2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Erkekler 3. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FINDIKLI SPOR 18 16 2 48 9 47 5.333 1383 956 1.4467 14 1 1 0 0 2
2 AKKUŞ BLD. 18 15 3 49 15 44 3.267 1517 1234 1.2293 11 2 2 1 2 0
3 ARHAVİ BLD. 18 14 4 45 17 43 2.647 1507 1249 1.2066 9 5 0 1 1 2
4 BAFRA BLD. GSK 18 12 6 36 22 36 1.636 1349 1109 1.2164 8 4 0 0 0 6
5 ERZURUM SPOR LİSESİ 18 9 9 34 30 28 1.133 1368 1399 0.9778 7 1 1 2 3 4
6 ORDU SPOR 18 9 9 31 36 26 0.861 1402 1507 0.9303 2 5 2 1 2 6
7 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 18 5 13 22 41 16 0.537 1278 1436 0.8900 4 0 1 2 3 8
8 SİVAS GENÇLİK SPOR 18 5 13 22 44 15 0.500 1334 1489 0.8959 2 1 2 2 3 8
9 ORDU ANADOLU İHL 18 3 15 12 49 8 0.245 1060 1445 0.7336 1 0 2 1 1 13
10 GERZE GENÇLİKGÜCÜ 18 2 16 13 49 7 0.265 1110 1484 0.7480 1 1 0 1 5 10


Erzurum Spor Lisesi`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-0 25-15 25-15 25-13 - -
30.10.2016 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. ORDU SPOR 3-0 25-13 25-17 25-18 - -
30.10.2016 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU ANADOLU İHL ARHAVİ BLD. 0-3 13-25 24-26 11-25 - -
30.10.2016 Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GSK SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0 25-12 25-14 25-16 - -
30.10.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE FINDIKLI SPOR 0-3 11-25 10-25 13-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1 25-22 25-21 23-25 25-20 -
06.11.2016 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU SPOR BAFRA BLD. GSK 1-3 13-25 25-22 20-25 17-25 -
06.11.2016 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR AKKUŞ BLD. 3-2 25-19 25-18 22-25 23-25 15-12
06.11.2016 Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 16-25 17-25 23-25 - -
06.11.2016 Sivas(4Eylül) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ORDU ANADOLU İHL 3-0 25-11 25-18 25-19 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 Artvin(Arhavi) 14:00 ARHAVİ BLD. SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0 25-8 25-19 25-13 - -
13.11.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-21 25-21 25-19 - -
13.11.2016 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-0 25-12 25-8 25-11 - -
13.11.2016 Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU ANADOLU İHL ORDU SPOR 0-3 17-25 13-25 18-25 - -
13.11.2016 Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GSK FINDIKLI SPOR 0-3 20-25 21-25 15-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Ordu(Atatürk) 14:30 ORDU SPOR ARHAVİ BLD. 3-1 25-22 26-24 17-25 25-23 -
19.11.2016 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR ORDU ANADOLU İHL 3-0 25-10 25-11 25-11 - -
19.11.2016 Sivas(4Eylül) 13:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 2-3 25-19 23-25 22-25 25-20 12-15
19.11.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 12:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE AKKUŞ BLD. 0-3 27-29 20-25 17-25 - -
20.11.2016 Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ BAFRA BLD. GSK 0-3 8-25 6-25 13-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 Artvin(Arhavi) 14:00 ARHAVİ BLD. FINDIKLI SPOR 3-0 26-24 25-20 25-20 - -
27.11.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ AKKUŞ BLD. 2-3 23-25 11-25 27-25 25-23 12-15
27.11.2016 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU ANADOLU İHL GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-2 25-20 23-25 18-25 25-20 19-17
27.11.2016 Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GSK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-22 25-18 25-20 - -
27.11.2016 Sivas(4Eylül) 11:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ORDU SPOR 2-3 20-25 23-25 25-15 25-17 11-15
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. BAFRA BLD. GSK 3-0 25-22 25-18 25-16 - -
04.12.2016 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1 29-31 27-25 25-23 25-21 -
04.12.2016 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0 25-15 25-10 25-15 - -
04.12.2016 Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ ARHAVİ BLD. 0-3 14-25 20-25 23-25 - -
04.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ORDU ANADOLU İHL 3-0 25-14 25-21 25-11 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-23 33-35 25-15 25-13 -
11.12.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ BAFRA BLD. GSK 3-0 25-22 25-21 25-18 - -
11.12.2016 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU ANADOLU İHL AKKUŞ BLD. 0-3 12-25 15-25 21-25 - -
11.12.2016 Ordu(Atatürk) 16:00 ORDU SPOR FINDIKLI SPOR 0-3 22-25 23-25 22-25 - -
11.12.2016 Sivas(4Eylül) 16:00 SİVAS GENÇLİK SPOR GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-1 25-21 25-21 22-25 25-16 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. ARHAVİ BLD. 3-2 20-25 19-25 25-16 25-19 15-12
18.12.2016 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1 25-17 25-18 23-25 25-17 -
18.12.2016 Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GSK ORDU ANADOLU İHL 3-0 25-9 25-14 25-16 - -
18.12.2016 Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ ORDU SPOR 1-3 21-25 25-22 20-25 21-25 -
18.12.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0 25-18 25-14 30-28 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.12.2016 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. BAFRA BLD. GSK 3-0 25-14 25-19 25-21 - -
25.12.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU ANADOLU İHL 3-0 25-11 25-12 25-17 - -
25.12.2016 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 23-25 25-20 27-25 25-14 -
25.12.2016 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-0 25-11 25-11 25-10 - -
25.12.2016 Sivas(4Eylül) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR AKKUŞ BLD. 0-3 20-25 19-25 17-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. ORDU ANADOLU İHL 3-0 25-11 25-15 25-19 - -
08.01.2017 Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU SPOR AKKUŞ BLD. 1-3 26-24 23-25 14-25 21-25 -
08.01.2017 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-13 25-17 25-10 - -
08.01.2017 Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ ERZURUM SPOR LİSESİ 0-3 20-25 14-25 16-25 - -
08.01.2017 Sivas(4Eylül) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR BAFRA BLD. GSK 1-3 25-23 22-25 23-25 22-25 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ARHAVİ BLD. 3-0 25-23 35-33 26-24 - -
15.01.2017 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR 3-0 25-22 25-17 25-21 - -
15.01.2017 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU ANADOLU İHL SİVAS GENÇLİK SPOR 2-3 25-21 25-18 17-25 20-25 16-18
15.01.2017 Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GSK ORDU SPOR 3-0 25-19 25-23 25-14 - -
15.01.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-0 25-18 25-11 25-22 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU SPOR ORDU ANADOLU İHL 3-0 25-20 25-17 25-23 - -
22.01.2017 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR BAFRA BLD. GSK 3-0 25-15 25-19 26-24 - -
22.01.2017 Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ AKKUŞ BLD. 1-3 17-25 25-22 18-25 17-25 -
22.01.2017 Sivas(4Eylül) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR ARHAVİ BLD. 1-3 28-26 19-25 17-25 22-25 -
22.01.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2 25-23 20-25 20-25 25-22 15-10
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Artvin(Arhavi) 14:00 ARHAVİ BLD. ORDU SPOR 3-0 25-22 25-14 25-20 - -
29.01.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ SİVAS GENÇLİK SPOR 3-1 25-21 25-12 18-25 25-23 -
29.01.2017 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-21 25-22 25-14 - -
29.01.2017 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU ANADOLU İHL FINDIKLI SPOR 0-3 12-25 16-25 15-25 - -
29.01.2017 Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GSK GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-0 25-15 25-15 25-16 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 25-19 25-19 25-15 - -
05.02.2017 Ordu(Atatürk) 11:00 ORDU SPOR SİVAS GENÇLİK SPOR 2-3 25-13 25-22 16-25 19-25 10-15
05.02.2017 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR ARHAVİ BLD. 3-0 25-18 25-18 25-19 - -
05.02.2017 Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ ORDU ANADOLU İHL 3-1 17-25 25-23 25-21 25-18 -
05.02.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BAFRA BLD. GSK 1-3 23-25 18-25 25-19 11-25 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Sivas(4Eylül) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR FINDIKLI SPOR 0-3 17-25 21-25 18-25 - -
12.02.2017 Artvin(Arhavi) 14:00 ARHAVİ BLD. GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-1 25-12 25-13 23-25 25-22 -
12.02.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU SPOR 3-0 25-20 25-16 25-20 - -
12.02.2017 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU ANADOLU İHL TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2 25-17 23-25 25-21 15-25 15-12
12.02.2017 Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GSK AKKUŞ BLD. 3-1 25-17 25-21 32-34 25-23 -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. ORDU ANADOLU İHL 3-0 25-19 25-12 25-7 - -
19.02.2017 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR ORDU SPOR 3-0 25-8 25-12 25-8 - -
19.02.2017 Samsun(Bafra) BAFRA BLD. GSK ERZURUM SPOR LİSESİ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017 Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0 25-22 25-19 25-19 - -
19.02.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARHAVİ BLD. 0-3 9-25 16-25 21-25 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. AKKUŞ BLD. 3-1 25-21 25-20 22-25 25-15 -
26.02.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ FINDIKLI SPOR 0-3 23-25 10-25 18-25 - -
26.02.2017 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU ANADOLU İHL BAFRA BLD. GSK 0-3 11-25 17-25 19-25 - -
26.02.2017 Ordu(Atatürk) 16:00 ORDU SPOR GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-1 25-21 25-20 13-25 25-21 -
27.02.2017 Sivas(4Eylül) 13:00 SİVAS GENÇLİK SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 28-26 25-17 25-19 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0 25-18 25-12 25-23 - -
05.03.2017 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU ANADOLU İHL ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-19 25-23 - -
05.03.2017 Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GSK ARHAVİ BLD. 0-3 20-25 25-27 23-25 - -
05.03.2017 Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ FINDIKLI SPOR 0-3 14-25 13-25 10-25 - -
05.03.2017 Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ORDU SPOR 2-3 25-21 25-20 18-25 17-25 12-15

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.