2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Erkekler 4. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ÜRGÜP KAPADOKYA 16 14 2 45 11 42 4.091 1363 1077 1.2656 10 3 1 1 1 0
2 SEYHAN BLD. 16 13 3 44 12 41 3.667 1336 949 1.4078 10 3 0 2 1 0
3 SAHABİYE 16 12 4 41 22 35 1.864 1429 1304 1.0959 5 4 3 2 1 1
4 İSTİKLAL O.O. 16 12 4 39 22 33 1.773 1400 1309 1.0695 5 4 3 0 3 1
5 PEMA KOLEJİ 16 7 9 30 31 23 0.968 1309 1301 1.0061 4 2 1 3 3 3
6 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 16 7 9 25 31 21 0.806 1162 1303 0.8918 4 2 1 1 2 6
7 KIRŞEHİR AKADEMİ 16 6 10 20 37 15 0.541 1159 1317 0.8800 2 1 3 0 2 8
8 SORGUN GENÇLİK 16 3 13 17 40 12 0.425 1103 1257 0.8775 2 1 0 3 2 8
9 DEVELİ BLD. 16 4 12 20 41 11 0.488 1254 1409 0.8900 1 1 2 1 6 5
10 ADANA VOLEYBOL 16 2 14 10 44 7 0.227 990 1279 0.7740 1 0 1 2 0 12


Sorgun Gençlik - Kırşehir Akademi - Adana Voleybol takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Adana(Yüreğir) 17:00 ADANA VOLEYBOL ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 13-25 13-25 15-25 - -
29.10.2016 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ SAHABİYE 2-3 21-25 22-25 25-23 25-20 9-15
30.10.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. DEVELİ BLD. 3-2 25-23 18-25 20-25 25-20 18-16
30.10.2016 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-20 25-18 25-22 - -
30.10.2016 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK SEYHAN BLD. 1-3 14-25 14-25 25-22 24-26 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-11 25-10 - -
06.11.2016 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. PEMA KOLEJİ 1-3 22-25 25-18 19-25 25-27 -
06.11.2016 Kayseri(Talas) 15:00 SAHABİYE İSTİKLAL O.O. 2-3 24-26 18-25 25-23 25-15 10-15
06.11.2016 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ ADANA VOLEYBOL 3-0 25-18 26-24 25-20 - -
06.11.2016 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SORGUN GENÇLİK 3-0 25-8 25-14 25-20 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Adana(Yüreğir) 17:00 ADANA VOLEYBOL SAHABİYE 0-3 22-25 19-25 22-25 - -
12.11.2016 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ İSTİKLAL O.O. 3-1 17-25 25-22 25-13 25-14 -
13.11.2016 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. SEYHAN BLD. 3-1 23-25 25-22 25-19 25-23 -
13.11.2016 Malatya(Atatürk) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 22-25 33-31 17-25 22-25 -
13.11.2016 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK KIRŞEHİR AKADEMİ 2-3 25-20 25-17 23-25 16-25 12-15
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-18 23-25 23-25 19-25 -
20.11.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. PEMA KOLEJİ 3-0 25-14 25-22 25-20 - -
20.11.2016 Kayseri(Talas) 17:00 SAHABİYE SORGUN GENÇLİK 3-0 25-20 25-20 25-21 - -
20.11.2016 Nevşehir(D.İbrahim Paşa) 15:00 ÜRGÜP KAPADOKYA DEVELİ BLD. 3-0 25-13 25-22 25-19 - -
20.11.2016 Osmaniye(Düziçi) 16:00 İSTİKLAL O.O. ADANA VOLEYBOL 3-2 25-19 23-25 25-20 19-25 15-9
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ ADANA VOLEYBOL 3-0 25-10 25-19 25-16 - -
27.11.2016 Adana(Yüreğir) 16:00 SEYHAN BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1 25-18 25-23 22-25 25-21 -
27.11.2016 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-17 25-17 25-21 - -
27.11.2016 Malatya(Atatürk) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SAHABİYE 3-1 20-25 25-19 25-20 25-23 -
27.11.2016 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK İSTİKLAL O.O. 3-1 25-20 19-25 25-20 25-18 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Adana(Asım Savaş) 14:00 ADANA VOLEYBOL SORGUN GENÇLİK 3-2 25-21 22-25 16-25 25-21 15-13
04.12.2016 Kayseri(Talas) 17:00 SAHABİYE DEVELİ BLD. 3-0 25-19 25-16 25-21 - -
04.12.2016 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ SEYHAN BLD. 0-3 24-26 19-25 16-25 - -
04.12.2016 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA PEMA KOLEJİ 3-1 25-15 25-16 24-26 25-16 -
04.12.2016 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-20 26-24 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ SORGUN GENÇLİK 3-0 25-20 25-23 25-18 - -
11.12.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 SEYHAN BLD. SAHABİYE 3-0 25-17 25-23 25-17 - -
11.12.2016 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. İSTİKLAL O.O. 1-3 19-25 25-19 15-25 24-26 -
11.12.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-19 26-24 25-19 - -
11.12.2016 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-13 25-18 25-21 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Adana(Yüreğir) 13:00 ADANA VOLEYBOL DEVELİ BLD. 3-0 26-24 25-21 25-8 - -
18.12.2016 Kayseri(Talas) 17:00 SAHABİYE ÜRGÜP KAPADOKYA 3-2 25-23 21-25 23-25 30-28 15-11
18.12.2016 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ PEMA KOLEJİ 3-2 17-25 25-19 21-25 25-22 15-11
18.12.2016 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. SEYHAN BLD. 1-3 20-25 26-24 19-25 22-25 -
18.12.2016 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-13 31-29 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-15 20-25 22-25 25-12 15-7
25.12.2016 Adana(Yüreğir) 15:00 SEYHAN BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-15 25-15 25-10 - -
25.12.2016 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. SORGUN GENÇLİK 3-2 25-19 25-19 23-25 24-26 15-11
25.12.2016 Kırşehir(Aşıkpaşa) 15:00 KIRŞEHİR AKADEMİ SAHABİYE 0-3 21-25 22-25 12-25 - -
25.12.2016 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA İSTİKLAL O.O. 3-0 25-19 25-19 25-23 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Adana(Yüreğir) SEYHAN BLD. SORGUN GENÇLİK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
08.01.2017 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 24-26 23-25 - -
08.01.2017 Kayseri(Talas) 13:00 SAHABİYE PEMA KOLEJİ 3-1 18-25 25-15 25-22 25-20 -
08.01.2017 Kırşehir(Aşıkpaşa) 15:00 KIRŞEHİR AKADEMİ İSTİKLAL O.O. 1-3 25-21 22-25 33-35 21-25 -
08.01.2017 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA VOLEYBOL 3-0 25-16 25-23 27-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA VOLEYBOL KIRŞEHİR AKADEMİ 2-3 22-25 18-25 25-22 25-23 9-15
15.01.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 13:00 PEMA KOLEJİ DEVELİ BLD. 2-3 19-25 25-16 23-25 25-16 9-15
15.01.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. 0-3 8-25 17-25 18-25 - -
15.01.2017 Osmaniye(Düziçi) 15:00 İSTİKLAL O.O. SAHABİYE 3-2 23-25 26-24 19-25 25-16 15-10
15.01.2017 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 23-25 20-25 14-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Adana(Yüreğir) 13:00 SEYHAN BLD. DEVELİ BLD. 3-0 25-11 25-15 25-17 - -
22.01.2017 Kayseri(Talas) 14:00 SAHABİYE ADANA VOLEYBOL 3-0 25-20 25-13 25-16 - -
22.01.2017 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ SORGUN GENÇLİK 3-0 25-18 25-21 25-22 - -
22.01.2017 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-18 25-7 - -
22.01.2017 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. PEMA KOLEJİ 3-1 22-25 29-27 25-19 25-20 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA VOLEYBOL İSTİKLAL O.O. 0-3 23-25 21-25 16-25 - -
29.01.2017 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 15-25 14-25 25-20 20-25 -
29.01.2017 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ SEYHAN BLD. 0-3 13-25 22-25 19-25 - -
29.01.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-21 25-22 25-15 - -
29.01.2017 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK SAHABİYE 1-3 25-22 19-25 19-25 18-25 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Adana(Asım Savaş) 12:00 ADANA VOLEYBOL PEMA KOLEJİ 0-3 23-25 18-25 23-25 - -
05.02.2017 Kayseri(Talas) 14:00 SAHABİYE MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 19-25 25-13 25-21 25-21 -
05.02.2017 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ DEVELİ BLD. 3-1 25-21 27-25 23-25 25-19 -
05.02.2017 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SEYHAN BLD. 3-2 22-25 25-21 23-25 25-23 15-6
05.02.2017 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. SORGUN GENÇLİK 3-0 25-13 25-22 25-16 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Adana(Yüreğir) SEYHAN BLD. KIRŞEHİR AKADEMİ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. SAHABİYE 1-3 21-25 21-25 25-23 12-25 -
12.02.2017 Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 19-25 18-25 17-25 - -
12.02.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. İSTİKLAL O.O. 0-3 22-25 21-25 23-25 - -
12.02.2017 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK ADANA VOLEYBOL (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 23-25 18-25 - -
19.02.2017 Kayseri(Atatürk) 16:00 SAHABİYE SEYHAN BLD. 3-2 18-25 25-20 21-25 25-21 15-11
19.02.2017 Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 25-27 19-25 19-25 - -
19.02.2017 Osmaniye(Düziçi) 15:00 İSTİKLAL O.O. DEVELİ BLD. 3-1 22-25 26-24 25-12 25-10 -
19.02.2017 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK PEMA KOLEJİ 0-3 18-25 17-25 21-25 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Adana(Yüreğir) 11:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL O.O. - - - - - -
26.02.2017 Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. ADANA VOLEYBOL - - - - - -
26.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 13:00 PEMA KOLEJİ KIRŞEHİR AKADEMİ - - - - - -
26.02.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SORGUN GENÇLİK - - - - - -
26.02.2017 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SAHABİYE - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Adana(Asım Savaş) 11:00 ADANA VOLEYBOL SEYHAN BLD. - - - - - -
05.03.2017 Kayseri(Talas) 14:00 SAHABİYE KIRŞEHİR AKADEMİ - - - - - -
05.03.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PEMA KOLEJİ - - - - - -
05.03.2017 Osmaniye(Düziçi) 15:00 İSTİKLAL O.O. ÜRGÜP KAPADOKYA - - - - - -
05.03.2017 Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK DEVELİ BLD. - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.