17
08.12.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-16 25-18 25-14
ÜNİLİG ERKEK F GRUBU-RİZE Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 247 130 1.900 2 1 0 0 0 0
2 KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 6 5.0 1.000 252 267 0.944 0 1 1 0 0 1
3 ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 6 6 4.0 1.000 243 257 0.946 1 0 0 1 1 0
4 ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 160 248 0.645 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Rize(Yenişehir) 11:00 KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-23 16-25 25-23 27-29 15-10
06.12.2016 Rize(Yenişehir) 12:30 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-5 25-7 25-14
07.12.2016 Rize(Yenişehir) 11:00 ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ 1-3 20-25 25-23 14-25 23-25
07.12.2016 Rize(Yenişehir) 12:30 ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 1-3 12-25 25-22 8-25 13-25
08.12.2016 Rize(İyidere) 10:00 KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 15-25 15-25
08.12.2016 Rize(İyidere) 11:30 ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-17 25-20
ÜNİLİG ERKEK G GRUBU-İSTANBUL Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 245 161 1.522 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 4 6.0 1.500 240 219 1.096 1 1 0 0 0 1
3 İSTANBUL KOÇ ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 5 6 3.0 0.833 243 262 0.927 1 0 0 0 2 0
4 İSTANBUL DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 146 232 0.629 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 14:00 İSTANBUL DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 0-3 12-25 14-25 30-32
06.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 16:00 İSTANBUL KOÇ ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-20 23-25 19-25 13-25
07.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 14:00 İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-4 25-12 25-9
07.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 16:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL KOÇ ÜNİVERSİTESİ 3-1 27-29 25-23 25-18 25-18
08.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 14:00 İSTANBUL DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL KOÇ ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 23-25 21-25
08.12.2016 İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 16:00 İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-20 25-18 25-18
ÜNİLİG ERKEK H GRUBU-BALIKESİR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 147 1.531 3 0 0 0 0 0
2 TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 5 5.0 1.200 245 242 1.012 1 0 1 0 0 1
3 ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 5 8 3.0 0.625 246 265 0.928 0 0 1 1 0 1
4 YALOVA ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 2 9 1.0 0.222 193 255 0.757 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Balıkesir(Balıkesir Üniv. Salonu) 13:00 ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-21 22-25 18-25 25-18 12-15
06.12.2016 Balıkesir(Balıkesir Üniv. Salonu) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YALOVA ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 25-17 25-8
07.12.2016 Balıkesir(Balıkesir Üniv. Salonu) 14:00 YALOVA ÜNİVERSİTESİ ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-22 11-25 12-25 25-14 13-15
07.12.2016 Balıkesir(Balıkesir Üniv. Salonu) 16:00 TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 19-25 22-25
08.12.2016 Balıkesir(Balıkesir Üniv. Salonu) 11:00 YALOVA ÜNİVERSİTESİ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 0-3 27-29 21-25 17-25
08.12.2016 Balıkesir(Balıkesir Üniv. Salonu) 13:00 ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 16-25 12-25
ÜNİLİG ERKEK I GRUBU-KARABÜK Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 2 9.0 4.500 269 197 1.365 1 2 0 0 0 0
2 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 4 6.0 1.750 253 223 1.135 1 1 0 0 1 0
3 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 6 3.0 0.667 212 237 0.895 1 0 0 0 1 1
4 SİNOP ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0.0 0.111 170 247 0.688 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Karabük(Merkez) 15:00 SİNOP ÜNİVERSİTESİ AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 1-3 13-25 25-21 12-25 16-25
06.12.2016 Karabük(Merkez) 17:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-13 25-19 21-25 25-20
07.12.2016 Karabük(Merkez) 15:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ SİNOP ÜNİVERSİTESİ 3-0 26-24 25-18 25-22
07.12.2016 Karabük(Merkez) 17:00 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ HİTİT ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-22 24-26 15-25 16-25
08.12.2016 Karabük(Merkez) 14:00 SİNOP ÜNİVERSİTESİ HİTİT ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 10-25 15-25
08.12.2016 Karabük(Merkez) 16:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 0-3 19-25 25-27 15-25
ÜNİLİG ERKEK J GRUBU-DİYARBAKIR Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SİİRT ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 141 1.596 3 0 0 0 0 0
2 BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 4 6.0 1.500 235 213 1.103 1 1 0 0 0 1
3 BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 6 3.0 0.667 194 225 0.862 1 0 0 0 1 1
4 MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 150 225 0.667 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 14:00 MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ 0-3 17-25 19-25 14-25
06.12.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 16:00 BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ SİİRT ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 22-25 18-25
07.12.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 14:00 SİİRT ÜNİVERSİTESİ MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-16 25-18 25-16
07.12.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 16:00 BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ 1-3 26-24 24-26 16-25 22-25
08.12.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 14:00 MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 19-25 15-25
08.12.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 16:00 SİİRT ÜNİVERSİTESİ BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-9 25-9 25-13
ÜNİLİG ERKEK K GRUBU-MALATYA Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DİCLE ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 9.000 242 168 1.440 2 1 0 0 0 0
2 FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 3 6.0 2.333 228 188 1.213 2 0 0 0 1 0
3 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 181 207 0.874 1 0 0 0 0 2
4 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 137 225 0.609 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Malatya(Üniversite Salonu) 14:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 19-25 18-25
06.12.2016 Malatya(Üniversite Salonu) 16:00 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 10-25 17-25
07.12.2016 Malatya(Üniversite Salonu) 14:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-14 25-19 25-15
07.12.2016 Malatya(Üniversite Salonu) 16:00 FIRAT ÜNİVERSİTESİ ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-10 25-14 25-14
08.12.2016 Malatya(Üniversite Salonu) 14:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-19 25-21 25-17
08.12.2016 Malatya(Üniversite Salonu) 16:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3-1 17-25 25-18 25-14 25-21
ÜNİLİG ERKEK L GRUBU-AYDIN Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SDL ÜNV. 3 3 0 9 3 8.0 3.000 260 237 1.097 1 1 1 0 0 0
2 CELAL BAYAR ÜNV. 3 1 2 7 7 5.0 1.000 310 300 1.033 0 1 0 2 0 0
3 M.AKİF ERSOY ÜNV. 3 1 2 5 6 3.0 0.833 249 237 1.051 1 0 0 0 2 0
4 PAMUKKALE ÜNV. 3 1 2 3 8 2.0 0.375 218 263 0.829 0 0 1 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Aydın(Atatürk) 10:00 M.AKİF ERSOY ÜNV. CELAL BAYAR ÜNV. 1-3 15-25 26-28 25-19 22-25
06.12.2016 Aydın(Atatürk) 12:00 SDL ÜNV. PAMUKKALE ÜNV. 3-0 25-15 25-16 25-20
07.12.2016 Aydın(Atatürk) 10:00 PAMUKKALE ÜNV. M.AKİF ERSOY ÜNV. 0-3 15-25 20-25 17-25
07.12.2016 Aydın(Atatürk) 12:00 CELAL BAYAR ÜNV. SDL ÜNV. 2-3 25-17 19-25 25-15 19-25 12-15
08.12.2016 Aydın(Atatürk) 10:00 M.AKİF ERSOY ÜNV. SDL ÜNV. 1-3 21-25 25-13 19-25 21-25
08.12.2016 Aydın(Atatürk) 12:00 PAMUKKALE ÜNV. CELAL BAYAR ÜNV. 3-2 28-30 25-22 19-25 25-20 18-16
ÜNİLİG ERKEK M GRUBU-AKSARAY Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 147 1.531 3 0 0 0 0 0
2 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 3 6.0 2.000 209 175 1.194 2 0 0 0 0 1
3 KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 182 200 0.910 1 0 0 0 0 2
4 KONYA KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 131 225 0.582 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2016 Aksaray(Atatürk) 16:00 KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 19-25 13-25
06.12.2016 Aksaray(Atatürk) 18:00 KONYA KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 0-3 12-25 16-25 12-25
07.12.2016 Aksaray(Atatürk) 16:00 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-22 25-18 25-20
07.12.2016 Aksaray(Atatürk) 18:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KONYA KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-14 25-15 25-12
08.12.2016 Aksaray(Atatürk) 14:00 KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KONYA KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-12 25-17 25-21
08.12.2016 Aksaray(Atatürk) 16:00 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 20-25 23-25

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.