2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Erkekler 6. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 CİZRE BLD. 19 15 4 45 14 45 3.214 1381 968 1.4267 13 2 0 0 0 4
2 LALEZAR SPOR 18 15 3 48 15 45 3.200 1467 1110 1.3216 10 4 1 1 1 1
3 TÜRŞAD 18 15 3 48 20 42 2.400 1572 1257 1.2506 7 5 3 0 3 0
4 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 18 14 4 48 19 42 2.526 1541 1255 1.2279 9 3 2 2 2 0
5 SİİRT GENÇLİK SPOR 17 10 7 37 24 32 1.542 1387 1144 1.2124 7 3 0 2 3 2
6 IĞDIR ANADOLU İHL 18 8 10 31 30 25 1.033 1262 1182 1.0677 8 0 0 1 5 4
7 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 19 8 11 27 34 24 0.794 1283 1221 1.0508 7 1 0 0 3 8
8 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 18 4 14 12 43 12 0.279 860 1280 0.6719 3 1 0 0 0 14
9 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 17 3 14 10 43 9 0.233 821 1256 0.6537 2 1 0 0 1 13
10 SİLVAN GENÇLİK 16 2 14 8 42 6 0.190 645 1194 0.5402 2 0 0 0 2 12
11 ŞIRNAK BLD. 10 0 10 0 30 0 MIN 399 751 0.5313 0 0 0 0 0 10


Güçlü Konak Gençlik - Iğdır Anadolu İHL takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.10.2016 Muş(Atatürk) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU TÜRŞAD 2-3 25-21 27-25 23-25 15-25 8-15
16.10.2016 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK SİİRT GENÇLİK SPOR 0-3 4-25 8-25 7-25 - -
16.10.2016 Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK IĞDIR ANADOLU İHL 0-3 13-25 15-25 9-25 - -
16.10.2016 Şırnak(İdil) 12:00 ŞIRNAK BLD. LALEZAR SPOR 0-3 8-25 7-25 11-25 - -
29.10.2016 Şırnak(Silopi) 15:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3 15-25 17-25 11-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 Muş(Atatürk) 13:00 LALEZAR SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2-3 25-15 21-25 25-15 13-25 12-15
23.10.2016 Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0 25-5 25-21 25-9 - -
23.10.2016 Iğdır(İskenderIğdır) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-11 25-9 25-9 - -
23.10.2016 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR ŞIRNAK BLD. 3-0 25-1 25-8 25-1 - -
23.10.2016 Şırnak(İdil) 13:00 CİZRE BLD. CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-15 25-21 25-23 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Muş(Atatürk) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SİİRT GENÇLİK SPOR 3-1 30-28 23-25 25-22 25-22 -
29.10.2016 Şırnak(İdil) 12:00 ŞIRNAK BLD. IĞDIR ANADOLU İHL 0-3 11-25 15-25 15-25 - -
30.10.2016 Bitlis(Tatvan) 13:00 TÜRŞAD LALEZAR SPOR 1-3 15-25 27-25 20-25 24-26 -
30.10.2016 Diyarbakır(Silvan) 11:00 SİLVAN GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3 11-25 8-25 12-25 - -
30.10.2016 Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK CİZRE BLD. 0-3 10-25 21-25 19-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Iğdır(İskenderIğdır) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2-3 20-25 27-25 25-18 17-25 13-15
06.11.2016 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR TÜRŞAD 2-3 25-23 17-25 25-21 21-25 17-19
06.11.2016 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-10 25-7 25-14 - -
06.11.2016 Şırnak(İdil) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 0-3 23-25 20-25 14-25 - -
13.11.2016 Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ ŞIRNAK BLD. 3-0 25-18 25-16 25-15 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Şırnak(İdil) 14:00 ŞIRNAK BLD. CİZRE BLD. 0-3 15-25 24-26 11-25 - -
05.11.2016 Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-23 25-21 25-22 - -
12.11.2016 Muş(Atatürk) 12:00 LALEZAR SPOR SİİRT GENÇLİK SPOR 3-1 25-21 25-23 22-25 26-24 -
13.11.2016 Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD IĞDIR ANADOLU İHL 3-1 22-25 25-18 25-22 25-19 -
13.11.2016 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-15 25-20 25-19 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 13:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK SİLVAN GENÇLİK 3-1 25-12 25-13 21-25 25-11 -
19.11.2016 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3 13-25 16-25 23-25 - -
19.11.2016 Şırnak(İdil) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ ŞIRNAK BLD. 3-0 25-21 25-17 25-13 - -
20.11.2016 Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ TÜRŞAD 1-3 26-28 18-25 25-22 16-25 -
20.11.2016 Iğdır(İskenderIğdır) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL LALEZAR SPOR 0-3 17-25 24-26 14-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.10.2016 Şırnak(İdil) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-4 25-11 25-16 - -
27.11.2016 Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD CİZRE BLD. 3-0 25-18 25-20 25-19 - -
27.11.2016 Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 12:00 LALEZAR SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-15 25-23 25-14 - -
27.11.2016 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR IĞDIR ANADOLU İHL 3-1 27-29 25-22 25-19 25-18 -
27.11.2016 Şırnak(İdil) 13:00 ŞIRNAK BLD. GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 0-3 22-25 23-25 21-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ TÜRŞAD 0-3 10-25 10-25 3-25 - -
04.12.2016 Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİİRT GENÇLİK SPOR 1-3 27-29 25-17 22-25 21-25 -
04.12.2016 Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3 12-25 20-25 10-25 - -
04.12.2016 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. LALEZAR SPOR 0-3 15-25 22-25 21-25 - -
20.12.2016 Diyarbakır(Silvan) 14:00 SİLVAN GENÇLİK ŞIRNAK BLD. 3-0 25-13 25-10 25-23 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Şırnak(İdil) 11:00 LALEZAR SPOR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-9 25-5 25-11 - -
10.12.2016 Muş(Atatürk) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-21 25-11 25-12 - -
11.12.2016 Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0 25-18 25-11 25-12 - -
11.12.2016 Iğdır(İskenderIğdır) 11:00 IĞDIR ANADOLU İHL HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-23 25-14 25-22 - -
11.12.2016 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. 3-0 25-14 25-22 25-12 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
16.10.2016 Şırnak(İdil) 14:00 ŞIRNAK BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3 12-25 4-25 4-25 - -
03.12.2016 Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 13:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK LALEZAR SPOR 0-3 9-25 11-25 15-25 - -
17.12.2016 Şırnak(İdil) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ SİİRT GENÇLİK SPOR 0-3 10-25 11-25 11-25 - -
24.12.2016 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK TÜRŞAD 0-3 16-25 9-25 16-25 - -
25.12.2016 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. IĞDIR ANADOLU İHL 3-0 25-7 25-17 25-12 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Muş(Atatürk) 14:00 LALEZAR SPOR SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-8 25-9 25-11 - -
24.12.2016 Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE BLD. 0-3 16-25 20-25 19-25 - -
25.12.2016 Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD ŞIRNAK BLD. 3-0 25-12 25-11 25-17 - -
25.12.2016 Siirt(14Eylül) 15:00 SİİRT GENÇLİK SPOR GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0 25-10 25-12 25-10 - -
25.12.2016 Şırnak(İdil) 14:00 IĞDIR ANADOLU İHL CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-11 25-12 25-15 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Muş(Atatürk) 12:00 LALEZAR SPOR ŞIRNAK BLD. 3-0 25-8 25-9 25-10 - -
08.01.2017 Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-2 25-16 23-25 17-25 27-25 15-13
08.01.2017 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-0 25-4 25-11 - -
21.01.2017 Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1 25-20 21-25 25-20 25-21 -
11.02.2017 Iğdır(İskenderIğdır) 14:00 IĞDIR ANADOLU İHL GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Muş(Atatürk) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU LALEZAR SPOR 3-1 26-24 19-25 25-21 25-20 -
15.01.2017 Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 11:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3 17-25 17-25 22-25 - -
15.01.2017 Şırnak(İdil) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ CİZRE BLD. 0-3 8-25 12-25 7-25 - -
15.02.2017 Diyarbakır(Silvan) 12:00 SİLVAN GENÇLİK IĞDIR ANADOLU İHL 0-3 11-25 5-25 8-25 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 Muş(Atatürk) 13:00 LALEZAR SPOR TÜRŞAD 3-1 19-25 25-20 25-20 25-16 -
22.01.2017 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-1 25-16 26-28 25-22 25-18 -
22.01.2017 Şırnak(İdil) 12:00 CİZRE BLD. GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0 25-9 25-16 25-13 - -
24.01.2017 Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-14 25-6 25-8 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 13:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 17-25 22-25 18-25 - -
25.01.2017 Bitlis(Tatvan) 13:00 TÜRŞAD SİİRT GENÇLİK SPOR 3-1 25-21 22-25 25-20 25-22 -
25.01.2017 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK CİZRE BLD. 0-3 6-25 4-25 11-25 - -
25.01.2017 Muş(Atatürk) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU IĞDIR ANADOLU İHL 3-1 22-25 25-23 25-11 26-24 -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ SİLVAN GENÇLİK 3-1 25-17 23-25 25-15 25-20 -
29.01.2017 Iğdır(İskenderIğdır) 13:00 IĞDIR ANADOLU İHL TÜRŞAD 1-3 23-25 26-24 15-25 22-25 -
29.01.2017 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR LALEZAR SPOR 2-3 14-25 25-12 18-25 26-24 13-15
11.02.2017 Muş(Atatürk) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3 14-25 17-25 13-25 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 Muş(Atatürk) 12:00 LALEZAR SPOR IĞDIR ANADOLU İHL 3-1 25-17 25-18 21-25 25-23 -
04.02.2017 Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE BLD. 1-3 22-25 25-20 21-25 13-25 -
05.02.2017 Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1 25-10 25-7 22-25 25-11 -
18.02.2017 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 0-3 23-25 15-25 8-25 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2017 Muş(Atatürk) 10:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3 11-25 10-25 10-25 - -
11.02.2017 Muş(Atatürk) 14:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR SPOR 0-3 16-25 20-25 13-25 - -
12.02.2017 Iğdır(İskenderIğdır) 11:00 IĞDIR ANADOLU İHL SİİRT GENÇLİK SPOR 3-0 25-19 25-22 25-12 - -
12.02.2017 Şırnak(İdil) 13:00 CİZRE BLD. TÜRŞAD 3-1 25-15 25-12 20-25 25-7 -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.02.2017 Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-5 25-7 25-6 - -
15.02.2017 Muş(Atatürk) 14:00 LALEZAR SPOR CİZRE BLD. 0-3 9-25 12-25 19-25 - -
15.02.2017 Siirt(14Eylül) 11:00 SİİRT GENÇLİK SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-22 25-21 25-16 - -
25.02.2017 Muş(Atatürk) 11:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0 25-17 25-14 25-12 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2017 Muş(Atatürk) 12:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ LALEZAR SPOR 0-3 15-25 16-25 18-25 - -
18.02.2017 Şırnak(İdil) 12:00 CİZRE BLD. SİİRT GENÇLİK SPOR 3-0 25-9 25-15 25-7 - -
19.02.2017 Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ IĞDIR ANADOLU İHL (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017 Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK TÜRŞAD 0-3 12-25 14-25 18-25 - -
04.03.2017 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK MUŞ YETİŞTİRME YURDU - - - - - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU ŞIRNAK BLD. 3-0 25-11 25-13 25-11 - -
16.02.2017 Iğdır(İskenderIğdır) 12:00 IĞDIR ANADOLU İHL CİZRE BLD. 0-3 14-25 19-25 12-25 - -
25.02.2017 Muş(Atatürk) 14:00 LALEZAR SPOR GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0 25-7 25-13 25-9 - -
26.02.2017 Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD SİLVAN GENÇLİK - - - - - -
26.02.2017 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ - - - - - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Şırnak(İdil) 15:00 CİZRE BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-16 25-14 25-15 - -
04.03.2017 Diyarbakır(Silvan) 15:00 SİLVAN GENÇLİK LALEZAR SPOR - - - - - -
04.03.2017 Iğdır(İskenderIğdır) 12:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ IĞDIR ANADOLU İHL - - - - - -
05.03.2017 Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK SİİRT GENÇLİK SPOR - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.